Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
45
Favori
165.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba forum fazla uzun olmuş özetlersek. Televizyonla ilgili genel sorunlar ve çözümleri nedir acaba? Bir saate kadar digitürk 4k kutu takılacak ve hdmi 2.0 kablo bağlanacak bende ondan sonra gölgelenme sorunu geçiyormu geçmiyormu bir yazı yazarım ama donma yada yazılımsal bşr sorun yok ilk kurulurken en son versiyona güncellenip temiz bir kurulum yapıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IPTV için hangi playerı kullanıyorsunuz? Kodi, Perfect Player dışında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, Youtube uygulaması güncellemeden sonra bazı videoları açmıyor ve uygulama kendiliğinden kapanıyor. Bilgisi olan var mı? İyi günler dilerim...

• Evet digitürk 4k kutu bağlandı vatan bilgisayardan hdmi v2.0 kablo aldım digitürkün ayarı 4k ya tv min ultra hd ayarıda uhd 4:4:4 e ayarlandı ve ne dikey çizgi ne gölgelenme nede başka bşr sorun var aklınızda bulunsun arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: eak101

IPTV için hangi playerı kullanıyorsunuz? Kodi, Perfect Player dışında

Smart Iptv kullanıyorum. 1 hafta ücretsiz sonra satın almak gerekiyor 20 tl falandı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtceko

logitech k400 plus kullaniyorum memnunum

Teşekkürler bende ondan alacağım sanırım.
  • Arkadaşlar bi konu da daha gorusunuze başvurmam gerekiyo digiturk kullanıyorum az idman tv yi digiturke kurabiliyor muyuz acaba

• Maalesef bluetooth hoparlör den hiç performans alamadım 2-3 farklı cihaz denedim sonuç hepsinde aynı , sanırım yazılımsal bir iyileştirme yapılması gerekiyor.
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Bunu Philips e ileteceğim

• Teşekkürler , umarım dikkate alırlar.
  • Arkadaşlar Philips 43Pus6202 yada 6201 almayı düşünüyorum bu 2 tv arasındaki fark sadece amblight özelliği heralde şuan kullandığım tv sony andrid tv memnunum android'de i bir sıkıntı yok 6501ile 6202 arasında büyuk bir fark varmıdır acaba memnun kalırmıyım sizce philips ilk olucak Lg,ve Samsung almak sitemiyorum bulutlanma vb. Sıkıntılar midemi bulandırdı açıkcası tavsiyelerinizi bekliyorum..

• dtceko D kullanıcısına yanıt
    Video telif hakki nedeniyle kaldırılmış. Baska kaynak bulamdim .turkvod nasil yukleyebilirim

• togi02 T kullanıcısına yanıt
    Fırsat bulsam video ile anlatacağım ama..

• Tamam kardeş

• arkadaşlar, tv kablosuz olarak ağa bağlı , kodiden paylaşılan klasörleri görüyorum ama bazı mkv uzantılı dosyalı açtığım zaman görüntüde problemler oluyor. aynı filmi usb den izleyince problem yok. sorum şu tv nin ağ menüsünde pc nin paylaşılan klasörlerini nasıl görebilirim.sadece windows un standart paylaşılan resim müzik klasörleri görünüyor.çünkü ordan açabilirsem büyük ihtimal sorunsuz açacak.
  • Arkadaşlar biri bana yardim edebilirmi? 49pus6501 kodi turkvod nasil eklerim.bicok kaynak aramama ragmen

bulamadım

• darknorrec kullanıcısına yanıt
    hocam güvenlik duvarını kapatın ondan sonra mkv filmini izleyin
  • nasıl yani, windowstaki güvenlik duvarını söylüyorsun sanırım. Mkv uzantılı filmle bağlantısını anlamadım ama denerim bi.
  • Arkadaşlar slm 55 pus 6501 almak istiyorum. Merak ettiğim bir kaç konu var.... en önemlisi android özelliği plan store dan her turlu uygulama indirip kullanabiliyormu... örnegin swift streamz uygulaması kullanilabiliyor mu...

Kanal geçişleri ve kanal duzenlemesi nasıl eski model kullandığımız philips te uydu çok kotuydu harici uydu takmak zorunda kalmıştık. .. bugün n11 kampanyasından faydalanıp almak istiyorum bonus a 3350 TL ye gelecek.

• serkancnr kullanıcısına yanıt
    Play storeda olmayan uygulamanin apk'sini cok rahatlikla yukleyip kullanabilirsin. Kanal gecisleri gayet iyi,tek sorun istedigin kanali istedigin siraya yerlestiremeyip favori olusturarak yapalirsin.gel gelelim görüntü kalitesine; 5 aylik lg kullanimimdan sonra philips ciddi derecede görüntü kalitesi yönünden açık ara önde.cevremdeki diger markalarla kiyasladigimda nazar edecegim die korkuyorum :) 49pus6501 👍👍

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.