Şimdi Ara

2015 Tatil Fırsatları ve Tavsiyeler (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.687
Cevap
119
Favori
166.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aranızda daha önce Pgs Rose Residence Beach te kalan veya bilgisi olan varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

quote:

Orijinalden alıntı: veysel0618

nashira resort hotelde kalan var mı acaba?

geçen sene kaldım ailemle birlikte. genel anlamda fena sayılmaz ama yemek konusunda kesinlikle başarısız. deymez derim.

Yorumlardada aynı şikayet vardı yemek. Baska bildigin bu otele benzer bi otel var mı bildigin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanya için en uygun transfer nasıl olur, tecrübesi veya tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Alanya için en uygun transfer nasıl olur, tecrübesi veya tavsiyesi olan var mı?

Alanya uzak bölge biz ETS den almıştık butun otellere uğraya uğraya 2 saatte gittik uçak 1 saat sürdü ama transfer 2 saat deli olmuştum
    Imkan varsa tek sizi alan bir transfer bakın derim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar.
    Kocaeli Kefken-Cebeci 100Tl yi aşmayan aile ile kalınabilecek otel veya daire tavsiyesi olan varmı?
  • maarul M kullanıcısına yanıt
    Hotels sağlam sitedir, 40 lira fazla da genelde döviz kurlarından kaynaklanır, burada bankanız sizi hafif soymaya çalışır...
  • ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, tek transfer de uçak bileti fiyatını geçiyor benim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: elturco78

Hotels sağlam sitedir, 40 lira fazla da genelde döviz kurlarından kaynaklanır, burada bankanız sizi hafif soymaya çalışır...

Sıkıntı yok. Fazla ödeme kısmı düzeltildi. Biraz çekincem vardı siteyle alakalı ama açıkçası şimdiye kadar keşfetmemiş olmaktan dolayı üzüldüm. Fiyatları booking e göre daha uygun. Özellikle de benim rezervasyon yaptığım otel için çok iyi bir fiyata almış oldum.
  • KHeto kullanıcısına yanıt
    harika bir otel. aile için hele çok güzel çocukların oynayabileceği su içinde büyük bir park var.kesinlikle tavsiye ederim. Plajı da çok kalabalık değil.ne zaman gitsen rahat yer bulunuyor.
  • Kaş'ta 3-4 gün için otel bakıyorum. Daha önce memnun kaldıgınız ya da bildiğiniz bir otel var mı?
  • maarul M kullanıcısına yanıt
    expedia, lastminute.com, trivago siteleri de karşılaştırmalar yapıp çok daha iyi fiyatlar bulabiliyor...
  • Balıkesir ile ilgilide tavsiyeleri olanlar paylaşırsa seviniriz.
  • ALANYA'DA YAZ KAMPANYASI

Klima, Televizyon, Ücretsiz Kablosuz internete sahip odalarda uygun fiyata tatil yapın.
    Şehir merkezinde, Alışveriş, Yeme-İçme Eğlence mekanlarına çok yakın. Denize 50 metre.

Detaylı bilgi için ;
    Not :

Bu fiyat sadece 4 gün ve üzeri konaklamalarda 2 kişilik odalarda kişi başı olarak geçerlidir. Tek kişi konaklamalarda +%50 fark uygulanır. Bu kampanya 20 Temmuz
    2015 - 31 Ağustos 2015 arası geçerli olup KDV DAHİL fiyatlarımızdır. Farklı tarihler için fiyat sorunuz. Kampanyaya dahil sınırlı sayıda oda mevcuttur.

2015 Tatil Fırsatları ve Tavsiyeler

Alanya hakkında detaylı bilgi ve yapılabilecek aktiviteler için Alanya Lovers

• Delphin imperial lara giriş yaptık şimdilik düşüncem iyi otel güzel ortam iyi deniz o kadar iyi değil bilmediğim burda öğrendiğim artıları mina bar Ağzına kadar dolu 12 den sabaha kadar oda servisi ücretsiz 8 ayrı restorant var ve hepsi randevulu ücretsiz bu çok guzel oldu
    Tavsiye eden dostlara teşekkürler

Edit
    Akşam yemeği antikotdan kontrafileye köfteden balığa güveçten kuzuya yok yok tu içecekler Şişe kutu vs Çay süper güral. Sapanca'da çok kaldık. Bu otel 3-4 tık daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 20 Temmuz 2015; 21:16:44 >
  • bir tavsiyede ben isteyeyim :)
    aska just in beach Antalya - Alanya - İncekum
    çocuklu aile nasıldır acaba temizlik,otel konum öz. yeme içme gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Delphin imperial lara giriş yaptık şimdilik düşüncem iyi otel güzel ortam iyi deniz o kadar iyi değil bilmediğim burda öğrendiğim artıları mina bar Ağzına kadar dolu 12 den sabaha kadar oda servisi ücretsiz 8 ayrı restorant var ve hepsi randevulu ücretsiz bu çok guzel oldu

Edit
    Akşam yemeği antikotdan kontrafileye köfteden balığa güveçten kuzuya yok yok tu içecekler Şişe kutu vs Çay süper güral. Sapanca'da çok kaldık. Bu otel 3-4 tık daha iyi

Kurban bayrami 4 gece kara manzarali oda 3304 fiyat cikiyor. Bu fiyata o hizmet ve yemek az bile cok pahali bir otel

• quote:

Delphin imperial lara giriş yaptık şimdilik düşüncem iyi otel güzel ortam iyi deniz o kadar iyi değil bilmediğim burda öğrendiğim artıları mina bar Ağzına kadar dolu 12 den sabaha kadar oda servisi ücretsiz 8 ayrı restorant var ve hepsi randevulu ücretsiz bu çok guzel oldu

Edit

hocam yorumlarınız bekliyorum. ben geçen sene gitmiştim. bir iki ufak tefek şey dışınds memnun kaldım. alacartlara rezervasyon için sıra oluyordu o yüzden hiç gidemedik geçen sene. geçen sene su erikli kola pepsi idi. bira efes mariachhi becks idi. bu sene sizden yorumları merakla bekliyoruz. bu senee de gidebilrim delphin e ama aklımda maxx royal de var paraya kıyıp

• tosoon T kullanıcısına yanıt
    Şu anda GREEN ANATOLIA HOTEL'den yazıyorum.

Öncelikle yolu kısaltmak ve pamukkaleyi gezmek için bookingten ayarladığım BARİKA TERMAL OTELDEN uzak durun!
    Karahayıt bölgesinde resmen 230 tlye kalınabilecek onca güzel yerin arasından bu saçma sapan, pis, kyk öğrenci yurdu bile olamayacak yerde 1 gece kalmak zorunda kaldık.
    Tatilimiz resmen felaketle başladı. Geceyi uyuyamadan geçirip, pamukkaleye 1 saatte hızlı tur atıp kaçtık bu rezil yerden. Pamukkale ve çevresi resmen varoş tatili olmuş.
    Herşey huzursuzluk kaynağı, insanlar, mekanlar...

Ne ise, şu anda Fethiyedeyiz.
    Babadağ yamacında, süper dağ manzarasınnda güzel ve temiz havuzunda yüzebilirsiniz.
    Burası konsept değiştirmiş bir yer. Ortak havuzu ve kapalı kadın havuzu var. Ortak havuzunda mayo/bikiniye müsaade edilmiyor. Gelenlerin bunu dikkate alması lazım.
    Bu bizim de aradığımız bir özellikti. Çok da memnunuz. Kadınlar havuzunda herşey rahatlık için ayarlanmış. Kadın personel hizmet veriyor. İçinde çocuk oyun alanı, kafe, güzel bir havuzu ve güneşlenme imkanı sunuyor.
    Ortak havuzda şirin bir su kaydırağı da var.

Yemekler 5 üzerinden 4. açık büfe ve herşey dahil. Alkol yok.

Personel iyi niyetli ve çalışkan.

Fiyat/Performans çok iyi.
    2 kişi + küçük çocuk herşey dahil günlük 220-240 tl. arası bookingten rezerve ettirdik.

Odada klima başarılı, küçük bir led tv var, kullanılan eşyalar ahşap ve güzel. Çok özel hissetmiyorsunuz. Butik otel tadında ve şirin bir yer. Toplam 6 bloktan oluşuyor. Mimarisi güzel. Büfede alkolsüz herşey gün boyu servis ediliyor.
    5 çayında gözleme poğaça ikramı var.
    Kendine özel plajı ve plaja gün boyu 3 kez servis var. Dönüşünüzü de servisle yapabilirsiniz.

Çok şaşaalı tatil istemeyen ama ailecek kalmak için temiz ve şirin bir yer istiyorsanız mutlaka öneririm.

wifi da çok iyi çekiyor.

• limak limra kemer için rezavasyonumuzu yaptırdık otele daha önce giden oldu mu düşünceleriniz nedir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Edit

hocam yorumlarınız bekliyorum. ben geçen sene gitmiştim. bir iki ufak tefek şey dışınds memnun kaldım. alacartlara rezervasyon için sıra oluyordu o yüzden hiç gidemedik geçen sene. geçen sene su erikli kola pepsi idi. bira efes mariachhi becks idi. bu sene sizden yorumları merakla bekliyoruz. bu senee de gidebilrim delphin e ama aklımda maxx royal de var paraya kıyıp

Hocam aynen dediğiniz gibi içecekler kalite su bile erikli biralar efes becks mariachi
    Alakar restorantta sıkıntı vardı Setur halledemedi oteli hak ve ilişkilerinde görüştük bir gece acık hava balık restorant diğer gece Meksika mutfağında sorunsuz rezervasyon yaptırdık son gece Yunan mutfağını düşünüyorum İtalya'n makarna pizza ağırlıklı olduğunu söylediler istemedim.
    Kahvaltılıklar gayet iyi normalde midem hassastır tuvaletten çıkamam. Otellerde burda Ağrı şişkinlik yapmadi
    Kek pasta atıştırmakıklar meyveler çok iyi
    En önemlisi servis garsonlar durmadan soruyorlar serviste çok yardımcılar plajda havuzbaşında barlarda devamlı personel var be çok ilgililer
    Çay ve latte kahve çok iyi odam kara manzaralıydı ama deniz manzaralı 5 kat 2 yataklı bir oda verdiler mini bar Şişe Efes 4x soda2x su2x Lipton Erikli su Pepsi Yedigün 2x
    Milka çikolata 2x cips kraker vs
    Odaya günlük gazete gelmiş hürriyet
    Deniz bugün güzel dalgasız plaj sezlong vs var beach. Bar iskelede malum yer erken saatlerde doluyor barda masalara oturup denize girdiğimizden sorun olmuyor dun akşam bir dans grubu Kolombiya güzel Show Yaptılar animasyon grubu iyi sonra diskosuna geçtik vs otel okadar Büyükki daha heryerini gezemedik :) ama şuana kadar iyi
    Otel yabancı ağırlıklı Türk çok az aklıma geldikçe yazarım

demek ki geçen seneden fazla bir değişiklik yok. geçeen sene benim oda deniz manzaralı superior dı bize junior suit verdiler. bi üst model. delphin lerin en kalitelisi ve yenisi imperial. pastanesini de tavsiye ederim. çok güzel çikolatalar oluyor. çocuğunuz varsa akşam saatlerinde lunapark var oraya götürebilirsiniz. yemek dediğiniz gibi sorunsuz. çeşit çok ve kaliteli herşey. ben geçen sene bonubon dan 2800 e 5 gün ayarlamıştım şimdi 4700 tutuyor 5000 daha verip maxx royali mi denesem diyorum bi yandan. bi yandan da bildiğin yere git diyorum.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.