Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.815
Cevap
83
Favori
297.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albay_alpay

Sonuç ne oldu hocam, sorununuz çözüm buldu mu?

Alıntıları Göster
    evet hocam SONY SERVİSİ BİR ÜST MODELLE DEĞİŞTİRDİ

ÇOK MEMNUN OLDUM TEŞEKKÜRLER SONY
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

evet hocam SONY SERVİSİ BİR ÜST MODELLE DEĞİŞTİRDİ

ÇOK MEMNUN OLDUM TEŞEKKÜRLER SONY

Alıntıları Göster
    Çok sevindim, güzel günlerde kullanın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

Çok sevindim, güzel günlerde kullanın...

Alıntıları Göster
    teşekkürler sony kalitesi
  • Merhaba arkadaşlar,

55W805C sahibiyim. TV'ye bağlı herhangi bir cihazım bulunmuyor. Sadece IPTV kullanıyorum. Acaba televizyonun HOME modunda yada bir androiddeki bir uygulama ile açılmasını sağlayabilir miyim? Bilgisi olan yanıt verebilirse çok memnun olurum.

İyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: furq

Merhaba arkadaşlar,

55W805C sahibiyim. TV'ye bağlı herhangi bir cihazım bulunmuyor. Sadece IPTV kullanıyorum. Acaba televizyonun HOME modunda yada bir androiddeki bir uygulama ile açılmasını sağlayabilir miyim? Bilgisi olan yanıt verebilirse çok memnun olurum.

İyi akşamlar
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sony.tvsideview.phone
  • maxalanya kullanıcısına yanıt
    Buradan nasıl yapacağım anlamadım. İstediğim aslında kumandanın aç/kapa tuşuna bastığımda tvnin home(android dashboard) ekranında açılması. Mümkün mü acaba?
  • Garip bir sorun ortaya çıktı, w805c kullanıyorum kendi video uygulaması ile her zaman oynattığım filmlerde "video oynatılamıyor" hatası alıyorum. cihazı sıfırladım, farklı hdd ile filmleri oynatmayı denedim yine sonuç değişmiyor ekstra bir güncelleme yapmadım zaten yeni güncellemede bulunmuyor sorun için önerisi olan var mı?
  • furq F kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla mümkün değil.
  • VLC media player bu durumlar için hayat kurtarıcı. play store'dan yüklenebilir.
  • september28th kullanıcısına yanıt
    Vlc tam olarak iş görmüyor çünkü çok kanallı kod çözmüyor sadece stereo sesi amfiye gönderiyor.

Bu arada sorunu çözdüm filmleri es explorer ile aç dediğim zaman video programı videoları açmıyordu farklı bir dosya yöneticisi yükleyip onunla aç dediğimde sorunsuz açtı.

• Arkadaşlar merhaba,

2 yıl önce 55W805C almıştım, netflix puhutv iptv vs. derken usb takma ihtiyacı hiç hissetmemiştim.

Şimdi 2 adet farklı usb'yi ntfs,fat32 şeklinde formatlayıp içine bir adet video atıyorum. Fakat tv usb'yi görmüyor.

Mkv olmuyor dendi, mp4 attım onu da görmedi.
  • deserthawk D kullanıcısına yanıt
    mkv yada mp4 ile ilgisi yok. Farklı bir usb portunu deneyin 800ma değil de 500ma olan usb ye takın o zaman ahrd diski görür. Ayıca tvye kodiyi kurun filmleri onunla izleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Vlc tam olarak iş görmüyor çünkü çok kanallı kod çözmüyor sadece stereo sesi amfiye gönderiyor.

Bu arada sorunu çözdüm filmleri es explorer ile aç dediğim zaman video programı videoları açmıyordu farklı bir dosya yöneticisi yükleyip onunla aç dediğimde sorunsuz açtı.
    merhaba arkadaşım aynı sorunla bende karşılaştım birkaç gündür uğraşıyorum deli olucam. Kendi orjinal video oynatıcısı zaten problemli hdd nin içindeki dosyaları doğru göstermiyor. Neyse es explorer yerine hangi uygulamayı kurdunuz aynısını bende deneyeyim.
  • digiman64 D kullanıcısına yanıt
    Xplore kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Xplore kullanıyorum
    Teşekkürler.Akşam 4 farklı dosya yöneticisini denedim içlerinde sizin kullandığınızda vardı ancak sorunu tam olarak çözmedi.
    Es i kaldırdım Xplore kullanmaya başladım hoşuma gitti.
    Bende bazı mkv ler açıyor bazıları açmıyor önceden böyle bir şey yoktu hatırladığım.
    Akşam çalışan ve çalışmayan mkv lerin ayrıntılarını incelediğimde versiyon farklılıkları olduğunu tespit ettim.
    Bir kaç gün önce hata veren mkv yi m2ts formatına çevirmiştim ve çalışmıştı. Akşamda hata veren aynı mkv dosyasını mkvtoolnix ile tekrar işledim hiçbir ayar ve değişiklik yapmadan ve oldu. Şimdi elimdeki mkv lerin versiyonlarına tek tek bakıp sorun teşkil edeceğini düşündüklerimi mkvtoolnix ile tekrar işleme tabi tutucam.

Burada bir konuyu daha paylaşmak isterim.Son zamanlarda indirdiğim yeni nesil ses formatlı tru hd ve dtd-hd li mkv leri m2ts ye çevirip pionner blu-ray üzerinden usb hdd bağlayarak 7+1 olarak izlemeyi başardım. Benzer yöntemi orjinal blu-ray filmler içinde kullanıyorum. Ayrıca blu-ray e yazmaya gerek kalmadı süper oldu. Ancak pionner bluray player den kaynaklı altyazılarda karakter problemi yaşadım onuda sublime text3 ile ş ğ i gibi harfleri toplu değiştirme yöntemi ile değiştirip o şekilde hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digiman64 -- 25 Ocak 2019; 11:7:32 >

Hocam film izlemek icin cok ugrasiyorsunuz zamaniniz cok sanirim. Ya da ugrasmayi seviyorsunuz :)

• merhabalar, evdeki televizyon bozulmak üzere, tv bozulmadan 55 inç tv arıyorum
    Tv çoğunlukla futbol, basket maçları ile dizi seyrediyorum.
    4500-5000 tl bandında görüntü kalitesi, kanal geçişleri, yenileme hızı iyi olan önerebileceğin tv var mı?
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    bunu bende merak ediyorum ?

örneğin ses acma tuşuna bastığımızda ses seviye çizgisi ekrana geldiğinde görüntü aydınlanıyor fakat bu bar gidince görüntü yine karanlık oluyor,
    Sürekli açık renk olacak şekilde bir ayar varmı ?

• nc39 kullanıcısına yanıt
    film izlemeyi seviyorum
    kaliteli ses ve görüntü ile izlemek hoşuma gidiyor özellikle de yüksek çözünürlük lü ses ve görüntü UHD DTS-HD MASTER / DD ATMOS-TRU HD
    akşamları da booolca vaktim var çok şükür
    uğraşmakta hoşuma gidiyor
    bir süredir ara vermiştim tekrar ilgilenmeye başladım
    güzel oluyor bu işlerle uğraşırken bazı günlük sorunlardan uzaklaşıyorum tavsiye ederim
    aslında sizin düşündüğünüz gibi fazla vakit harcamıyorum pc de gerekli programları başlatıp kenara çekiliyorum ve keyfime bakıyorum

sizin teknoloji ilginiz nelerdir acaba?
    Aslinda guzel ugraslar ben de ayni hobilerlr ugrasiyorum, sadece formatlari convert etme islemi icin solemistim.

Torrentten indiiryorum, hata mi verdi , begenmedim mi baska bir linkten indiriyorum.
    Bu arada bisi sorayim :) sony tv lerde motion flow ayarlari hakkinda yabanci kaynaklardan , burdan okudum kafam karisti.

Anladigim kadariyla, 24p film izlemek icin, motion u acmak gereksiz, acilacaksa da film modu yuksek, motion ayari gercek sinema olmali...
    Normal tv izlenecekse de kapatilmali, cok hareketli sahneler varsa, yine film modu yuksek, motion ayari yumusak olmali deniyor. Sizin ayariniz nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.