Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (556. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geri görüş kamerası gece görüntüsü de süpermiş👍
    2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N KUL kullanıcısına yanıt
    Sizin araba yeniydi, evet, güle güle kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    orjinal kamera parça kodunu biliyormusunuz?
    işçilik dahil mi 1700 ₺?Nerede taktırdınız,hangi şehir?
  • Arkadaşlar bugün bende tiguan lendim. Sıfır 2020 1.5tsi dsg highline tungsten gri. Biliyorsunuzdur sanırım 2020 modellerde cam tavan, ön koltuklarda ısıtma, geri görüş kamerası,Easy open kolay açılır kapanır elk.bagaj, park asist otomatik park standart olarak geliyor.
    Şu anki aracım 2014 golf7 1.6tdi Dsg highline üzerine extra bir sürü donanım var. Gerçek anlamda full+full yani.
    Golften sonra Tiguan bayagi büyük geldi gözüme. Bayiden çıktıktan sonra yaklaşık 15km yol yaptım. 1.5tsi gerçekten sessiz 1.6tdi ye göre. Gerçi 1.6tdi golfte fazla sesli sayılmaz muadillerine göre. Rampa çıkarken yakıt sarfiyatı resmen uçuşa geçiyor,düz yolda normale dönüyor, hızını alınca ve rampa aşağı resmen yelken moduna geçiyor, yakıtı kokluyor. Konfor be yol tutuş çok iyi, bunda yüksek yanak büyük lastiklerin ve bağımsız arka süspansiyonunda büyük payı var sanırım. 1.6tdi arkalar bağımlı ve tiguan kadar konforlu değil.
    Beni tek düşündüren 1.6tdi nin yakıt sarfiyatının üzerinde yakması olacak gibi. Ağırlık farkından dolayı (1.6tdi golf7 1300kg 1.5tsi tiguan 1600kg) bu durum normal. Tabi 1.6tdi nin şehir içinde kullanımda ara sıra dpf temizliği dezavantajida var.
    Golfumde tiguan de olmayan ergo active koltuklar, line asist, acc, front asist,dcc ve sürüş profili seçimi,discovery pro mm/navigasyon vs.var.
    Kısaca golfumede kıyamıyorum. Full donanımlı ve kompact bir araç.
    Sizin fikirleriniz nedir. Golfumu ararmıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ft19 -- 13 Mart 2020; 21:39:7 >

• ft19 F kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun. lise(golf) bitti üniversiteye(tiguan) başladınız 😉

hayırlısı olsun kamera, yıkama özellikli mi takıldı? garanti konusunu konuştunuz mu? hem araç hem parça?

Diğer özellikler bir yana SUV tipi bir araçtan sonda sedan/HB araca geçen herhalde çok azdır. Kendi adıma tiguandan sonra yine VW olMasa bile SUV bir araç alırım.

Hayırlı olsun güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin. Ne kadara aldınız aracı?
    Bayidenmi galeridenmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ft19

Arkadaşlar bugün bende tiguan lendim. Sıfır 2020 1.5tsi dsg highline tungsten gri. Biliyorsunuzdur sanırım 2020 modellerde cam tavan, ön koltuklarda ısıtma, geri görüş kamerası,Easy open kolay açılır kapanır elk.bagaj, park asist otomatik park standart olarak geliyor.
    Şu anki aracım 2014 golf7 1.6tdi Dsg highline üzerine extra bir sürü donanım var. Gerçek anlamda full+full yani.
    Golften sonra Tiguan bayagi büyük geldi gözüme. Bayiden çıktıktan sonra yaklaşık 15km yol yaptım. 1.5tsi gerçekten sessiz 1.6tdi ye göre. Gerçi 1.6tdi golfte fazla sesli sayılmaz muadillerine göre. Rampa çıkarken yakıt sarfiyatı resmen uçuşa geçiyor,düz yolda normale dönüyor, hızını alınca ve rampa aşağı resmen yelken moduna geçiyor, yakıtı kokluyor. Konfor be yol tutuş çok iyi, bunda yüksek yanak büyük lastiklerin ve bağımsız arka süspansiyonunda büyük payı var sanırım. 1.6tdi arkalar bağımlı ve tiguan kadar konforlu değil.
    Beni tek düşündüren 1.6tdi nin yakıt sarfiyatının üzerinde yakması olacak gibi. Ağırlık farkından dolayı (1.6tdi golf7 1300kg 1.5tsi tiguan 1600kg) bu durum normal. Tabi 1.6tdi nin şehir içinde kullanımda ara sıra dpf temizliği dezavantajida var.
    Golfumde tiguan de olmayan ergo active koltuklar, line asist, acc, front asist,dcc ve sürüş profili seçimi,discovery pro mm/navigasyon vs.var.
    Kısaca golfumede kıyamıyorum. Full donanımlı ve kompact bir araç.
    Sizin fikirleriniz nedir. Golfumu ararmıyım.
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.yakıtını ve kaça mal olduğunu paylaşırsan alacak olanlara bilgi olur.anahtarsız girme ve çalıştırma standart diye biliyorumdum yanlışım mı var acaba.
    Yakıt konusunda üzülerek söyleyeyim o golf’u çok ararsın ama elinin altında dursun golf şehir içi pire gibi seri ve rahat ama o DPF olayı ve motor sesi çok sıkıcı...

Telefonunuz android mi acaba. Nasıl yaptınız biraz anlatırmısınız

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. yaş orta yaş grubu. tiguan yaşıma uygun sayılır.
  • Dradis D kullanıcısına yanıt
    golfü satmadım henüz. sanırım yakıt konusunda tdi golfü ararım gibi. suv unda ayrı bir sürüş dinamiği var. farklı kategoriler.
  • Ysrcp Y kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. amin. cümlemize Allah kaza bela vermesin. 284 küsür. bayiden aldım. alacak kişinin kredisi çıkmamış, beni aradılar bayi den almak istermisiniz diye. hemen koşarak gittim. tabi böyle durumlarda fazla pazarlıkta yapılamıyor maalesef. ben almasam başkasını arayacaklar. ben bayide iken bile kaç kişi aradı siz düşünün.
  • turati kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. yakıt için henüz erken. sadece bayiden eve gelirken 15km mesafede yakıtı gözlemledim. rampa çıkarken içiyor, düz yolda normal, inişte yelken modu, çok az yakıyor. yakıt konusunda dizel golfü arayacağım kesin. ama golfü alalı nerdeyse 2 yıl oldu, toplamda 2 yılda 15bin km yapmışım. yani çok binmiyorum.dpf olayı gerçekten can sıkıcı, yakıttan yaptığın tasarruf dpf den çıkıyor.
    bu arada, evet anahtarsız giriş ve çalıştırma 2020 modellerde standart, yazmayı unutmuşum.
    dpf için 4. vites 70km hız ile ara ara yapmaktayım yakması için araç 9700km oldu sorun vermedi 2500km kadar adblue menzili göstermekte ne zaman sorun veriyor şu dpf acaba?

sizin araç 2019 sanırım. 2019dan itibaren dpf için adblue kullanılmaya başlandı. dpf daha geç devreye girer sizde. benim golf 2014, adblue yok. sürekli şehir içi kısa mesafe kullanımda çabuk tıkanıyor, dpf temizliği yapıyor araç.
    ara sıra 4.viteste 2000-2500 devir aralığında 15dk kullanırsanız zaten sorun olmuyor, zaten sizde yapıyormuşşunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ft19 -- 14 Mart 2020; 12:46:39 >
    teşekkürler aynen 2019 adblue var.

• arkadaşlar bende tiguan almak istiyorum 50 bin eksik bu yüzden kredi alacağım. Volkswagen neye göre kredi veriyor
  • seccim S kullanıcısına yanıt
    Tteknolojiden fazla anlama,usb kablosunu takınca apple carplay tuşundan bağlanıyor ve ekranda telefonun bazı uygulamaları görünüyor.

Araç garantisi bozulmuyor,cihaz garantisini sormadım. Bozulursa arkadaş değiştirir yenisiyle:)
    2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=
    Çok iyi ustadır Fuat usta. Bagajın içerisini söktü,torpidodaki cd çalma cihazını çıkarıp oralardan kablo filan

• 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.