Şimdi Ara

2016 LG OLED (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.001
Cevap
8
Favori
49.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler eg920v mi satip xe9005 alsam mi acaba ne dersiniz? piyasasi da pek yok gibi ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bahsetm,ş olduğunuz ekran temizliği nasıl yapılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Bendeki tv 55eg920v
  • mesuto46 M kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam

Ayarlar > Resim > oled panel ayarları > Piksel düzeltici

Yaklaşık 1 saat kadar sürüyor kapandığında başlattan yaparsan daha iyi olur

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Dediğin menü benim tv de yok. acaba benim tv için böyle bir özellik yok mu?
  • LG müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuto46

Dediğin menü benim tv de yok. acaba benim tv için böyle bir özellik yok mu?

hocam geçen teknosada inceledim biraz eg920 modelinide menüde evet bu özellik gözükmüyor. Enteresan yani yapışma olsa bu özelliği kullanarak düzeltme imkanı yok. Hoş o özellik yapışmalarda etkili oluyormu onuda bilmiyorum :)
  • Arkadaşlar konuyu biraz hortlatıyorum ama bir sorum var.

7200 tl’ye 55 inch olanı alınır mı bu tvnin?

• panareturns kullanıcısına yanıt
    Alınır cok iyi tv.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar b7 için 9.000 tl vermeye kıyamıyorum. Sonuçta Evde günlük kullanım hiçin bir tv istiyorum öyle sürekli yüksek çözünürlüklü filmler izlemiyorum genelde Digitürk ve netten filmler. 55eg9av7 için ne düşünürsünüz. Buda oled ama 4K değil ve aralarında 4.000 tl fark var.

• sertguler S kullanıcısına yanıt
    9 binden asagi 4k oled yokmu varsa onu al

• Merhabalar,

Yaklaşık 8 senedir Panasonic 50" Plasma Tv kullanan biri olarak LG Oled Tv'ye geçişim beni hayal kırıklığına uğratır mı ?

Genel olarak internetten indirdiğim 720P ve 1080P dizileri, 1080P filmleri, yüksek kalitede Bluray filmleri ve kabloTv'den Hd TV yayınlarını seyrediyorum.

Yüksek kalitede 3D film arşivim var. Sizce 216 model 3D özellikli LG 55E6V modelini mi yoksa 2017 model 55B7V modelini mi seçmem lazım.

Tereddütte kaldım..
  • 55E6V için Dolby Atmos desteği istiyoruzzz...Donanımsal olarak mümkün değil diyenler de var HDMI Arc üzerinden güncelleme ile gelebileceğini belirtenlerde var sıradaki güncelleme ile Lg bir sürpriz yapar mı bize bakalım merakla bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

bir oled kullanıcısı olarak ve defalarca led panel değiştirmiş biri olarak oledi sinema keyfi için alın tv izlemek için değil sürekli görüntü aktif zati kanal logosu saatlerce kalma derdi yok ışıkları kapatın gece sinema keyfini çıkarın oh be dünya varmış diyin

Dostum güzel ama normal kanal yayını izlemek için ayrı tv mi alalım?

55" bir tv alma arefesindeyim, araştırıyorum. En son Oled e geldim bu ışık sızması bilmemne çilesi bitsin diye ama bu seferde korka korka mı tv izleyeceğim diye düşünüyorum. Araştırdığım kadarıyla normal kullanıcıların burn in sorunu yaşamasının çok zor olmasından bahsediliyor ama kafamı kurcalıyor yinede. 2016 modellerden itibaren image retention gelmiş sanırım, işe yaradığından bahsediliyor.

Merak ettiğim bu tv yi alan arkadaşlar, mesela atıyorum Show tv yada Atv de 2-3 saat dizi izliyor musunuz? Normal kullanımınızı yapıyor musunuz Led tv ile kullanırken? 55C6V düşünüyorum.

Merhabalar..bakın size şöyle söylim ben çok tv değiştirdim sıfır araba parası verdpim bu zamana kadar,en sevdiğim efsanevi panelim 46x4500 rgb led'idi,gerçek rgb olan tv, onu dedeme verdim halen taş gibi çok tatlı siyahı var, sonra led tv ler çıktı 2010,dan beri 10 adet panel değiştim sony,den samsung,a ,lg,den philips e, kimisi iyi kimi vasattı ama işde budur diyemedim, sonunda çok yakın arkadaşımın kişisel borçları yüzünden tuz parasına 3000 tl,ye e910v FHD oled panel aldım (FALD) panel kullanmış biri olarak size şunu söylim,oled alıpta tv izlemek olmaz bana göre, tv izlemek için en vasatından tv alıcaksınız açınshowtv kanal d atv izleyin geçin yada evde vardır illaki tv, oledi kullanmak için (NMT mediatank ,BD Player,yada pc bağlıyacaksınız).. Şimdi ben, i7 3.nesil işlemci latopumu hdmı 1.4v çıkışı ile olede bağlayıp 1.1 pixselmapping yani tam ekran full 1080p 60hz görüntü tam masaüstü alıyorum, ve sürekli bd remux veya bluray ıso izliyorum, gelin bakın 4k,de neymiş dersinizki 1080p gibi 4k,lara önem verilmiyor, 1080p oturmuş sistem, 4k,da HEVC codec saçmalığından sonra çekilmiyor, HTPC bile tam oynatamıyor destekleyen player yok,1 sene oldu ğanlde ne logo yanması nede başka sorun,heleki laptopta splash pro son sürüm 2.0.1 ile izliyorum bd filmleri ekrana sabit kalan görüntü yok sürekli hareket halinde ışıklar odada kapalı ,siyahlar gelsin diye bekliyorsunuz, dün gece (lıght out)denilen ışıklar sönünce korku filmi izledim önümde sadece görüntü vardı, işde budur dedim olay sürekli ekranda sabit kalan görüntü olmadığı sürece sıkıntı yok, öyle her oled panelde olan birşey değil ımage olayı, 2016 ve sonrasında zati orun yok ben video çekicem koyucam bu arada düşünmeden oled alın led tv sıkıtnıdan başka birşey değil o lanet gri ton ve lacivert ekran siyahlarda kabak gibi belli oluyor ledin kaderi bu malesef..

aynı düşüncede birini görmek çok güzel :D

bir insan 7-8 bin tlye neden tv kanallarını izlemek için alır anlamak güç.

55eg910v fullhd olduğu için aldım tek eksiği hdr idi.

masaüstü pc'mi bağladım ve ps4 bağlı aynı zamanda xbox one ve 360 + ps3'de bağlı

inanılmaz bir film keyfi ve oyun keyfi var zaten tv kanallarını izlemek bu televizyona küfür olur :D

o kadar güzel bir görüntü varki ps4 açık unutabiliyorum bazen ekranda ufak yanmalar oluyor (burn in) tabi ekranı kapatık 1-2 saat sonra açtığımda tertemiz hiç bir sorun yok.

benimde insanlara önermm 55gv910v almalarından yana.

ps proya geçip 4k desteğini ilerleyen zamanda 3 tane 55eg910v ile denemeyi düşünmekteyim.

• LG 55C6V modeline 8500 lira verilir mi arkadaşlar? Cihaz çok hoşuma gitti. fakat fiyatı çok uçuk geldi
  • DarkBlue23 kullanıcısına yanıt
    Ben 55c6v yi alalı 4-5 ay oldu. Ben görüntü kalitesi konusunda çok hassasım. Görüntü kalitesi inanılmaz. HD kanalları bile müthiş gösteriyor. 4K da zaten coşuyor. Siyahlar mükemmel. Bilgisayardan 4k videoları kasarak izlerken wi-fi ile bağlı c6 da hiç kesintisiz izleyebiliyorum. Lazer pointli kumandayı kullanmak çok pratik. Ben çok memnunum. Ama fiyat biraz fazla geldi bana. Güncel fiyatları bilmiyorum ama ben 7.600 tl'ye almıştım.
  • 55c6v’yi bir yıldan fazladır kullanıyorum. Çok çok memnunum. Sorunsuz ve keyif verici. Parasını sonuna kadar hakediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

LG 55C6V modeline 8500 lira verilir mi arkadaşlar? Cihaz çok hoşuma gitti. fakat fiyatı çok uçuk geldi

2017 model B7 bile 7500₺ ye satılırken 2016 modeli 8500₺ ye satan yer kimse buradan selamlarımı gönderiyorum. Ederi en fazla 6000₺ o modelin.

• Arkadaşlar bayadır fiyatlara bakmıyordum yeni yılda fiyatlar yine yükselmiş heralde e6v 9-10 bin arasıydı 2-3 ay önce şimdi 11-12 bine dayanmış yine hepsiburadadan baktım ama bilgisi olan var mı?
    Birde şuan alınabilecek en iyi oled tv hanigisi arkadaşlar ps proda oyun için soruyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 11 Şubat 2018; 11:1:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

LG 55C6V modeline 8500 lira verilir mi arkadaşlar? Cihaz çok hoşuma gitti. fakat fiyatı çok uçuk geldi

verilmez kardeşim...
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    LG 55B7 7500₺ gg da. Alabileceğin en üst düzey ve uygun fiyatlı oled tv.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.