Şimdi Ara

2015 Tatil Fırsatları ve Tavsiyeler (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.687
Cevap
119
Favori
166.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ailemle beraber 5/7 günlük bir otel tatili düşünüyorum.

5 yıldızlı bir otelde kalmayı düşünüyorum, otelin kalitesi, Denizinin Kum olması önemli.

-Şeker bayramı dönemi ( 2 - 9 Temmuz tarihleri arasında)
    -Yer mevki olarak akdeniz bölgesi
    -Denizin o dönemde dalgalı ve rüzgarın olmaması da önemli

Tahmini bütçe 3000,00

fikir ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • 90 tlden 5x otel indiririm var 1 kişilik marmaris
  • Aykutasil kullanıcısına yanıt
    Hangi otel nasil olucak indirim işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-12 Temmuz'da Club Hotel Turan Prince World 1 kişilik tatilimi devretmek istiyorum ilgilenenlerden pm bekliyorum
  • Bana göre 2016 yılı için en uygun yer Kemer'dir. malum ruslar gelmedi ve bomboş, esnafından garsonuna kadar herkes kendini sevdirme derdinde. geçen sene tatilimi burada yaptım. isim vermek doğru olur mu bilmiyorum ama küçük ama tatlı elegance hotel de yaptık tatilimizi. bu sene gene rezervasyon yaptırmak için aradığımda açılışının bayram da olacağını söylediler. baştan sona tadilat edilmiş sıfırdan inşa edilmiş. buraya bakacak arkadaşlara tavsiyem bayram'dan itibaren rezervasyon için aramanız. tavsiye edilebilir.

başka kemer ile ilgili bilgi vermek gerekirse sahilinde taş var kum yok. bu da suyun çok temiz ve berrak görünmesine neden oluyor göğüsünüze kadar suya girin ayak parmaklarınızı görebilirsiniz. discolar güzeldir deyip kısa geçeyim. onun haricinden güzel restorantlar var. zaten demin bahsettiğim otel de yemek veriyor. neyse kesinlikle kemer'i tavsiye ederim. bu sene sakin ve huzurlu olur.

• Belek ya da Kemer'de 2 bay tatile çıkacağız. Aquaparklı, clublara yakın hangi otelleri tavsiye edersiniz? 7 gece için 4000-4500 TL limitimiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde 15 ülke ve 22 şehrin dahil olduğu bir avrupa turu var tam 19 gün ama çalıştığım için gidemeyeceğim şu andaki fiyatı 1200 euro ben 1000 euroya vercem. turun içinde belgrad, zagreb, budapeşte, viyana, prag, amsterdam, brugge, paris, marsilya, limoges, nice, monte carlo, venedik, pisa floransa, vatikan, sofya gibi şehirler var. ilgilenen olursa mail atsın. emrahaltun_1905@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.