Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.521
Cevap
202
Favori
1.111.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FaTaL21Tr

Motor seçenekleri de belli olmuş.

TSI benzinli motorlar; 125 hp 1.4 TSI, 150 hp 1.4 TSI, 180 hp 2.0 TSI, 220 hp 2.0 TSI

TDI dizel motorlar; 115 hp (1.6 TDI muhtemelen), 150 hp 2.0 TDI, 190 hp 2.0 TDI, 240 hp 2.0 TDI

1.6 tdi 150 hp kesin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılın Üyesi

benim de hoşuma giden detaylardan biri 615 lt bagajının oluşu. bu sefer gerçekten olmuş.

615 kesin mi.almam icin en onemli sebep bagaj cunku. Tuscon haric bu siniftaki araclar hangi akla hizmet genelde b sinifi bagaj koyuyorlar da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

quote:

benim de hoşuma giden detaylardan biri 615 lt bagajının oluşu. bu sefer gerçekten olmuş.

615 kesin mi.almam icin en onemli sebep bagaj cunku. Tuscon haric bu siniftaki araclar hangi akla hizmet genelde b sinifi bagaj koyuyorlar da.

gene aynı alman sitesi bagaj için 615lt diyor bilgi böyle
    VW Tiguan 2016 daha fazla yer(autobild)
    Mqb yeni VW Tiguan için alan geliştirilmiş bir ekonominin gelişmesi ve üretiminde maliyet tasarrufu yanında getiriyor. Bagaj bölmesi bir zirve bu sınıfta, 615 yılına kadar 145 1655 litre büyüyor. Alt gövde rağmen, tavan 29 mm daha fazla bacak mesafesi ile donatılmış arka bankta, yolcu geliştirilmiş olması gerekirdi.

Gereksinimlerine bağlı olarak, arka koltuk 18 santimetre ile ertelenebilir, koltuk arkaları açısı ayarlanabilir. Özellikle uzun yük için kendisi de ön yolcu koltuğu öne katlamak bırakır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 14 Eylül 2015; 19:31:36 >

• quote:

quote:

evet 615 lt. benim için de çok önemliydi.
    http://www.autobild.de/artikel/vw-tiguan-ii-iaa-2015-vorstellung-5121704.html

• quote:

quote:

quote:

benim için de çok önemli 2 çocukla ne beetle sığabiliyoruz ne golf e

• nisan çok geç ya offf
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

quote:

quote:

quote:

benim için de çok önemli 2 çocukla ne beetle sığabiliyoruz ne golf e

Cok iyi haner.2017 yazinda alirim eger olmezsek
    Zaten geldiginde siraya girsek 2017 de sira gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracın boyunun uzaması, genişliğinin artması ve özellikle yerden yüksekliğinin azalması yol tutuşunu daha da arttıracaktır. Benim gibi sedan araçtan suv modele geçmek isteyenler için harika bir haber bence. Gerçekten yakıt tüketimi %15 azaldıysa benzinli modeller çok çok cazip hale geldi bence, sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan tigu podyuma çıktı, beklentimin çok ötesinde bir araç olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

değişik bilgiler var
    http://kimgecer.com/ikinci-nesil-vw-tiguan-2016da-geliyor/

nisan dı en son haber. acaba diyorum bu 615lt bagaj uzatılmış versiyonda olmasın sakın?
  • Hangi podyuma çıktı? Biz niye göremiyoruz?
  • uzun bir videotiguan
  • Ototeknikveri sitesinden takip ediyorum, tigu tanıtımı şimdi bitti. Gte modeli de tanıtıldı, sunroofundaki güneş paneli sayesinde yılda 1000 km gideçek enerji üretiyormuş. Tigu çağ atlamış, beyaz renk çok yakışmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esOess -- 14 Eylül 2015; 21:58:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

Yeni Tiguan 14 Eylül 2015 20:30da Frankfurt'ta tanıtılacak.

bir sitede canlı yayın yapılacak denmişti ama bulamadım?

• https://www.youtube.com/watch?v=WjCxTkv-zN8

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    teşekkürler..
  • Donanımlar
    -Trendline
    -Comfortline
    -Highline

Motorlar
    -1.4 Tsi 125hp (4MOTION seçeneği yok)
    -1.4 Tsi 150hp
    -2.0 Tsi 180hp
    -2.0 Tsi 220hp

-1.6 Tdi 115hp (4MOTION seçeneği yok)
    -2.0 Tdi 150hp
    -2.0 Tdi 190hp
    -2.0 Tdi 240hp (çift Turbo)
  • olmuş aga araç on numara
    2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

• 2 sene beklediğime değecek gibi görünüyor
    video ve resimleri paylaşanlara çok çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.