Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
66
Favori
343.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her cihaz görmüyor ama, mesele windows pcyi aktaramamıştım ben. Ama huawei telefonu aktardım mesela. Biraz sıkıntılı gibi,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MOKIA M kullanıcısına yanıt
    Nasıl yüklüyorsunuz ben yazılım yüklemeyi unuttun usb atip TV nin arkasında ne yapıyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erhan turker

Nasıl yüklüyorsunuz ben yazılım yüklemeyi unuttun usb atip TV nin arkasında ne yapıyorduk
    Dosyayı rar dan çıkarıp Flash diske atıp TV ye takıyorsunuz gerisini TV yapıyor.

• risale R kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar arıza kendi kendine düzeldi
    Başımdan geçen olayı anlatiyim belki birilerine ışık olur
    Arızadan dolayı anten kablosunu çıkarıp bağlantıya bakıyım dedim
    Kabloyu çıkardığında içinden şu aktığını gördüm
    10cm altından tırnak makası ile kertık açtım
    açtığım kertiğin orayı v şekli vererek tekrar kabloyu taktım
    V şeklin tam altına bardak koydum
    bardağın 3de 2 si doldu ve su bitti
    Bugünde arıza tamamen kayboldu

• Çanak anteni çatıda olanlar dikkat
    üç beş yıl içinde anten koblosu güneşden dolayı yüzünde çatlamar oluyor ve yağmur sularını içine almaya başlıyor malesef su televizyona kadar geliyor
    Benim başıma geldi çanak anteni çatıda olanlar
    Birgün sizinde başınıza gelecek unutmayın
    Başımdan geçen olayı anlatiyim
    Geçen sene 2019 philips 55puk7150 tv ekranın altından yarışına kadar gölge oluştu
    Araştırdım servisini aradım panel arızası dediler
    Anten kablosunu söküp tekrar takıyım dedim
    Söktüğümde kablonun içinden su damladığını gördüm
    Resimdeki gibi kablonun 1 karış altından tırnak makasıyla kertik açtım ve yerine tekrar taktım
    Kabloyu v çekil yapıp kertiğin altına bardak koydum
    İnanın yarım bardaktan fazla su aktı
    Ve geçen hafta tv kendi kendine düzeldi
    Sizde erinmeyin başıma gelmez demeyin arkadaşlar
    Yapmanız gereken tırnak makasıyla kablonun 1 karış altından kertik açmanız

2015 PHİLİPS ANDROİD TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi risale -- 27 Mayıs 2020; 15:47:9 >
  • Arkadaşlar selam youtube malesef durdu uyarısı alanlar şunu bir denesin.
    Ben dün akşam bir çözüm buldum.Uygulamalardan google cast i durdurdum.Sonra youtube u tekrar çalıştırdım ve çalıştı.Telefondan youtube yansıtma yapmaya başladıktan sonra bu sorun olmaya başlamıştı.Google cast güncellemesinden sonra bunun olduğunu düşünüyorum,daha önce bir sıkıntı yoktu.Bence android 5.1 Lollipop sürümünün google cast in son sürümüyle alakalı bir uyumsuzluğu olmalı.En son google cast in güncellemesini sildim ve play store dan otomattik güncellemeyi kapattım ve bu şekilde kullanıyorum telefondaki yotube dan yansıtma iptal olıyor ama olsun ne yapalım,belki bir sonraki google cast güncellemesiyle bu düzelir.Aslında ingilizcesi sağlam bir arkadaş varsa bu sorunu ve çözümü hem tüürk Philips'e hem TPV merkeze hem de youtube ve android uugulamasındaki yardım bölümündeki adreslere toplu mail atması lazım

• selamın aleyküm cümleten bu youtube durduruldu hatasıyla ilgili bende kendi bulduğum çözümü anlatayım

autorun_QV151E_0.6.0.5.upg sürümünü yükledim 4k lı olan sonra tv ye flas bellek aracılığı ile aptoide uygulamasını yükledim
    buda bir nevi playstore gibi uygulama daha sonra youtube ve chromecast built-in güncelleştirmelerini sildim daha sonra aptoideden youtube yükledim yüklerken diğer versiyonlar seçeneği çıkıyor orda 2.07.02 sürümünü yükledim chromecast içinde 1.42.179832 versiyonu yükledim daha ve şuan sorunsuz çalışıyor youtube ve telefondan yansıtmada.sonra otomatik güncellemeleri kapattım. bi arkdaş yazmıştı bazı uygulamaları devre dışı bırakmak tv yi biraz hızlandırır diye onlarıda devre dışı bıraktım bunları yapalı 1 hafta oldu aşağı yukarı 1 kere sadece tv de ses gitti görüntü vardı fişi çek tak yaptım düzeldi onuda uygulamalrda org.droidtv.tvcontentprovider dosyası var veri temizle dedim sonra yapmadı ilgisi varmı çok bilmiyorum ama :=)
  • Ben de şimdi google cast da çalışmaya başladı.Telefon da youtube da iken cast işareti çıktı dokunduğumda iki seçenek geldi birincisi eskiden olduğu gibi 40 PUK 6400 ikincisi ise android tv idi bende android tv ye dokundum yansıtma başarıyla çalıştı.Sabah televizyonu açtığımda youtubr durduruldu uyarısı geliyor ama çalışıyor.

• blackcould B kullanıcısına yanıt
    Ben de aynılarını yaptım ancak YouTube de oturum açamıyorum, gerisi gayet iyi

• Android TV de Google hasbina girilmiyor doğru olmasına rağmen şifre eslesmiyor. Hesabı kaldırdım tekrar ekleyemedim. Sadece sıfırlayıp telefonla eşleştirme yapılarak eklenebiliyor
    Başka çözümü var mı, sıfırlamak istemiyorum
    Bence YouTube hatasının nedeni de bu.

Bu da haber
    https://www.webtekno.com/android-tv-lerde-yer-alan-google-gelismis-koruma-sorunu-nasil-cozulur-h59534.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 9 Haziran 2020; 2:57:55 >
  • google play hizmetleri ve google play tüm güncellemeri sil daha sonra aptoide uygulamasından google play hizmetlerini güncelle.play store kendini günceller zaten daha sonra youtube oturum açılır muhtelemen bide google cast için fazla uğraşmayın youtube nin ayarlar bölümünde tv de izle var ora girince bi kod çıkıyor aynı ayarlar bölümüne telefondan girip o kodu yazınca eşleşiyor tv ile
  • blackcould B kullanıcısına yanıt
    Google cast yerine Google home da kullanabilirsiniz, ekranı payalasmak için

• Arkadaşlar elimde xxPFS8109 modeline ait orjinal philips, tertemiz mouse dahil tüm fonksiyonları çalışır durumda tv kumandası var. İhtiyaç fazlalığından dolayı satıyorum. İlgilenenler özel mesaj ile bana ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Lord_41 -- 22 Haziran 2020; 6:16:31 >
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var 4k yazılım sürümünü kullanıyordum eski yazılımına donecem USB ye attım TV'nin arkasında işlemi yapıyorum fakat bir türlü gelen yazıyı aşağıya kaydiramiyorum ne kumanda tepki veriyor nede arkadaki düğme başka çözümü varmı 4 k sürümü gerçekten çok kötü oldu sürekli donmalar kapanmalar artık daha da Philips almam aldırmam

• Arkadaşlar ben çoktan mi box'a geçtim ama havalar ısınınca bu tvnin resetleri artıyor.
    Sanırım bunun sıkıntısı ısınma.
    İşlemci ve ekran kartı üzerine pasif soğutucu koyulmuş doğal olarak.
    Ben onları çıkararak termal macun ile fanlı soğutucular monte ettim.
    Sabitleme için ise sıcak silikon kullandım.
    Bir tanesi ses yapan bir fan çıktı onu 12volt yerine 5 volt ile besledim sesi azaldı.
    TV içinde bol bol 12 ve 5 volt çıkışlar var.
    TV box bile içeri alınabilir buradan enerji alındığı zaman.
    Arka servis kapağından fan bloklarına dokunduğumda çok ısındığını görüyorum.
    Kasa içerisine de giriş çıkış fanları yapacağım fan toz fiktreleri ile taze hava sirkülasyonu için.
    Dimmer ile fan hızlarını düşürürek ve sessiz fanlar ile projeyi geliştirme aşamasındayım.

2015 PHİLİPS ANDROİD TV

•  2015 PHİLİPS ANDROİD TV

• TV'si ıskartaya çıkmış arkadaşlar varsa benim ambilight ışıklarda sönenler var yedek parça olarak satarsa alabilirim tabi kırmadan bozmadan çıkarabilmesi lazım :)) Televizyonum 49puk7150
  • Merhaba
    Arkadaşlar daha önce sorunsuz bir şekilde apk yükleyebiliyordum şimdi resimde gördüğünüz gibi kalıyor, yana kayıp yükle butonuna geçemiyorum, bilgisi olan varsa yardım edebilirmi
     2015 PHİLİPS ANDROİD TV

• Kumandadaki çark simgesine iki kez basın, yükle butonu aktif olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcefe -- 14 Eylül 2020; 21:48:35 >
  • Ben şimdi trt 4 kyı neden açamıyorum bu nasıl 4k tv ?

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.