Şimdi Ara

2015 Tatil Fırsatları ve Tavsiyeler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.688
Cevap
119
Favori
166.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

vallahi bende anlamadım.
    günler bir birini tutmuyor, her gün farklı fiyatlar çıkıyor.
    bende 1 hafta için aynı tarihlerde 1400 tl çıktı, sende 5 gün için 900 tl çıktı.

biraz daha beklemek gerek.

Vallahi bonubon beklerken bu da alinabikir 15 gün daha bekleyelim rayina otursun kampanyalar ama bu otel kaçmaz f/p olur yeni otel

hocam oteller cizimlerde guzel oluyorda bu sene kac tane cizim otel gordum arastırınca daha %80 ini anca bitmis gidenler hep pisman.. en azından onumuzde bir didim ramada ornegi mevcut.. ayrıca side de bi oteli yarı fiyata satanı bile gordum .. nasıl oluyor dedigimde otele is yapan muteahitmis parasına istinaden bi miktar oda vermisler oda satmaya calısıyor.. yani sozun ozu yeni otel cok riskli .. hee fiyat zar atmaya deger derseniz bisey diyemem..

• quote:

Orijinalden alıntı: kotukedi

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

vallahi bende anlamadım.
    günler bir birini tutmuyor, her gün farklı fiyatlar çıkıyor.
    bende 1 hafta için aynı tarihlerde 1400 tl çıktı, sende 5 gün için 900 tl çıktı.

biraz daha beklemek gerek.

Vallahi bonubon beklerken bu da alinabikir 15 gün daha bekleyelim rayina otursun kampanyalar ama bu otel kaçmaz f/p olur yeni otel

hocam oteller cizimlerde guzel oluyorda bu sene kac tane cizim otel gordum arastırınca daha %80 ini anca bitmis gidenler hep pisman.. en azından onumuzde bir didim ramada ornegi mevcut.. ayrıca side de bi oteli yarı fiyata satanı bile gordum .. nasıl oluyor dedigimde otele is yapan muteahitmis parasına istinaden bi miktar oda vermisler oda satmaya calısıyor.. yani sozun ozu yeni otel cok riskli .. hee fiyat zar atmaya deger derseniz bisey diyemem..

Resmen cüşş derim hocam muteaahiti de karistirdiysa daha bakilmaz öyle otellere haklisin ama ramada yapmaz ortakligi. Ama su var bitmemiş otel eksiği olur eylül de gitmek iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EmQceR

eylül ayı için baktım bnde standart oda 1320 TL
    süperior oda 1410 TL gözüktü bende de hocam.

diyelim bu oteli seçtiniz yol alarak nasıl giderdiniz ?

mesela uçakla izmire inip ordan transferle ya da özel arabayla gelip otele girme ya da otobüsle ?

Gideceğin yere bagli İstanbul ise arabayla gidersin .bu arada bize misafir geliyor mayista ben 2. Çocuğu unuttum fiyat kararir mi acaba 3 aylik bebek için?

• he walla hocam :)) adamı aradım nasıl garanti edecez peki dedim ben rezervasyonu yaparım dedi sen oteli arar teyit edersin dedi ondan sonra bana para gonderirsin istersen otele girdikten sonrada verebilirsin dedi.. sonra dusundum adam haklı odemesem adam eliyle koymus gibi bulur beni :)) o zaman hocam bi tatil haziranda bitanede bonus tatil bu yeni acılandan eylulde yapacan kotu de cıksa cok sıkıntı yaratmaz nasıl olsa bonus denir :)))
  • Voyage Sorgun un haziran ve sonraki aylar a ait fiyatları beni benden aldı, resmen hayallerimi alt üst etti şuan.
  • bu seneki fiyatlar gerçekten hiç tatmin edici değil. Geçen sezon talep gören otellerin indirim oranları çok düşük kalmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu_2001 -- 18 Kasım 2014; 22:32:50 >
  • Anlaşılan yurtdışına gidecez yine bu sene..
  • Gecen yaz rubi platinum a forumdan gidenler olmuştu yorumlar beklemekteyiz.

Ayrıca Nirvana Villa ya da gidenler yorum pls.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 19 Kasım 2014; 8:29:35 >
  • Yaw bu fiyatlar şimdi erken rezervasyonun netleşmiş hali mi ? Valla hayal kırıklığına uğradım şuan

Mevcut fiyatlarda önümüzdeki günlerde oynama olur mu sizce ?
  • Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Bizde erken rezervasyon hikaye, adamlar sezonda kabul edebilecekleri rakamı erken rezervasyon fiyatı diye açıklayıp sezona kadar aynı fiyattan satıyorlar.
    Çok talep edilen bir kısım oteller hariç büyük kısmı böyle, onlarda da fiyat sezona doğru iyice uçuyor zaten.
    Bu fiyatlar düşmez ama satılmazsa ekstra özel kampanyalar gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Bizde erken rezervasyon hikaye, adamlar sezonda kabul edebilecekleri rakamı erken rezervasyon fiyatı diye açıklayıp sezona kadar aynı fiyattan satıyorlar.
    Çok talep edilen bir kısım oteller hariç büyük kısmı böyle, onlarda da fiyat sezona doğru iyice uçuyor zaten.
    Bu fiyatlar düşmez ama satılmazsa ekstra özel kampanyalar gelebilir.

O zaman bonubon beklenir
  • ETS de bugün başlamış sanırım erken rezervasyon hikâyesine...
    Şöyle bir baktım,adam gibi kalınacak oteller 3000 liradan aşağı değil...Bir de yol masrafı var bunun...

Bu erken rezervasyon falan değil...Ortalama bir fiyat tutturmuşlar,o şekilde gidiyor...
    Korkarım ki bu bankaların bedava paradan kredi verme işi bitmeden turizm dahil hiçbir hizmet ve alışveriş fiyatı ucuzlamaz...
    Bizim milletin gözü kara...Alıyor bankadan krediyi,gidiyor bir hafta tatile...Sonra bir yıl onun taksitini ödüyor...
  • Rixos Belek nasıldır?Hiç Rixoslarda kalmadım.Yemeklerde,plajda,havuz kenarında itiş kakış,dipdibe oturulmayan,geniş alanlı bir tesis tercih etmek istiyorum.Bu yıl Voyage Belek'e gittik herşey iyiydi ana havuzda bir karış arayla oturmak dışında :( . Rixos Belek ,Voyage'dan daha mı iyidir yemek ,hizmet ve ferahlık olarak acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etstur da fiyatlarda oynama yapılıyor. Dünkü fiyatlar ile bugünkü fiyatlar birbirini tutmuyor. Erken rezervasyon olayı tam oturmadı sanırım. 1-2 gün daha beklemekde fayda var. Ama tercihimi Limak atlantis veya Crystal Sunset Luxury arasında yapıcam. Tam anlamıyla karar veremedim.
  • Tur sitelerinden birşey beklemeyin. Fırsat sitelerine bakmak lazım yine.
    Ben bonubona mail attım, geçen seneki 1+1 tatil fırsatınız çok rağbet gördü, bu senede yapın satış rekoları kırarsınız vs. diye, bakalım ne cevap gelecek.
  • Pendo P kullanıcısına yanıt
    bende bu oteli takip ediyorum hocam.benim arkadaşım 2 seene önce gitti baya memnun kalmıştı bende rixos tekirovaya gitmiştim otel güzeldi ama servis falan çok kötüydü. arkadaşım mayıs aynın başında gitti ben agustos aynının ortasında.internette araştırdım forum sitelerinden otel performans sitelerinden.bu oteldede yemekte servis sıkıntısı varmış ama otel genel olarak çok iyi özellikle kaydırakları falan al benisi yüksek yani.gelelim voyage :)bu otelller ets turun kendi otelleridir.voyage torbada kalmıştım personeli falan çok iyiydi yemekleri lezzetliydi.voyage belek benim kaldıgım telden çok daha ıyı bı otel.özetlemek gerekirse voyage da rixosta baba otellerdir ikiside sağlamdır artık karar sizindir.ha ben eğlenmeye gidicem diyorsanız ki ben öyle diyorum çunku rixosta kaydırak vs var ozaman riosa gidin ha kafa dınlıcem yemek yıcem dıyorsanız karar sizin
  • arkadaşlar bunlar daha tam erken rezervasyon değil.göstermelik otelleri koymuşlar ne rixos var ne voyage.fiyatlar abartı pahalı.bence aralık ayını bekleyelim o zman fiyatlar dahada düşer.bu fiyatlara yerli turist gitmez 3.500-4000 bu ne laa maldivleremi gidiyoruz antalyayamı
  • Fiaytın düşeceğini sanan arkadaşlar var galiba.Düşmez...Sadece kampanya falan yaparlar bankalarla. Yurtdışındaki adamın en düşük maaşı 1500 euro, çevir TL'ye istediği yere gider. Kimse yerli turisti hedeflemiyor, hedefleyenlerin fiyatı da uygun oluyor zaten..
  • sanki gecen senin fiyatları ile bu seneyi baslattılar.. ya yılbası gibi hafif cekip sonra kademeli yukseltecekler yada bunun uzerine koyarak gidecekler.. git gide ramazan ayıda geri geliyor 2 seneye kadar sanırım bu fiyatlar bile ucuz kalacak.. bizade artık tatil eski zamanlardaki gibi rüya olmaya baslayacak :)))
  • Booking.com'dan araştırmak doğru mudur ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.