Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: thelordof
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.112.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Tiguan reklam çekimleri esnasında canlı canlı yakalandı
    2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    tek kelimeyle muhteşem görünüyor. şu durumda frankfurt oto show a katılır inş.
    çok abartı fiyat olmazsa eğer 1. sıraya oturacağını düşünüyorum. müşterilerinden biri de ben olabilirim :)
  • harika olmuş q5 andırıyor ama bu araba 150k dan aşağı gelmez highline felan resimler deki R modeli bu ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

harika olmuş q5 andırıyor ama bu araba 150k dan aşağı gelmez highline felan resimler deki R modeli bu ara

150 bin olacağını hiç sanmıyorum hocam. sonuçta bu araç qq ile rekabet edecek. orta paket manueli taş çatlasın 100 bin olsun. 30 bin de üst donanım paketi ve dsg farkı ekledin mi en fazla 130 bin olsun.
    yabancı kaynaklar da 25 bin eurodan giriş yapacaklarını tahmin ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılın Üyesi -- 2 Eylül 2015; 9:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılın Üyesi

quote:

harika olmuş q5 andırıyor ama bu araba 150k dan aşağı gelmez highline felan resimler deki R modeli bu ara

150 bin olacağını hiç sanmıyorum hocam. sonuçta bu araç qq ile rekabet edecek. orta paket manueli taş çatlasın 100 bin olsun. 30 bin de üst donanım paketi ve dsg farkı ekledin mi en fazla 130 bin olsun.
    yabancı kaynaklar da 25 bin eurodan giriş yapacaklarını tahmin ediyorlar

insallah dediğiniz gibi olur
  • Bende bekliyorum şu anda, geçen Rekor Oto yu aradım Tiguan sordum beyaz, ellerinde sadece siyah kaldığını söyledi, peki beyaz ne zaman gelir diye sorduğumda, elimizde bilgi yok bilemiyorum dedi. O zaman şüphelendim yenisi geliyor diye. Doğuş otoyu aradığımda yeni Tiguan Haziran da gelecek dedi, tabi satış stratejisi olabilir o ayrı mevzu. S&S beyaz manuel Tiguana 79,500 fiyat verdi, yenisi bunun en fazla 3-5 yukarısı olur diye düşünmekteyim. Ancak 10-15 fark olursa şahsen almakta zorlanabilir insanlar ve diğer markalara yönelebilir. Tabi bu benim şahsi görüşüm.
  • Bence yeni tiguanın fiyat farkı ciddi derecede zamlı olur, çıta yükselmiş gibi görünüyor. Aylardır bekliyorum, en geç şubat ayında gözümüzle yeni tiguanı görürüz bence...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esOess

Bence yeni tiguanın fiyat farkı ciddi derecede zamlı olur, çıta yükselmiş gibi görünüyor. Aylardır bekliyorum, en geç şubat ayında gözümüzle yeni tiguanı görürüz bence...

Inş şubata kalmaz. Umarım eylülde tanıtılıp sene sonunda da bayilerde olur. Gerçekten muhteşem görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi dolu crv 1.6 otomatik 147.000tl satılırken gene dolu tiguanın bundan 5-10 fazla olması normal olur 1.6 için diyorum. gene 2.0 tucson 170.000tl ye satılıyorsa tiguan bundan 10-15 fazla olursa 180-185k bandına oturur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 5 Eylül 2015; 10:40:02 >
  • quote:

şimdi dolu crv 1.6 otomatik 147.000tl satılırken gene dolu tiguanın bundan 5-10 fazla olması normal olur 1.6 için diyorum. gene 2.0 tucson 170.000tl ye satılıyorsa tiguan bundan 10-15 fazla olursa 180-185k bandına oturur

Pek sanmam, CRV 1.6 160 hp ve ZF şanzıman. Sözüm ona şanzıman yani....Tipini hiç beğenmesem de Honda sonuçta ve kendini kanıtlamış bir model. Tiguan öyle 5-10 bin fazla olup 180 bin'lere oturması filan biraz ütopik oldu Volkan Hocam. Highline tdi dsg Passat ne kadar ki Tiguan o fiyatlara gelsin.

• Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın lütfen, CRV fiyatını hak ediyor da Tiguan daha azı eder gibi bir imada bulunmadım, demek istediğim ikisi de aşağı yukarı aynı fiyat düzeyinde olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

quote:

şimdi dolu crv 1.6 otomatik 147.000tl satılırken gene dolu tiguanın bundan 5-10 fazla olması normal olur 1.6 için diyorum. gene 2.0 tucson 170.000tl ye satılıyorsa tiguan bundan 10-15 fazla olursa 180-185k bandına oturur

Pek sanmam, CRV 1.6 160 hp ve ZF şanzıman. Sözüm ona şanzıman yani....Tipini hiç beğenmesem de Honda sonuçta ve kendini kanıtlamış bir model. Tiguan öyle 5-10 bin fazla olup 180 bin'lere oturması filan biraz ütopik oldu Volkan Hocam. Highline tdi dsg Passat ne kadar ki Tiguan o fiyatlara gelsin.

Aybars hocam yanlış anlama olmaz merak lanmayın :)güzel güzel fikir alış verişi yapıyoruz.180.000TL oturacak olan 2.0tdi 6 ileri yağlı olan yani şu 500nmlik şanzımandan zf kadar iyidir bu. 2.0tdi 190bg olan passat da 178.000tl highline. 4 motion değil genelde 4 motion opsiyon fiyatı 2-2.500 euro civarı.crv 4 çeker. 1.6tdi passat highline 134.000tl 7 ileri kuru dsg. bu fiyatların dışında nerdeye 15000-20.000tl lik crv ye yakın olması için bazı opsiyonlar alınması gerecek lerd far cam tavan ciddi para eski kasa için opsiyon listesi cam tavan 1.6 için 3600tl 2.0 için 4700tl. led far 1.6 için 4000tl 2.0 için 5300tl. geri kamera 1600tl deri sanırım crv var tiguanda da 5300tlpara verilmeli üç kalem opsiyonda 15000tl oldu çok rahat fiyat crv inin üstünde olur. şimdi highline diyoruz ama cam tavan yok para led yok para geri kamera yok para tam deri para bunuların bir çoğu crv de fiyatın içinde . eee golf de de öyle olmadımı u ledler için highline araçlara 1900tl ödedik geri kameraya para ödedik sunroofa 3000tl verdik lafta highline aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 5 Eylül 2015; 14:17:48 >

• eğer 1.6dizel gelmez ise 2.tdi 150bg lik versiyonu önden çeker 190bg verssiyonu 4motion olur gibi bir fikrim daha var onunda fiyatı 130-140larda olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 5 Eylül 2015; 14:15:33 >
  • Ben 1.6 tdi için yorum yapmıştım, 2.0 tuscon bile o fiyat ise Tiguan 180' de olur 200 bin de olur.

Bu arada tuscon'u inceledim. Genel olarak Hoşuma gitti, ama direksiyonun derisi kıvamı vs. Golf'ten sonra biraz cıvık hissettirdi:)

• 1.6 tdi passat fiyatı ortada. Şuan 104 bin sanırım. 14 bin de dsg: 118 bin tl yapıyor. Genelde en çok satan orta donanım olduğuna göre ,fiyatlardan bahsederken en üst donanım fiyatını baz almaya gerek yok. Sonuçta adamlar tiguan getiriyor. Farklı üst bir kalite araç getirseler ismini tiguan koymazlar. Ve tiguan fiyatları da her zaman 4-5 bin passat ın altında oluyor. Bakalım az kaldı gelmesine..

• quote:

Orijinalden alıntı: naturalman3

1.6 tdi passat fiyatı ortada. Şuan 104 bin sanırım. 14 bin de dsg: 118 bin tl yapıyor. Genelde en çok satan orta donanım olduğuna göre ,fiyatlardan bahsederken en üst donanım fiyatını baz almaya gerek yok. Sonuçta adamlar tiguan getiriyor. Farklı üst bir kalite araç getirseler ismini tiguan koymazlar. Ve tiguan fiyatları da her zaman 4-5 bin passat ın altında oluyor. Bakalım az kaldı gelmesine..

evet orta donanım için fiyat böyle. ben golfüm gibi bunuda highline almak isterim franfurt da fuar ayın kaçındaydı
  • Bende 2009 dizel Tiguan var çok yakıyor bu da mı öyle olucak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naturalman3

1.6 tdi passat fiyatı ortada. Şuan 104 bin sanırım. 14 bin de dsg: 118 bin tl yapıyor. Genelde en çok satan orta donanım olduğuna göre ,fiyatlardan bahsederken en üst donanım fiyatını baz almaya gerek yok. Sonuçta adamlar tiguan getiriyor. Farklı üst bir kalite araç getirseler ismini tiguan koymazlar. Ve tiguan fiyatları da her zaman 4-5 bin passat ın altında oluyor. Bakalım az kaldı gelmesine..

evet orta donanım için fiyat böyle. ben golfüm gibi bunuda highline almak isterim franfurt da fuar ayın kaçındaydı

17-27 eylül de olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Bende 2009 dizel Tiguan var çok yakıyor bu da mı öyle olucak?

1500 kg lık 1.6 tdi passat 5-8 lt arasında geziniyordu. Sizin tiguan sanırım 1700 kg civarı ve 2.0 motor. Haliyle fazla yakıyordur. Ama tiguana 1.6 dizel gelirse ağırlığı da sanırım 1500 kg olur ve passat civarı yakar tahminen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturalman3 -- 5 Eylül 2015; 22:58:41 >
  • dizel almak gerekli herkes dört gözle 1.6 tdi bekliyor bakalım 2.0 dizel in 8-9lt aşağı inmez zati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 5 Eylül 2015; 23:20:05 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.