Şimdi Ara

2015 Tatil Fırsatları ve Tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.687
Cevap
119
Favori
166.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçtiğimiz yıl firmalar ve bankalar birçok kampanya yaptılar.

Bu basligi actim ki erken rezervasyonda birçok arkadaşımız dostlarımız F/P tatillerini yurt içi yurt dışı buradan kampanyaları paylaşsınlar diye.

2015 Tatil sezonunun hepimize sağlık mutlu ve huzur getirmesi dileğiyle ...

Şu ana kadar açıklanan herhangi bir kampanya yok ama kısa zaman içerisinde birçok firma kampanyalarını sitelerinde paylaşacaktır birbirmizi haberdar edelim.iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZGULNASOZGUL -- 3 Kasım 2014; 14:05:50 >

• Gerçekten faydalı bir başlık,teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendim

Gerçekten faydalı bir başlık,teşekkürler...
    hadi bakalım, bu sene de güzel bir (inşallah birkaç:)) tatil yakalayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendim

Gerçekten faydalı bir başlık,teşekkürler...
    Selamlar,

Yazınızda bir çok firma ismi bulunmaktadır. Aslına bakarsanız buna izin veremeyiz. Bir çok bankanın seyahat hattı ver ve biriken puanlarla tatil, uçak bileti alınabiliyor. Tek bir banka ve karta indirgemek olmaz. Sektörde o kadar kaliteli seyahat acentaları var ki, saydığınız firmaların verdiği hizmetin çok ama çok üstünde hizmet veriyorlar. Bu yüzden ben mesajınızı düzenlemeniz için size biraz zaman tanımak istiyorum.

Mesajınızın içeriği, "işin ehli seyahat acentaları ile yola çıkın" ise, firma ismi vermek doğru olmaz diye düşünüyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tour Guide

Selamlar,

Yazınızda bir çok firma ismi bulunmaktadır. Aslına bakarsanız buna izin veremeyiz. Bir çok bankanın seyahat hattı ver ve biriken puanlarla tatil, uçak bileti alınabiliyor. Tek bir banka ve karta indirgemek olmaz. Sektörde o kadar kaliteli seyahat acentaları var ki, saydığınız firmaların verdiği hizmetin çok ama çok üstünde hizmet veriyorlar. Bu yüzden ben mesajınızı düzenlemeniz için size biraz zaman tanımak istiyorum.

Mesajınızın içeriği, "işin ehli seyahat acentaları ile yola çıkın" ise, firma ismi vermek doğru olmaz diye düşünüyorum.
    Hayırlı olsun.
    Konu üst taraflara sabitlense çok iyi olur.
    Bonubon kampanyasının tekrarlanmasını bekliyoruz.
    Ramada resort kuşadasını da takip edin arkadaşlar, Nisan ayında açılıyor büyük kampanyaları olacaktır.
    http://www.etstur.com/Ramada-Resort-Kusadasi-Golf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awdasase -- 4 Kasım 2014; 13:32:38 >

• awdasase kullanıcısına yanıt
    bakacağız önümüzdeki kampanyalara konu düzeltildi sanırım onun için başlık stabil kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZGULNASOZGUL

bakacağız önümüzdeki kampanyalara konu düzeltildi sanırım onun için başlık stabil kaldı
    güzel başlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkkoc

güzel başlık

Alıntıları Göster
    dört gözle erken rezervasyonları bekliyoruz...
  • BONUBON... Bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

BONUBON... Bekliyoruz..

kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

BONUBON... Bekliyoruz..

Ben de
  • Ocak 15 de yapmıştı bonubon kampanyayi, onu beklerken başka fırsatları kaçırmayalım. Bonubon 1+1 kampanyasını tekrarlayacakmi varmi bir duyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

Ocak 15 de yapmıştı bonubon kampanyayi, onu beklerken başka fırsatları kaçırmayalım. Bonubon 1+1 kampanyasını tekrarlayacakmi varmi bir duyum.

İnşallah olur ama, benim pek ümidim yok doğrusu. ilk erken rezervasyon kampanyasından almayı düşünüyorum... Bonubon olursa o da ekstramız olur... Bu arada Ela quality veya Cornelia otellerinden birini tercih etmeyi düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu_2001 -- 5 Kasım 2014; 22:18:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu_2001

quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

Ocak 15 de yapmıştı bonubon kampanyayi, onu beklerken başka fırsatları kaçırmayalım. Bonubon 1+1 kampanyasını tekrarlayacakmi varmi bir duyum.

İnşallah olur ama, benim pek ümidim yok doğrusu. ilk erken rezervasyon kampanyasından almayı düşünüyorum... Bonubon olursa o da ekstramız olur... Bu arada Ela quality veya Cornelia otellerinden birini tercih etmeyi düşünüyorum...

Alıntıları Göster
    http://www.tatilsepeti.com/ErkenRezervasyon.aspx

%50 indirim artı 9 taksit fırsatı diyor 2015 yılı için

• quote:

MH ile yapılan görüşmem sonrasında, tatilsepeti.com sitesi kasım ayının son haftasında başlanacağı bilgisini aktardı. Otellerle olan anlaşmalar tam anlamıyla sonlandırılmamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu_2001

quote:

MH ile yapılan görüşmem sonrasında, tatilsepeti.com sitesi kasım ayının son haftasında başlanacağı bilgisini aktardı. Otellerle olan anlaşmalar tam anlamıyla sonlandırılmamış...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Bonubon kampanyalarından faydalanmak için Bonus kart sahibimi olmak gerekiyor?? Bonus karta extra indirimler mi sağlanıyor?..

• quote:

Orijinalden alıntı: tektonikal

Arkadaşlar Bonubon kampanyalarından faydalanmak için Bonus kart sahibimi olmak gerekiyor?? Bonus karta extra indirimler mi sağlanıyor?..

Alıntıları Göster
    Mesajım bulunsun.
  • 1 ağustos dugunumuz var , balayı için erken rezervasyon takibi yapıyorum , bu baslik iyi oldu , tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: knngndz

1 ağustos dugunumuz var , balayı için erken rezervasyon takibi yapıyorum , bu baslik iyi oldu , tavsiyelerinizi bekliyorum
    Arkadaşlar 01.08.2015 dedüğünümüz var...

Balayı içinotel yer tavsiyeleriniz nelerdir?(Uçak dahil fırsatlar arıyruz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: diplomat61

Arkadaşlar 01.08.2015 dedüğünümüz var...

Balayı içinotel yer tavsiyeleriniz nelerdir?(Uçak dahil fırsatlar arıyruz)

Alıntıları Göster
    benim de eylülün ilk haftası var takipteyiz :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.