Şimdi Ara

2016 klima tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
2.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhabalar, sıcaklar iyice artmaya başladı klima arayışındayım karar veremedim. Ev güney cephe sürekli güneş alıyor oda 20m2

Airfel LTXN35U 12000 almayı düşünüyorum birde Vestel Nature Plus 18 ve Vestel V-Plasma Plus 18 var onada iyi diyorlar ne dersiniz? Yada tavsiye edeceğiniz ürün nedir yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spydevil -- 2 Haziran 2016; 19:37:18 >

• Hayırlı akşamlar 15 m2 4. Kat (son kat çatı) inverter bütce 1700 öneriniz varmı arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostkiller1

quote:

Orijinalden alıntı: spydevil

Arkadaşlar herkese merhabalar, sıcaklar iyice artmaya başladı klima arayışındayım karar veremedim. Ev güney cephe sürekli güneş alıyor oda 20m2

Airfel LTXN35U 12000 almayı düşünüyorum birde Vestel Nature Plus 18 ve Vestel V-Plasma Plus 18 var onada iyi diyorlar ne dersiniz? Yada tavsiye edeceğiniz ürün nedir yardımlarınızı bekliyorum

bütçe aralığınız nedir.birde kaçıncı katda kullanılacak ve sadece soğutma amaçlımı olacak

2.kat güney cephe ısıtma ve soğutma max 2.500
  • Vestel V-Plasma Plus 18 için ne dersiniz?
  • spydevil kullanıcısına yanıt
    Gerek burda gerek dışarıda vestel tavsiye eden kimseyle karşılaşmadım.

• Arkadaşlar merhaba,

Malum ramazan başlıyor, havalar da sıcak geçecek gibi. Klima tavsiyesi konusunda yardımlarınızi bekliyorum?.

Ikamet yeri istanbul anadolu yakasi
    Guney cephe, ara kat, mantolamalı bina. 27m^2 salon, yukseklik 2.6m

Klima nerdeyse tamamen sogutma amaçlı kullanılacak, ısıtma çok nadir olacaktir.

Bütçe olarak 2500tl yi geçmek istemiyorum. Öncelikle bu ozellikler icin 12btu yeterli olur mu yoksa bir uste cikmak şart mi? 12 ve 18btu lar arasinda ciddi bir sıçrama oluyor fiyatta.
    Gönül elbette me ya da daikin istiyor ancak bu ücret scalasinda mumkun degil sanırım. Dusuk model Panasonic ler nasil olur acaba?
    Ilgilenen arkadaşlara şimdiden vakit ayırdıkları için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhaki -- 6 Haziran 2016; 6:54:21 >
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    Benim de dikkatimi çekti, öncelik Vestel olmak üzere yerli ürünlerin ısrarla tavsiye edilmemesi enteresan geldi bana.
    Bana göre her markada her modelde kendine münhasır belli başlı hep sorunlar vardır. Ben sorunsuz sıfır pürüz bir üretim olduğunu çok da düşünmüyorum ama işin ustalarının elbette bildikleri vardır ki sürekli midea-mitsubishi-airfel-daıkın gibi yönlendirmeler yapıyorlardır. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Benim de dikkatimi çekti, öncelik Vestel olmak üzere yerli ürünlerin ısrarla tavsiye edilmemesi enteresan geldi bana.
    Bana göre her markada her modelde kendine münhasır belli başlı hep sorunlar vardır. Ben sorunsuz sıfır pürüz bir üretim olduğunu çok da düşünmüyorum ama işin ustalarının elbette bildikleri vardır ki sürekli midea-mitsubishi-airfel-daıkın gibi yönlendirmeler yapıyorlardır. :)

Bende anlamış değilim açıkcası hangi ürüne baksam kesin olumsuz birşeyler çıkıyor vestel iyi değil deniyor ama nedense baktığım birçok yerde hep olumlu yorumlar gördüm. Nasıl yapsak bilemedim açıkcası

• spydevil kullanıcısına yanıt
    Benim kıstasım şikayetvar sitesi, bence işlerini ciddi yapıyorlar. Denemek için bir kaç şikayet kaydı ben de açtım, araştırıp doğrulamadan kaydı yayına almıyorlar mesela.
    Bu anlamda ben yaşanan sorunlara, ama bu sorunlarla birlikte sonrasına bakıyorum. Hangi firma ne kadar ilgilenmiş? sorunu çözmüş mü? VESTEL in 2016 sloganı ''Her şey bir teşekkür için'' den yola çıkarak hangi mecrada olursa olsun hangi tüketicisi sorun yaşıyorsa o yaşadığı sorunla ilgili şikayetini teşekküre çevirmek için canla başla mücadele ediyorlar.
    ARÇELİK desen bu ülkeye 60 senesini vermiş bir marka. İnsanlar KOÇ gurubuna kızıyor veriyor odunu ARÇELİK BEKO ürünlere. enteresan.
    Haaa keşke müşteri hizmetlerine verdikleri bu emeği, gösterdikleri bu özeni, üretim kalitesine daha da fazla yansıtsalar da, bir tık daha yukarı taşısalar kendilerini o zaman tadından yenmez.

• Arkadaşlar merhaba,
    Bende klima bakıyorum, aşağıda vestelin kliması uygun görünüyor.
    Kullanan arkadaşlar var mıdır, yorumlarınızı bekliyorum.

Bunun yerine önerebileceğiniz ürünler nelerdir ?

http://www.akakce.com/klima/en-ucuz-vestel-minimalistik-inverter-12-a-fiyati,5546900.html

• Merhabalar...
    İstanbul anadolu yakasida, kuzeydoğu cephe,6 katlı binanın 4. Katında ki dairemin; yatak odasına klima almak istiyorum. Oda,270x404 ölçülerinde... Bina dıştan mantolu...
    Bütçem max 2000 tl.. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

• 3.kat kuzey bati biri 15 digeri 25metrekare iki odaya da alacagim sadece soğutma amaçlı max 1800 verebilirim. Tavsiyelerini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkamacar -- 16 Temmuz 2016; 14:35:09 >
  • Arceliklere goz atabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.