Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
83
Favori
297.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50W805C ya da 50W807C modellerinden birisini bulmak mümkün mü hala acaba?

50W807C modelini kullanıyoruz yaklaşık 2 senedir ve çok memnunuz. Şimdi başka bir yer için televizyon arayışı içerisindeyiz, hem çok para vermeyelim hem de 4K yayınlar daha çok yaygınlaşana kadar idare edelim diye düşünüyoruz.

3000 TL civarında başka önerileriniz de olursa çok sevinirim.
  • Android 7 fazla inceleyemedim ama akıyor mübarek..

tek ilgimi çeken kısım,usb den 1080p yüksek kaliteli bir film açtım sırasıyla;

kodi
    vlc
    archos
    mxplayer ile hraketli görüntüler olsun,karanlık sahneler olsun deneme yaptım.

Cihazın kendi video programı ile denediğimde hayran kaldım.Görüntü kalitesi kendi video programı ile mükemmel.. Altyazı olayına girmedim bakma fırsatımda olmadı ama sizde deneyin farkı göreceksiniz.(55w807c kullanıyorum)
  • Güncel kanal listesi olan var mı? (55w807c için)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Benimde 50W805C sony androit tv im var. Yeni güncellemeyi yaptıktan sonra wifi bağlanamama sorunu bende de oldu. Ben tv ye kablo çekerek bu sorunu çözdüm. Lakin netflixten film izlerken aniden kapanıyor. Bazen normal kanallarda da aynı sorunu yapıyor. Bence büyük bir sorun. Kendi kafasına göre kapanması. Sizlerde de bu oluyor mu?
  • slm vavoo tv kuruluydu 7 beraber resertledım sımd kuramadım bılen varsa yardımcı olursa sevınırım
  • Arkadaşlar 43w805c de TV yi guncelledikten sonra TV de herhangi bir kanalı sildigim zaman tekrar aynı frekansı giriyorum kanalları buluyor fakat sıralamada o sildigim kanal gelmiyor bilgisi olan arkadaş var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata38kayseri -- 26 Nisan 2018; 23:5:18 >
  • 55W805C tv bugün açtığımda kanal gelmiyor siyah ekran öyle kalıyor. Ama youtube'dan film izleyebiliyorum. Telefondan görüntü aktarıyorum ama tek kanallar gelmiyor. Tv nin menüsüne falan giriyorum sorun sizce ne olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Güncel kanal listesi olan var mı? (55w807c için)
    Bana da gerekiyor.

Kanallar sürekli yer değiştiriyor siliniyor. Sorunu bilen var mı?
  • PLEX kullanan var mı 50W807C ile?

Dizüstü bilgisayarda ve televizyonda PLEX var, her ikisi de modeme kablo ile bağlı. İlk bağladığımda hiçbir sorun olmadan bağlanmıştı, ama bilgisayarı ve modemi kapatıp açtıktan sonra televizyonda sadece "dolaylı" bağlantı görebiliyorum. Dolayısıyla biraz büyük dosyaları oynatamıyor. Direkt bağlı olduğunda 20 GB'lık dosyayı çok rahat oynatıyordu.

Benzer durum yaşayan, çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eldiven

PLEX kullanan var mı 50W807C ile?

Dizüstü bilgisayarda ve televizyonda PLEX var, her ikisi de modeme kablo ile bağlı. İlk bağladığımda hiçbir sorun olmadan bağlanmıştı, ama bilgisayarı ve modemi kapatıp açtıktan sonra televizyonda sadece "dolaylı" bağlantı görebiliyorum. Dolayısıyla biraz büyük dosyaları oynatamıyor. Direkt bağlı olduğunda 20 GB'lık dosyayı çok rahat oynatıyordu.

Benzer durum yaşayan, çözümünü bilen var mı?
    İki cihaza da sabit IP verin. PC'de VPN varsa kapatın.
  • google playstore'da youtube uygulaması güncellendi ve açılmaz oldu. youtube uygulaması hiçbir şekilde açılmıyor. W serisi bu tv'den kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı?
  • vizi V kullanıcısına yanıt
    Zaten bu tvde youtube eski sürümü daha kullanışlı ve güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathology_ -- 31 Temmuz 2018; 8:36:3 >
  • sleepingawake kullanıcısına yanıt
    Otomatik güncellemeyi kapatın,benim de hep başıma geliyordu artık olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navek

Otomatik güncellemeyi kapatın,benim de hep başıma geliyordu artık olmuyor.
    Teşekkürler deneyeceğim.

Bizim bu tvlerin kiymetinin farkında degiliz bence. Led'te 1:5000 kontrast verebilen ender tvlerden biri bu. Hatta pcde oyun icin monitor alacaktim, alacağım hiçbir monitor bundan iyi değil. Renk, siyah konusunda yapılmış en iyi sinematik tvlerden biri belki. Oledler hariç.

• sleepingawake kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, dediğiniz gibi gerçekten güzel televizyon.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  2015 SONY ANDROİD TV

2015 SONY ANDROİD TV

sony 65xd7505 tv de banding probelimim vardı servis çağırdım gelmemişti resim atın demişlerdi resimlerde belli olmuyordu

şimdi de dikey çizgi geldi SAĞ TARAFTA

garanti yolu mu görünüyor sony sıkıntılı galiba !!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 19 Ağustos 2018; 18:5:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vizi

google playstore'da youtube uygulaması güncellendi ve açılmaz oldu. youtube uygulaması hiçbir şekilde açılmıyor. W serisi bu tv'den kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı?
    YouTube bağlanma problemini çözdüm arkadaşlar tv den YouTube açın ayarlardan TV KODU İLE BAĞLAN seçeneğini tıklayın bir kod gözükecek daha sonra telefonunuzdan YouTube açın ayarlardan TV de izleyin TV kodu ile bağlanı tıklayıp tv nizde görünen kodu girin tamamdır.

• Selamlar:)
    Netflix izlerken altyazının olmadığı sahnelerin çoğunda ışık en kısığa düşüyor alt yazı gelince sahne aydınlanıyor.. hangi ayarda sıkıntı var acaba???

805w50” model

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wifi bağlanmıyor yada çok zor bağlanıyor. Bu sıkıntıyı yaşayan yada çözümünü bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

sony 65xd7505 tv de banding probelimim vardı servis çağırdım gelmemişti resim atın demişlerdi resimlerde belli olmuyordu

şimdi de dikey çizgi geldi SAĞ TARAFTA

garanti yolu mu görünüyor sony sıkıntılı galiba !!!!!
    Sonuç ne oldu hocam, sorununuz çözüm buldu mu?

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.