Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
83
Favori
297.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yükledim ayarlar menüsü değişti. Daha hızlı çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Kelso

quote:

Orijinalden alıntı: myanbolu

Arkadaşlar cevaplarınız için Teşekkürler.Bu işlemleri daha önce yaptım ama tv nin kumandasının hiç bir tuşu çalışmıyor.Tv yi ancak kendi kasasındaki tuşlarla açıp kapatabiliyoruz.Sorun nerede olabilir.

Kumandanın infraredi çalışıyor mu görmek için kamera kullanılabilirmiş. Telefon kameranız ile kumanda sinyal yolluyor mu bir bakın bence. Ayrıca tv internete bağlı ise sony video&tvside uygulamasını indirip tv kumandası olarak kullanabilirsiniz..

İnfareti elektrikçiye baktırdım çalışıyor ama televizyon da hiç bir tuş çalışmıyor@Bob Kelso

• quote:

Orijinalden alıntı: tstctstc

Yükledim ayarlar menüsü değişti. Daha hızlı çalışıyor.

Ben de güncellendim. Açılışta ses sistemine bağlanma problemim giderilmiş. Onun haricinde belirgin bir hızlanma hissetmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bob Kelso kullanıcısına yanıt
    Kanal değiştirme hariç herşey çok hızlı. Yapmayan yapsın tv çok gelişti.

• Android 7 güncellemesi değil mi bu bahsettiğiniz arkadaşlar. Ben son 2 güncellemeyi de yapmadım o yüzden soruyorum

• Nougat güncellemesi nedir arkadaşlar, cihaz güncelleme bulamıyor?
  • Modeliniz destek sayfasından indirip kurabilirsiniz.

• Doğru diyorsunuz, geçen güncellemeyi siteden yaptım, tamamen aklımdan çıkmış

Bu arada 2 yıldır 50w807c kullanıyorum, arasıra buraya girip memnuniyetimi belirtiyorum fakat gerçekten çok güzel bir tv. Sağda solda izlediğim tv'ler gerçekten çok renksiz ve bulanık geliyor. Heralde alıp bu kadar memnun kaldığım ürünlerin başında gelebilir tv. Ps4 ve Netflix kalitesinden ayrıca memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Doğru diyorsunuz, geçen güncellemeyi siteden yaptım, tamamen aklımdan çıkmış

Bu arada 2 yıldır 50w807c kullanıyorum, arasıra buraya girip memnuniyetimi belirtiyorum fakat gerçekten çok güzel bir tv. Sağda solda izlediğim tv'ler gerçekten çok renksiz ve bulanık geliyor. Heralde alıp bu kadar memnun kaldığım ürünlerin başında gelebilir tv. Ps4 ve Netflix kalitesinden ayrıca memnunum.

Aynı şekilde ben de çok memnun kaldım. Sahip olduğum model 55w805c. Yoğun şekilde netflix izliyoruz. Tv Yamaha av receiver cihazına bağlı. Önceden tv açtığımda amfi açılıyordu fakat ses gelmiyordu. Amfiyi kapatıp açmam gerekiyordu. Bu problemi son sürüm ile gidermişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bob Kelso -- 18 Mart 2018; 22:20:23 >

Tv yi kapattığınızda amfi de kapanıyor doğru anlamış mıyım? Bende de lg ses sistemi var ancak bir türlü tv ile aç kapa yapmıyor sesi de tv kumandasından kumanda ermiyor. Hdmi ile arc den bağlı optik kablo ile de tv bağlı ama ne yaptıysam olmadı. Bir de sizde şuan Android 7 sürümü mü yüklü

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_yuxexes

Tv yi kapattığınızda amfi de kapanıyor doğru anlamış mıyım? Bende de lg ses sistemi var ancak bir türlü tv ile aç kapa yapmıyor sesi de tv kumandasından kumanda ermiyor. Hdmi ile arc den bağlı optik kablo ile de tv bağlı ama ne yaptıysam olmadı. Bir de sizde şuan Android 7 sürümü mü yüklü

Evet android 7 yüklü fakat önceki sürümde de kapanma problemi yoktu. Amfi üzerinden hdmi kontrol açık yapılmalı. Tv action menüsünde sync ayarları var. Onları da kontrol etmekte fayda var. Ayrıca arc destekleyen giriş kullanılmalı. Bende hdmi 4 girişi arc destekliyor.

android 7 nasil hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

android 7 nasil hocam ?

Ayarlar menüsü dışında görüntü olarak bir fark yok sanki. Performans olarak daha akıcı olduğunu söyleyebilirim. Şimdilik memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Kelso

quote:

Orijinalden alıntı: nc39

android 7 nasil hocam ?

Ayarlar menüsü dışında görüntü olarak bir fark yok sanki. Performans olarak daha akıcı olduğunu söyleyebilirim. Şimdilik memnunum.

xd9305 için sony sitesinden yazılımı indiremiyorum ag hatası uyarısı veriyor düzgün bir link varmı?
  • apk yükleyen arkadaşlara sormak istediğim bir konu var

es dosya yöneticisi üzerinden bein connect kurdum ve kullanmaya başladım beklediğimden iyi çalışıyor fakat ana ekrana aplikasyon simgesi gelmedi aynı şekilde terrarium kurdum o ve player'ı olan yesplayer hemen geldi masaüstüne, bu durumu nasıl çözebilirim

ayrıca bein sports aplikasyonunu bulamadım, maç özetlerini izlemek için. bu uygulamanın app linki var mıdır?
  • losthell kullanıcısına yanıt
    App Cloner Premium ile programları klonlayıp ana ekrana istediğin kısayolu atabilirsin. Ayrıca android 7 için bilgi isteyenler android 6 dan çok daha hızlı çalışıyor geçişlerde filan takılmalar olmuyor onun dışında bir fark göremedim. performans daha iyi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathology_ -- 26 Mart 2018; 2:44:24 >
  • akşam deneyeceğim herşeye es dosya'nın içinden girmek kullanışsız oluyor, teşekkürler

bu arada, uzun süre sonra bu güncelleme ile tv'ye detaylı giriş yaptım, ilk android sürümlerinde usbden aplikasyon yüklemeleri ve mouse kullanımı falan zordu bırakmıştım, hem de programlar bu kadar optimize değildi.

7 sürümü ile bein, terrarium, chrome, airscreen yükledim, sonuç muhteşem oldu. resmen pc kıvamında kullanıyor artık cihaz hem hızlı hem de mouse kullanımı çok kolay.

-bein connect müthiş çalışıyor, maçlar için laptop bağlamaya hiç gerek kalmadı. ayrıca bende belgesel kanalları SD iken buradan HD olarak izleyebiliyorum o da güzel oldu.
    -terrarium'u tablette kullanıyordum, tv'de ilk defa kullanma fırsatım oldu, telefondan farksız çalışıyor, mx player ile eşleştirdim, telefon ile kullanmak kadar basit oldu
    -chrome zaten gayet kullanışlı, özellikle yer imleriniz ve parolalarınız geldiği için çok rahat oluyor.
    -airscreen'e gelirsek, tv'nin apple tv gibi görünmesini sağlıyor ve ios cihazlardan direkt bağlanabiliyorsunuz. bağlantı hızı apple tv kadar hızlı değil fakat video hariç her işinizi görebilirsiniz, görüntünün yanında ses aktarımıda yapıyor ayrıca. tavsiye ederim özellikle fotoğraflar konusunda çok kullanışlı oluyor.

tek bulamadığım uygulama Bein Sport, arkadaştaki vestel tv'de çok güzel bir aplikasyonu mevcut HD maç özetleri izlenebiliyor, bir türlü onu bulamadım, telefon için olanı kurdum o da telefona göre çözünürlük izni verdiği için görüntü çamur gibi, bu vestel tv ve varsa diğer tv'lerde olan uygulamayı nasıl edinebilirim?

• 1,5 sene önce Sony yetkili servisinin onday verdiği aparat ile satın almış olduğum TV duvara takıldı. Takılan TV duvarda sola doğru yatmaya başladı. Takan servis müdahale etmek için 200 TL talep etti. Bu fahiş fiyatı Sony Eurasia'ya bildirdiğimde ise servis ücretlerine müdahale edemediklerini ilettiler. 10.000 TL'den fazla ücret vererek aldığınız ve daha garantisi bile bitmemiş ürün için gösterilen muamele hiç hoş değil. Koskoca marka algısı bende yıkıldı. Müşteri memnuniyetine hiç önem vermedikleri de aşikar. Sony için çok üzüldüm. 2015 SONY ANDROİD TV

• Bu tv xd9305 ise tv tarafındaki askı civatası gevşemiş tv çıkarıp askı aparatını oturtup civatasını sıkın çok basit

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.