Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heyecanla bekliyorum, saatler geçmek bilmiyor :) 1.6 dizel versiyon hemen gelir mi bilmiyorum ama -% 15 düşen yakıt tüketimi ile benzinli versiyon da cazip bence. Beni tek düşündüren düşük motordan yüksek verim almanın ilerde doğuracağı sorunlar... Ben hala sedan mı yoksa suv mu sorusunun cevabını veremedim. Yeni tiguanı görmeden karar vermek olmaz zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 2012 model Ford c-max tdci araca sahibim. Arabamdan çok memnundum. Yakın zamanda değiştirmeyi de düşünmüyordum. Ancak son zamanlarda direksiyon kutusundan gelen ses canımı sıkmaya başladı. Malum önümüzdeki günlerde yeni kasa Tiguan tanıtılacak ve benim olmazsa olmazım 1.6 dizel versiyonuda olacak. Çıkacak yeni kasalarda kronik problem olabilirmi? Yorumlarınız önemli. Teşekkür ederim.
  • saat kaçta tanıtım periscope dan izlesek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 14 Eylül 2015; 12:27:42 >
  • BMW X1 1.5 dizel 6 ileri otomatik gelecek ve tiguanla aynı fiyat aralığında olacak sanırım iki araçda güzel olacak gibi tiguanı daha görmedik yeni bmw x1 güzel ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleconus

BMW X1 1.5 dizel 6 ileri otomatik gelecek ve tiguanla aynı fiyat aralığında olacak sanırım iki araçda güzel olacak gibi tiguanı daha görmedik yeni bmw x1 güzel ama.

x1 dizel otomatik 140-150 civarı olur tahminimce. tiguan fiyatları o kadar artamaz. ben de dahil kimse x1 varken tiguana para vermez bu durumda. tiguan en fulu 130 bin olsun, başka şansları yok.
  • Bmw x1 1.5 dizel ne zaman gelecekmiş acep?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 dizel x1 de de otomatik olup olmayacağı meçhul
  • mercedes gla dizel otomatik başlangıç fiyatı 148 bin tl. bmw x1 de ondan aşağı kalmaz eminim.
  • işte yeni tiguan
    2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=
  • 2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=
  • Görüntüler kesin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

• quote:

Orijinalden alıntı: emd20

Görüntüler kesin mi?

evet. mesela şu alman sitesi;
    http://www.autobild.de/artikel/vw-tiguan-ii-iaa-2015-vorstellung-5121704.html

ve burada da detaylı fotolar var;
    http://www.auto-motor-und-sport.de/news/vw-tiguan-suv-fotos-daten-preise-8428151.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılın Üyesi -- 14 Eylül 2015; 18:13:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL21Tr

beyler bu fotograflar gerçek mi ? kaynak neresi insan bi link ekler

Bu da Türk sitesi;
    http://www.ototeknikveri.com/haber/5575/2016-vw-tiguan-icin-yeni-tasarim-ve-yeni-teknoloji
  • içi golf gibi olmuş. ama önden R LİNE ON numara olmuş
  • beyazı alınır
  • harika resimler teşekküler paylaşanların elleri dert görmesin
  • benim de hoşuma giden detaylardan biri 615 lt bagajının oluşu. bu sefer gerçekten olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılın Üyesi -- 14 Eylül 2015; 18:45:55 >
  • beyazdan hoşlanmam ama bunda on numra olmuş çok beğendim beyaz olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 14 Eylül 2015; 18:56:14 >
  • Alman sitesi nisan diyor arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.