Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.815
Cevap
83
Favori
297.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bob Kelso

Popcorn uygulamasında filmi seçince açılan panelde hemen izle butonu var. Sağdaki seçim butonunda KDL-55W805C seçeneğini seçerseniz filmi DLNA üzerinden TV'nize yansıtır.

Aynen öyle dün keşfettim olayı. Yalnız yine sıkıntı var, şöyle ki,

Altyazı ekleyemedim ben, otomatik olarak Türkçe indiriyor ama bulamadığı altyazıyı ya da farklı bir altyazı eklemek istersem nasıl yapacağım? Çünkü ekrana yansıt dediğimde direkt olarak popcorn tv ekranı kararıyor, tvye atıyor görüntüyü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renevation

quote:

Orijinalden alıntı: dj_yuxexes

Siz konunun teknik detayını sormadınız görüntü nasıl dediniz ben de iyi olduğunu söyledim. Aynı marka donanıma sahip uydu alıcılarını kullanmak zorunda mı herkes. Kendiniz bi şekilde haklı göstermek için kelime oyunları ile yok teknik bilgi ile laf kalabalığı yapıp duruyorsunuz. Beyefendi piyasada bu tv ler yok iken Türkiye henüz hd yayın yapmazken o hd ready TV'lerde dreambox uydu alıcısı ile de tv seyrediyordum. Birilerine cvp verirken daha düzgün yazsaydınız bu kadar uzamazdı. Size bilmem kaç işlemcili uydu alıcınızda ile mutluluklar. Bundan sonra yazdığınız msj a cvp vermeyi düşünmüyorum. Bu konuya ilk görüntü ayarlarını paylaşmanız ya da başka fikirlerde bulunmanız herşeyi çok iyi bildiğiniz anlamına gelmiyor kendini sevin ama bunu başkalarının gözüne sokmayın sizden daha bilgili insanlar muhakkak vardır. Sonuçta Amerika yı yeniden keşfetmiyorsunuz. Bahsettiğiniz görüntü ayarlarını bu konudan önce bir çok yerde bulmak mümkün. Hadi selametle

Kendiniz bile ne hakkında konuştuğunuzun farkında değilsiniz ben elmadan bahsediyorum siz bana armut cevabı veriyorsunuz.ben zaten teknik detayı sormuyorum görüntüden bahsediyorum. İşlemcinin Hala sadece hız olayı olduğunu düşünüyorsunuz (önceki mesajnızda menü akışı vs şeylerden bahsediyorunuz ) bu da sizin konu hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadığınızı gösteriyor. ben zaten farklı uydu alıcı kullananların fikirlerini almaya çalışıyorum . siz aynı uydu alıcıdan bahsediyorsunuz . bence daha fazla kendinizi rezil etmeyin. dahili uydu alıcı ile size mutlu seyirler

Ali çipsetli hiremco hd vardi, sonra sti (sanirim) çipsetli neta 6400 hdye geçtim. Görüntü kalitesi bariz iyileşti. Sonra kendi uydu alicisini denedim 55w805cnin. Tek kumandadan kanal değiştirme vs. hoş olsa da dahili uydu alicinin görüntü kalitesi Netanin yanina bile yaklaşamadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tv nin dahili uyudu alıcısınin görüntü kalitesi süper.

• MERHABALR SONY 65XD7505 VAR tv NİN HDMI PORT VERİSYONU NEDİR ACABA 2.0 LA ÇIKTI GELEN GÜNCELLEMELER İLE 2.0B olmuş mudur ? olduysa hangi portlar 2 & 3 mudur 4K destekleyen portlar bunlar

ayrıca HDMI 3 portunun ARC özelliği var diğer portlara yok mu soundbarı bu porttan bağladım ama ;

DİGİTURK VE PS4 PRO için 4.4.4 RENK scalası için geliştirilmiş yaptık HARİCİ GİRİŞ ayarlarını

sadece 2 ve 3 destekliyor yani 3 te arc olduğundan yetmiyor girişler çözüm var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 3 Şubat 2018; 11:54:4 >
  • Arkadaşlar 65x8505c tv de birden bire olan bir sorun var tv kendi hoparlöründe problem yok optik cıkış ve kulaklık cıkışında ses baya hışırtılı geliyor ses sisteminde sorun yok tel kulaklıgı takıyorum aynı hışırtıyı alıyorum inanılmaz kötü fakat tv kendi hopörlerinde sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa yıldız ts

Arkadaşlar 65x8505c tv de birden bire olan bir sorun var tv kendi hoparlöründe problem yok optik cıkış ve kulaklık cıkışında ses baya hışırtılı geliyor ses sisteminde sorun yok tel kulaklıgı takıyorum aynı hışırtıyı alıyorum inanılmaz kötü fakat tv kendi hopörlerinde sorun yok

Cihazın hem optik çıkışı hem de kulaklık çıkışı aynı anda bozulmuş olma ihtimali zayıf. Yazılımsal olabilir. Ayarlar ile ilgili bir problem olabilir. Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar deneyin. Olmaz ise garanti durumuna göre servis çağırın derim.

• saracevic kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız. Haybeye apk ile uğraşıyoruz.

• Arkadaşlar, Formdaki tavsiyeler sonucunda 20 Aralık 2015 de 50w805 aldım.21 Aralık 2015 tarihden itibaren hiç güncelleme yapmadım.Evimde internet yok.Tv yi hep harici (Next tango) ile kullandım.Üç günden beri TV kumandam çalışmıyor.Pilleri her ihtimale karşı değiştirdim ama sonuç olumsuz.Nasıl yardımcı olursunuz.Tv nin arkasındaki tv tuşunu biraz basılı tuttum ve tv nin kumanda algılayıcı yerindeki beyaz ışık yeşile döndü ne olmuştur.Resim sıfırlama modu açık yeni belirdi.Yardımcı olurmusunuz.

•  2015 SONY ANDROİD TV

2015 SONY ANDROİD TV.

• Sony android tv uydu'ya manuel kanal ekleme nasıl yapılıyor ? Ben deniyorum fakat tüm liste gidiyor ve tekrar uğraşmak zorunda kalıyorum. Tek bir kanal eklemek için uyduya nasıl yapabilirim
  • Arkadaşlar başıma şöyle birşey geldi. NTV seyrederken kendiliğinden kanal değişti. Sonra ntv ye döneyim derken kanalın televizyondan silindiğini gördüm ayrıca star tv de silinmiş. Başınıza böyle bir şey geldimi ne yapabilirim?
  • IPTV izlemek için hangi programı tavsiye edersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, Formdaki tavsiyeler sonucunda 20 Aralık 2015 de 50w805 aldım.21 Aralık 2015 tarihden itibaren hiç güncelleme yapmadım.Evimde internet yok.Tv yi hep harici (Next tango) ile kullandım.Üç günden beri TV kumandam çalışmıyor.Pilleri her ihtimale karşı değiştirdim ama sonuç olumsuz.Nasıl yardımcı olursunuz.Tv nin arkasındaki tv tuşunu biraz basılı tuttum ve tv nin kumanda algılayıcı yerindeki beyaz ışık yeşile döndü ne olmuştur.Resim sıfırlama modu açık yeni belirdi.Yardımcı olurmusunuz.

2015 SONY ANDROİD TV

2015 SONY ANDROİD TV

• myanbolu M kullanıcısına yanıt
    Tv güç fişini çıkarın tekrar takın. Android işletim sistemi sıfırdan bir başlasın.
  • myanbolu M kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz Yeşil/Beyaz ışık çok önemli değil sadece kumanda tepkisine göre değişiyor..menuden ayarlayabilirsiniz
  • Sanırım yakında android sürüm 7 dağıtılmaya başlanacak.

• Bugün güncelleme uyarısı çıktı tv de 55w805c model. Android 7 ye geçecekmiş başka uyarı alan ya da güncelleyen var mı olumlu olumsuz yorumları alalım

• Arkadaşlar cevaplarınız için Teşekkürler.Bu işlemleri daha önce yaptım ama tv nin kumandasının hiç bir tuşu çalışmıyor.Tv yi ancak kendi kasasındaki tuşlarla açıp kapatabiliyoruz.Sorun nerede olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: myanbolu

Arkadaşlar cevaplarınız için Teşekkürler.Bu işlemleri daha önce yaptım ama tv nin kumandasının hiç bir tuşu çalışmıyor.Tv yi ancak kendi kasasındaki tuşlarla açıp kapatabiliyoruz.Sorun nerede olabilir.

Kumandanın infraredi çalışıyor mu görmek için kamera kullanılabilirmiş. Telefon kameranız ile kumanda sinyal yolluyor mu bir bakın bence. Ayrıca tv internete bağlı ise sony video&tvside uygulamasını indirip tv kumandası olarak kullanabilirsiniz..
  • Nougat güncellemesini yükleyen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.