Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.111.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir hatırlatma yapayım, gördüğünüz beyaz Tiguanlar R-Line versiyonu, standart versiyonu bordo renkli olanlar, yani yollarda bunu göreceksiniz
    2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

• 1.6 dizel yok mu? O zaman bi anlamı da yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2012 1.4 tsi tiguan white night modeli var. Yilda ortalama 15000km yapiyorum,aceba dizel yeni kasa tiguan dusunmeli miyim? Sonucta ayni donanimda bir arac icin ustune en az 40bin veya 50 bin lira para ekleyecegim, sizce deger mi? Ya da 1.4 tsi 150hp benzinli dusunsem onu yakit durumu benimkinden cok daha iyi olur mu? En azindan degistirmeye degecek kadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: afumetto

Bende 2012 1.4 tsi tiguan white night modeli var. Yilda ortalama 15000km yapiyorum,aceba dizel yeni kasa tiguan dusunmeli miyim? Sonucta ayni donanimda bir arac icin ustune en az 40bin veya 50 bin lira para ekleyecegim, sizce deger mi? Ya da 1.4 tsi 150hp benzinli dusunsem onu yakit durumu benimkinden cok daha iyi olur mu? En azindan degistirmeye degecek kadar :)

%15 düşük diyorlar o da 80kg hafif olmasından kaynaklı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emd20

1.6 dizel yok mu? O zaman bi anlamı da yok...

1.6 dizel var 4 motion yok otomatik gelip gelmeyeceği muallakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 15 Eylül 2015; 10:46:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

Bir hatırlatma yapayım, gördüğünüz beyaz Tiguanlar R-Line versiyonu, standart versiyonu bordo renkli olanlar, yani yollarda bunu göreceksiniz

hatta şöyle bir durum olabilir R line almak için 2.0tdi 240bg lik ve 2.0tfsi 225bg versiyonlarda alınıyor olabilir passat ta böyle bir durum var

• dtvolkanozbay kullanıcısına yanıt
    Benzinli icin mi %15 daha ekonomik dedin.

• quote:

Benzinli icin mi %15 daha ekonomik dedin.

evet
  • Aceba donanim paketleri nasil olur. Yine klasik vw araclarindaki gibi trend,comfort ve highline seklinde mi olur ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

Bir hatırlatma yapayım, gördüğünüz beyaz Tiguanlar R-Line versiyonu, standart versiyonu bordo renkli olanlar, yani yollarda bunu göreceksiniz

Kesinlikle harika görünüyor. Nisanda gelecek söylentileri umarım doğru çıkmaz ?

• Yılın Üyesi kullanıcısına yanıt
    doğru onlar, ocak gibi fiyatı netleşir, donanımlar ve opsiyon listesi gelir, ben bayiden alırım opsiyon listesini bu konuya koyarım
    şimdi donanımları yazasım var ama nette okuduklarım trendline'da şerit takip sistemi, kör nokta uyarıcı sistemi standart, highline'da adaptif hız sabitleyici standart, buraya bu donanım geleceğini pek sanmıyorum açıkcası, passat trendline'da sis farı bile yoktu
  • Evet passatin trend versiyonu cok bostu umarim tiguan o kadar bos gelmez.

• Bir de dizel 1.6 motor icin 115hp az degil mi? Sonucra 1.5 tonluk bir arac...

• her zamanki gibi elin avrupalısı amerikalısı en full araçlara binip keyif yapacak. biz yine yerimizde sayacağız. yoruldum sormaktan ama, niye böyle ya? cidden niye onlar 1. sınıf hayat yaşarken biz tam tersini yaşıyoruz?
  • quote:

Bir de dizel 1.6 motor icin 115hp az degil mi? Sonucra 1.5 tonluk bir arac...

b7 kasa passat 1.6 tdi motorunun 105 bg lik gücü vardı ve 0-100 hızlanması 12.4 sn idi sanırım. o kasa da 1500 kg dı. Ben kullanmıştım, 1. vites biraz hantal kalıyordu.
    tiguan da 1500 kg civarı gelir tahminim. ve 115 bg lik güçle 11 küsür sn ile hızlanmasını tamamlar. işin aslı, ben de yeni passattaki gibi 120 bg bekliyordum ama 115 bg de fena değil.
  • sculpneo kullanıcısına yanıt
    inşallah ''R'' donanım paketi olarak ''R line'' şeklinde gelirde ondan alırsınız
  • hiç sorma hocam. alacaksın bunun 2.0 Tdi 240hp twin turbo olanını ama işteee...
  • Burada da yıl sonunda tüm avrupada satışa çıkacak diye yazıyor. Sanırım henüz net bir bilgi yok.
    http://www.arabahaberim.com/markalar/volkswagen/yeni-volkswagen-tiguan-bu-hafta-tanitiliyor.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickboxmuaythai

hiç sorma hocam. alacaksın bunun 2.0 Tdi 240hp twin turbo olanını ama işteee...

onun da fiyatı 200.000 den aşağı olmaz. onu bide chiple düşünemiyorum 4.28i ile kapıştırırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 15 Eylül 2015; 19:12:36 >
  • 1.4 TSI yada 1.6 TDI da otomatik vites seçeneği yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.