Şimdi Ara

2015 Tatil Fırsatları ve Tavsiyeler (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.687
Cevap
119
Favori
166.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dediğiz ilgili apart kumsala yakın mı?arabasız sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

quote:

quote:

Balayımı Titanic Deluxe Belek'te yapacağım. 6 gece 7 gün yapıyorum 16 Ağustos baslangıclı.. 5-6 gün daha tatil yapabileceğim bi yer arıyorum.Belek denizini pek beğenmiyorum.Bu kez denizi çok iyi olan bi yer arıyorum.Sizce nereye gitmeliyim.Apart tarzı düşünüyorum. Var mı önerisi olan

Titanic Deluxe Belek'ten sonra apart yapacaksanız ilk iki günlük hayal kırıklığına hazır olun...Tecrübeyle sabit...İnsan sudan çıkmış balığa dönüyor...Ama önce apart ardından otel olursa tadından yenmez...

Once malesef Titanic olcak bende bi 6 daha tatil istiyorum ama fiyatlar ucmus apart tarzi kusadasi filan istiyorum izmirde olabilir ama nereye gitsem diye düşünüyorum

Eğer Çeşme düşünürseniz geçen yıl kaldığım yeri tavsiye edebilirim...Ben çok memnun kaldım...

https://www.booking.com/hotel/tr/yalcinkaya-apart.tr.html?sid=bdb83b33d3f39e9b28534e558afd3348;dcid=5

Hocam Çesme'ye gitmek hayalim ama Çeşme'de yeme icme asiri pahalı diyorlar.Çesme hakkinda bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: emembi

dediğiz ilgili apart kumsala yakın mı?arabasız sıkıntı olur mu?

Burası merkeze yakın bir yer...Çeşme'de merkezden denize girilebiliyor...Ama çevresindeki koylara veya plajlara gidecekseniz ya araba olacak,ya da oralara çalışan minibüslere bineceksiniz...
    Bir nokta da şu...Çeşme ve civarında ücretsiz olarak yani halk plajı şeklinde fazla alternatif yok...En azından ben o konuda sıkıntı yaşadım...Ama "şemsiye şezlong kiralarım,parayı harcarım,yer içerim" derseniz
    deniz bakımından falan gayet güzel bir yer...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Balayımı Titanic Deluxe Belek'te yapacağım. 6 gece 7 gün yapıyorum 16 Ağustos baslangıclı.. 5-6 gün daha tatil yapabileceğim bi yer arıyorum.Belek denizini pek beğenmiyorum.Bu kez denizi çok iyi olan bi yer arıyorum.Sizce nereye gitmeliyim.Apart tarzı düşünüyorum. Var mı önerisi olan

Titanic Deluxe Belek'ten sonra apart yapacaksanız ilk iki günlük hayal kırıklığına hazır olun...Tecrübeyle sabit...İnsan sudan çıkmış balığa dönüyor...Ama önce apart ardından otel olursa tadından yenmez...

Once malesef Titanic olcak bende bi 6 daha tatil istiyorum ama fiyatlar ucmus apart tarzi kusadasi filan istiyorum izmirde olabilir ama nereye gitsem diye düşünüyorum

Eğer Çeşme düşünürseniz geçen yıl kaldığım yeri tavsiye edebilirim...Ben çok memnun kaldım...

https://www.booking.com/hotel/tr/yalcinkaya-apart.tr.html?sid=bdb83b33d3f39e9b28534e558afd3348;dcid=5

Hocam Çesme'ye gitmek hayalim ama Çeşme'de yeme icme asiri pahalı diyorlar.Çesme hakkinda bilgi verebilir misiniz?

Aparta gideceksiniz ya güzel kardeşim...Yeme içmeyi kendiniz halledeceksiniz...Zaten bu bahsettiğim yer markete,otogara falan yakın bir yer...
    Ama hergün o beach senin,bu club benim gezerseniz tabii ki cepte biraz sıkıntı çıkar...

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    hocam seni yoruyorum ama

merkezdeki deniz nasıl? kum mu sahili?
    koylara giriş pahalıdır büyük ihtimal..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emembi

hocam seni yoruyorum ama

merkezdeki deniz nasıl? kum mu sahili?
    koylara giriş pahalıdır büyük ihtimal..

Merkezde hem direkt merdivenle derin denize inebilirsiniz...Hem de az ötesinde kumluk plaj var..
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgilendirme için
    sağolasın
  • Merhaba
    Kuşadası golf & spa resort otelde daha önce konaklayan var mı acaba? 16 Ağustos girişli 6 Gece 2.940,00 TL acentalarda. Bookingte 2.643,00 TL. Kendi sitesinde aslında daha uygun çıkıyor. 700 Euro ama oteli aradığımda o fiyatın yurt dışı için geçerli olduğunu söylediler. Otelin kendisi de 2.800,00 TL fiyat veriyor.

Bu fiyat ederimi sizce? Bu arada 2 çocuk ücretsiz olması da avantajı.
  • Arkadaşlar herkese iyi günler 10 ağustosda izne ayrılıyorum kişi başı 150 160 tl yi geçmeyecek şekilde 2 kişilik herşey dahil otel tavsiyeleri bekliyorum şimdiden teşekkürler
  • Merhabalar arkadaşlar

Alanya bölgesinde 5 yıldızlı ultra herşey dahil konseptli otel arıyoruz. 3 arkadaş gideceğiz. 5 gece 6 gün kişi başı 1000 liradan bi otel var mıdır tavsiye edeceğiniz?
    Daha çok gençlerin bulunduğu eğlencenin fazla olduğu bi otel olursa tam istediğimiz gibi olmuş olur.
    Şimdiden çok teşekkürler.
    Not : Rez. 3 Güne kadar yapılacak.
  • gogogo. kullanıcısına yanıt
    Hangi otel bodrumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugun bodrum yasmin resort hotelden rezervasyon yaptirmayi düşünüyorum otel hakkinda bilgisi olan varmi?

• alanya avsallarda my resort home otel var orada kalan oldumu hiç acaba ? fiyatı diğerlerine göre gayet uygun ( 182 tl ) yorumlar genelde gayet iyi
  • Arkadaşlar 20-26 Temmuz arası tatile çıkmak istiyoruz eşim ve 1.5 yaşındaki kızımla birlikte. Plajı kumsal denizi kum ve sığ güzel hijyenik bir hotel araştırıyorum. Tavsiye verebilecek olan var mı? Bütçe 2000-2500TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: borasaglam

Siamtur’la geçen bayram gittiğimiz tur mükemmeldi. Hem çok zevkliydi hemde çok uygun. Sizlerede tavsiye etmek istedim. Alttaki linkden bir göz atın.

http://www.siamtur.com/index.php

quote:

Orijinalden alıntı: didemkara

sana sonuna kadar katılıyorum. Baska hiçbir yerde bu kadar kapsamlı ve kaliteli bir tur yok. ayrıca çokda uygunlar..

benim arkadaşımda siamturla gitmişti çok memnun kalmış. şimdi turlarına göz atınca kurban bayramına özel tur dikkatimi çekti. gidilir valla :)

• Hocam peki denizi nasıldı?Daha önce side nin denizini beğenmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayazay

Hocam peki denizi nasıldı?Daha önce side nin denizini beğenmemiştim.

Dalgalı idi biraz ama çok temiz ve kum sahil...

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    ideal prime beach hocam ..
  • nashira resort hotelde kalan var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam
    Az önce tatil işini hallettim. Aslında içimde hiç rahat değil. Bütün tur şirketlerinin sitelerini hatim ettikten sonra dün hotels.com a gireyim dedim. Bazı otellerde çok ciddi fiyat farkları var. Daha önce hiç kullanmamıştım ama iş yerinde arkadaşlar booking gibi sorun olmaz dediği için kullandım. Benim durumumda olan arkadaşlar varsa baksınlar belki iyi bir fırsat yakalarlar.

Ben ramada resort kuşadasına rezervasyon yaptırdım. ETS de aynı tarihlerde 3.698, Booking te 3438, hotels de 2927 TL. idi. son 3 güne kadar iptal garantisi de var.

Müşteri hizmetlerine çıkan personelin türkçesi zayıf o açıdan tırstım biraz. Birde Hesabımdan 40 TL fazla çekilmiş onun içinde mail falan attım. Oteli aradım rezervasyonumun gözüktüğünü söylediler. O biraz rahatlattı açıkçası.

İyi fiyat bulup risk almak isteyenler alabilirler. Bu arada kullananda varsa yorumlarını yazarsa iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.