Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.391
Cevap
66
Favori
343.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar paranız yanar, uyarayım. parayı alana kadar iyiler. philips servisi çirkef, randıman alamazsınız.

philips atmaca haber buyrun okuyun

bunların panelleri de vestel üretiyor diye duydum. sunny de montajını yapıyor. yani lg, samsung la kıyaslayıp yaaaa philips tv elbette deyip aldınız. geçmiş olsun, ben de öyle yaptım. aslında aldığınız alt segment bim , a101 de satılan sunny yada alt orta segment denecek vestel tv nin ta kendisi. otomotiv sektöründeki gibi eğer bir araba pazarı yüksekse örneğin toyota; adam otomatik elektrikli arka cam açmayı bile opsiyonlu satıyor. neden ürünü sorunsuz o nedenle donanım hepsi opsiyon. adamın olayı sorunruz araba üretmek.
    gelelim fransız arabalarına, efsane trim sesi, patlayan amörtisörler, sürpriz şanzıman arızası vs., araç illa üzecek ya işte onda da arabayı boş pakette bile gayet dolu alıyorsun. fiyat da makul. tv sektöründe de durum bu. benim de dilim yandı, yapacak birşey yok.

philips diye gözünüzde büyütmeyin sunny atmaca elektronik bu tv leri üretiyor. next , nextstar, piranha, goldmaster satış sonrası ile görüştüğünüzü düşünün.

zaten ben vatan bilgisayar philips le davalık oldum, piranha servisi de kafamı duvarlara vurmama neden oldu. sıfır aldığım ürün arızalı çıktı, servise yolladım hem gönderim hem de bana yollama tüm kargo paralarını istediler, hem de garantili ürün düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depo1982 -- 21 Nisan 2020; 22:32:12 >

• depo1982 D kullanıcısına yanıt
    Philips 48 inc pfs 8109 var.cok ozellikli bir tv. 2015 yilinda aldim.yok yok tv de.Ancak yazilim kotu ve stabil calismiyor.
    Neyse bozuldu kart tamiri icin 960 tl istiyorlar.Gercekten cok para kart degisimi 1620 tl istiyor.Mecburen bir seferligine yaptiriyoruz.
    Yalniz tv nin muhtesem bir goruntusu var panel cok iyi.Vestel falan yaninda hikaye sunny falan yanindan gecemez.Nereden biliyorum.Kardesimde vestel var ordan biliyorum.Evime misafirlige gelenlerden de bunu duyuyorum
    Samsung ust serileri lg ,sony ust serilerinin goruntu kalitesi arcelik vestel ve sunnyden iyi.

Philips musterisine sahip cikmiyor evet o yuzden bir daha philips dusunmuyorum.Ambiligt etkileyici olsa bile.iyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enginckc kullanıcısına yanıt
    tamamdır teşekkür ederim. 1500 liraya değmez yani.
  • Philips 40pfk6510 var. Android 5.1 sürümü. YouTube desteği kesmişti google playden güncelledim çalışır hale geldi. Netflix iptv çalışıyor. Hala iş görüyor açıkçası.
    Beinsport uygulaması da desteği kesti. Maç özetleri izlenmiyordu. Tvyi sıfırladım lig tv uygulamasına girdim. En son oynanan maçların özetlerini gösterdi. Sonra uygulama Beinsporta güncellendi ve tvnin desteklemiyor dedi uygulama.
    Bu uygulamanın güncellemesini engelleme gibi bir yöntem mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 26 Nisan 2020; 22:37:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

Google play store ve Gogle hizmetlerini devre dışı yaptığınızda ciddi bir performans ve hızlanma oluyor televizyonda, boş ram miktarda artıyor. Devre dışı yapmadan önce varsa uygulama güncellemelerinizi yapın ilk önce.

Ayarlar - Uygulamaları Yönet - Sistem uygulamasına girip aşağıdaki uygulamaları tek tek devre dışı yapabilirsiniz, işlem bittikten sonra tvyi kapatın daha sonra fişi çekin. Tvyi açtığınızda daha hızlı ve kararlı bir televizyonunuz olacak.

Not Google arama uygulamasına dokunmayın launcher hata verir, onun dışında aşağıdakileri tümünü devre dışı yapabilirsiniz. Tümünü denedim üç haftalık testten sonra sorunsuz olduğunu görünce sizede bildirmek istedim.

Google play store

Google play hizmetleri

Google play müzik

Google play oyunlar

Google play filmler

Google takvim senkronizasyon

Google metin konuşma motoru

Google kişiler senkron

Market geri bildirim

İndirilenler

İndirme yöneticisi

Kamera

Kişi deposu

Print Spooler

Teamwiever

Quicksport

Takvim deposu

Japonca klavye
    peki philips in kendi uygulamaları var çoğunu kullanmıyorum bunları nasıl silebilirim.

• sadrazam454 S kullanıcısına yanıt
    aşağılıklar root yapımını engellediği için bundan fazlası olmuyor
  • Puk7150, YouTube son güncellemelerden sonra çoğunlukla açılmadan kapanıyor, siz de durum nasıl. Güncellemeyi kaldırınca da YouTube hiç açılmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

aşağılıklar root yapımını engellediği için bundan fazlası olmuyor
    bu kptü
  • kadirman37 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Puk7150 aynı sorun bende de başladı. Youtube durduruldu diyor ama arada açıyor. Yazılımı sıfırdan yüklemek çözüm olurmu acaba.
    çözüm buldunuz mu..

4K yı iptal etmiştim şimdi 6.0.5 yazılımını tekrar yüklüyorum bakalım ne olacak

https://yadi.sk/d/zUXKmpfX3RaFBX

Sonuç yazılımı güncelledim youtube nin son sürümünü de internetten flasha indirip kurdum şimdilik açtı bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOKIA -- 3 Mayıs 2020; 18:43:30 >
  • MOKIA M kullanıcısına yanıt
    Sanırım YouTube güncellemesi kaynaklı sorun. Bende de bazen açıyor, bazen normal kanalda bildirim geliyor. Umarım YouTube hatayı düzeltir

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Sanırım YouTube güncellemesi kaynaklı sorun. Bende de bazen açıyor, bazen normal kanalda bildirim geliyor. Umarım YouTube hatayı düzeltir
    Youtube güncellermelerini silip usb den YouTube for Android TV 2.07.02 apk sını kurdum. Google play den de otomatik güncelleştirmeleri kapattım. şimdilik sorun kalmadı..
  • 49 PUS R2 update yazılımını anakart değişmeden yükleme şansımız yokmu. En azından Android sürümü güncellenmiş olur.

• Bende 2015 te almıştım 7100 modelini sinir krizine girmiştim hale birbirimize bakıyoruz idare edeceğiz artık bu televizyonda geçen haftaya kadar hiç sorun yoktu takı bu foruma girip okuyuncaya kadar ilk önce Google play sorun verdi onu hallettim kayıt meselesini sonra YouTube verdi onuda puffin web browser ile çözdüm ama hale TV izlerken YouTube durdu çıkıp duruyor keşke foruma hiç girmeseydim ;

• Bende 2015 te almıştım 7100 modelini sinir krizine girmiştim hale birbirimize bakıyoruz idare edeceğiz artık bu televizyonda geçen haftaya kadar hiç sorun yoktu takı bu foruma girip okuyuncaya kadar ilk önce Google play sorun verdi onu hallettim kayıt meselesini sonra YouTube verdi onuda puffin web browser ile çözdüm ama hale TV izlerken YouTube durdu çıkıp duruyor keşke foruma hiç girmeseydim ;

• Puffin web mutlaka indirin en azından HD film izleniyor ve YouTube

• quote:

Orijinalden alıntı: Erhan turker

Puffin web mutlaka indirin en azından HD film izleniyor ve YouTube
    Puffin ide denerim teşekkürler
    Youtube için bir kaç gündür kullaıyorum aslında olay çözüldü.
    -6.0.5 yazılımını tekrar yükleyin 4K destekli ( USB den apk kurabilmek için. Mevcut sürümde de kurabiliyorsanız şart değil.)https://yadi.sk/d/zUXKmpfX3RaFBX

Google play den de otomatik güncelleştirmeleri kapattın.
    Tv den Youtube güncellermelerini silip internetten YouTube for Android TV 2.07.02 apk usb ye indirip usb den TV ye herhangi bir dosya yönetici programı ile kurun. şimdilik sorun kalmadı..
    Ayrıca miracast ta aktif oldu. telefonun ekranı Tv ye kablosuz anında bağlanıyor. Telefon ekranındaki herşey youtube vs çok hızlı sesi ile birlikte TV de programa da gerek yok.

• Merhaba ben bu yazılımı yüklemiştim zamanında ama stabil değildi şuanda bir sorun varmı donma kasma vs, teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Erhan turker

Merhaba ben bu yazılımı yüklemiştim zamanında ama stabil değildi şuanda bir sorun varmı donma kasma vs, teşekkür ederim
    Bu sürümü kolay APK kurabilmek için yüklüyoruz..
    Sitesindeki yazılımdan daha stabil çalışıyor. TV bin açılma süresi kısaldı. Ses kopması yaşamadım. Tüm uygulamalar stabil şu anda. YouTube hata vermiyor. En çok ta miracast çok stabil çalışıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOKIA -- 7 Mayıs 2020; 10:33:9 >
  • MOKIA M kullanıcısına yanıt
    Miracast mi? Chrome cast? Bizim cihazlar miracast desteklemiyor diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Miracast mi? Chrome cast? Bizim cihazlar miracast desteklemiyor diye biliyorum
    TV ye uygulama yuklemedim ben alttaki miracast uygulamasından bağlanıyorum.. TV de Google cast kendinden var zaten.

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.