Şimdi Ara

2016 KPSS LİSANS (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.455
Cevap
36
Favori
109.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkan soru sayısı pegem ve yediiklimde var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kardeşim sınavsız geçişle önlisans kazanamadı. Sanıyorum kamu personeli seçimlerinde değişiklikler var meslek lisesi mezunu kardeşim kayıt yapabiliyor mu herhangi birine?
  • Arkadaşlar lisans için tercihler ne zaman başlayacak biliyor musunuz? İlk defa öylesine bir deneyeyim dedim mevcut memur çıkarmalarından sonra bur değişiklik var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Arkadaşlar lisans için tercihler ne zaman başlayacak biliyor musunuz? İlk defa öylesine bir deneyeyim dedim mevcut memur çıkarmalarından sonra bur değişiklik var mı?

Hocam bu olacak sınav ortaöğretim ve önlisanlar içindir. Lisansların sınavı 22 MAyıs'ta idi. artık seneyi beklemeniz lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ediyorum yardım eden arkadaşlara.. Dediğiniz kaynaklara bakıcam. Bi sorum daha var arkadaşlar bu evveliyat video ders notları kitapçılarda ve internette hiçbiryerde stokta yok sebebi nedir ? Bulamıyorum heryere baktım.
  • Arkadaşlar Kpss Lisansa girdiğim için Önlisans Kpss 'ye katılamıyorum.Bunun mantığı nedir sizce?
  • Teşekkürler arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • branşlar açıklandı.

ais'e girin.

sınav başvurularım- 2016 kpss-branş sıralamassı
  • Selamlar,

Şimdi Ösym sistemi üzerinden başvurumu yaptım. Fakat kafamı kurcalayan tek bir soru var.
    Ösym fotoğrafımın altında Geçerlilik Tarihi : 20.08.2016 yazıyor. 16.08.2016 tarihinde başvurumu yaptım.

Sınav zamanı sıkıntı çıkarabilirler mi? Sınav zamanı geldiğinde geçerli olmayacak fakat başvurduğumda geçerliydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Selamlar,

Şimdi Ösym sistemi üzerinden başvurumu yaptım. Fakat kafamı kurcalayan tek bir soru var.
    Ösym fotoğrafımın altında Geçerlilik Tarihi : 20.08.2016 yazıyor. 16.08.2016 tarihinde başvurumu yaptım.

Sınav zamanı sıkıntı çıkarabilirler mi? Sınav zamanı geldiğinde geçerli olmayacak fakat başvurduğumda geçerliydi...

Birşey olmaz dostum benimde öyleydi yani başvuru yaparken fotoğrafın geçerlilik tarihi dolmamıştı sınav zamanı dolmuştu ösym yi aramıştım bana dediği şey " bundan sonraki başvurularınız için fotoğrafınızı yenilemeniz lazım bir sınava başvuru yaparken fotoğrafın geçerlilik tarihi geçmediyse o başvuruda yaptığınız resim kullanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09kezman09

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Selamlar,

Birşey olmaz dostum benimde öyleydi yani başvuru yaparken fotoğrafın geçerlilik tarihi dolmamıştı sınav zamanı dolmuştu ösym yi aramıştım bana dediği şey " bundan sonraki başvurularınız için fotoğrafınızı yenilemeniz lazım bir sınava başvuru yaparken fotoğrafın geçerlilik tarihi geçmediyse o başvuruda yaptığınız resim kullanılıyor.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

• Toplam açığa alınan memur sayısı güncel 81.494

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2627 -- 17 Ağustos 2016; 23:47:24 >
  • Arkadaşlar ben şu an bir üniversitede okuyor durumdayım. Bu kpss sınavına girerek kendime kamuda yer bulabilir miyim? Mesela saatleri bana uyan bir işe yerleşebilir miyim ve ya bu sınav sonucum ben üniversitemi bitirene kadar gecerli olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: limasollu naci

Arkadaşlar ben şu an bir üniversitede okuyor durumdayım. Bu kpss sınavına girerek kendime kamuda yer bulabilir miyim? Mesela saatleri bana uyan bir işe yerleşebilir miyim ve ya bu sınav sonucum ben üniversitemi bitirene kadar gecerli olur mu

Girebilirsin kpss ön lisans a. Eş zamanlı olarak çalışabilirsin diye biliyorum hem memur olarak çalışıp hem okuyanı çok duydum.

• Arkadaşlar şimdi ben 4 yıllık aöf lojistik okuyorum 2.sınıfa geçtim kpss giriş için hangi lisansı seçmem gerekiyor orta öğretim düzeyini mi yoksa ön lisans mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathstrokee

Arkadaşlar şimdi ben 4 yıllık aöf lojistik okuyorum 2.sınıfa geçtim kpss giriş için hangi lisansı seçmem gerekiyor orta öğretim düzeyini mi yoksa ön lisans mı ?

Lise düzeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

Orijinalden alıntı: Deathstrokee

Arkadaşlar şimdi ben 4 yıllık aöf lojistik okuyorum 2.sınıfa geçtim kpss giriş için hangi lisansı seçmem gerekiyor orta öğretim düzeyini mi yoksa ön lisans mı ?

Lise düzeyi

teşekkürler hocam tercihimi yaptım emin oldum siz yazıncada :)
  • Zabıt Katipliği başvurusu esnasında bilgisayar sertifikası ya da bilgisayar dersi aldığımıza dair bir belge isteniyor mu yoksa sınav ve mülakatı geçersek işe başlama sürecinde mi bizden istenecek

• ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Başvuru sırasında

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    sağol teşekkürler benim de halk eğitim onaylı sertifikam var o dersi aldım mı net hatırlamıyorum transkripte bakmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 24 Ağustos 2016; 23:42:07 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.