Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.729
Cevap
45
Favori
165.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Philips den saşmayin derim.çünkü 6 ay kadar kullandigim lg 49uh600v tv aşırı ışık sizmalrindan dolayi 3 tane degisimin sonrasinda,hakem heyeti sonrası aldigim 49pus6501 tvden cok ama cok memnunum. Hem gercek 100 hz hemde perfect natural motion özelliği sayesinde görüntü o kadar canli o kadar gercekciki anlatamam :) samsung konusunda birşey diyemem yine de tercih sizin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg ips panel diye herkez kotu diyo bu 100 hz olayi hosuma gidiyo ancak android olmasi kotu geliyor bilemedim 😀

• togi02 T kullanıcısına yanıt
    Doğru ayar ve doğru kalitede kaynak ile TV gerçekten tatminkar sonuçlar veriyor , unutulmamalı ki bu ürün yurt dışında ( budget friendly 4K ) olarak geçiyor yani bütçe dostu bir F/P ürünü . Ben gayet memnunum hem dizayn hem yazılım olarak hiç üzmedi beni.
  • Arkadaslar Seyir türk çalışmıyor artık alternatif ne onerebilirsiniz

• muharrrm M kullanıcısına yanıt
    exodus çalışıyor bende bir tek
  • Kardes nasil yüklendiğini anlatan bi link var mı bildiğin

• Hocam lazım oldu banada lin atarmısınız kaynak linki
  • Kaç ay önce kurdum hala çalışıyor şu an hiç bir fikrim yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kodi üzerinde turkvod kullanıyorum son derece başarılı...

• Philips 49PUS6101 ve 24PFS5231 olarak iki tane televizyon aldım. Ancak 24 inch için servis kurulum ücreti istiyor. Genel merkezi aradım küçük televizyonlar için kurulum ücreti talep ediyoruz dedi. İki ürünü de iade ediyorum.

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    adam :D
  • Türkvod forever ;) derbide( GS-FB) tüm dizilerde ( Startrek Discovery - Mr.Robot - vb.) şeytan kulağına kurşun süper....
  • drdonanım D kullanıcısına yanıt
    hocam link atın yaa
  • Sonra bir güncelleme gelir, bir bakmışsın tv Android 7.1.2 nougat sürümüne yükseltilmiş...

Adamsın Philips... Telefon 5.1 tv 7.1.2, vay arkadaş..

• quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

Sonra bir güncelleme gelir, bir bakmışsın tv Android 7.1.2 nougat sürümüne yükseltilmiş...

Geldi mi cidden 7. Güncellemesi, Birde donanim kaldirir mi artik genel de telefonlar güncelleme sonrası kafayı yer çünkü . Ama tv ye geldiyse helal olsun ilgileri icin

• Su gibi akıyor... Yıllardır Android kırosuyum bu tv deki yazılım stabiliyesini ve güncelleme desteğini başka hiçbir Android üründe görmedim.

2013 te aldığım Philips muhteşem bir görünyüye sahipti ancak rezil bir donanım yazılım uyumu vardı zaten 3 kez anakart arızası verip bu tv ile değiştirdiler.. Adamlar bu tv ye geçerken sanırım tüm yazılım ekibini değiştirdiler... Tv iki ana sürüm güncellemesi aldı.. Şaşkınız efendim.

Diğer mevzu hakket Android telefonlara güncelleme gelince genellikle sıçanrar.. Telefon düzgün çalışmaz hale gelir. Mesela şu an huawei g7 kullanıyorum. Telefon iki ana sürüm güncellemesi aldı 4 ten 6 ya geçti ama en stabil çalışanı 4.4.4 kit kat Stock sürümüdür. Ben 5.1 kullanıyorum ama tv de her yükseltme de stabilite artırılıyor.. Helal olsun ne diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Krizalit_ -- 25 Ekim 2017; 8:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Sonra bir güncelleme gelir, bir bakmışsın tv Android 7.1.2 nougat sürümüne yükseltilmiş...

Geldi mi cidden 7. Güncellemesi, Birde donanim kaldirir mi artik genel de telefonlar güncelleme sonrası kafayı yer çünkü . Ama tv ye geldiyse helal olsun ilgileri icin

mutlaka yükle. son zamanların en iyi güncellemesi..
    Android 8 kaldırmaz zaten boşa beklemeyelim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytrojan29

quote:

quote:

Özellikler nelerdir . Yükleyelim bakalim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bytrojan29

quote:

quote:

Özellikler nelerdir . Yükleyelim bakalim

Tarayıcı harika oldu. değişti.
    gereksiz programları kaldırıyorduk televizyon kapatın açınca geri geliyo. bu düzeldi.
    youtube çok hızlı oldu
    4k hdr 60p videolar açmıyordu artık açılıyor.
    performans olarak öncekine göre daha hızlı oldu. %25 - %50 arasında performans artıs var.
    android 7.1.2 oldu :D

• drdonanım D kullanıcısına yanıt
    Kardeş link atinda bizde yükleyelimya

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.