Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
65
Favori
343.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben de devredışı bırakalım diyenlerdeyim ama google play servisleri, google play veya google filmleri devre dışı bırakınca google cast çalışmıyor

Sizde google cast çalışıyor mu acaba google play ve yandaşlarını devre dışı bırakınca?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 16 Mayıs 2017; 12:10:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Cast çalışıyor hocam şimdi onuda denedim sorunsuz görüntü aktarılıyor tvye telefondan ve pcden miracast üstünden

Sizde de çalışması lazım çalışmıyorsa tek bağımlısı google play hizmetlerdir sade onu açıp deneyin, ama en büyük ram ve sistem düşmanı bu google play hizmetleri uygulaması bizzat.

İhtiyaç halinde ayda yılda bir google play ve google play hizmetlerini etkinleştirip güncelleme vs var mı diye baktıktan sonra tekrar devre dışı yaparsak uzun yıllar sorunsuz çalışan bi temiz bir Android tvmiz olacak

Telefonlarda olduğu gibi tvlerinde kanını emen bizzat google ve saçmasapan servisleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 16 Mayıs 2017; 16:9:26 >

• SerdarS. kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim pc eski miracast desteklemiyor. Chromeden chromecast ile yansıtıyordum. Miracast vs. direk kablosuz üzerinden paylaştığı için sorun olmuyor. Sorun chromecast...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 16 Mayıs 2017; 16:25:23 >
  • Bilgisayardaki google Chrome üstünden masaüstünü ve sekmeleride sorunsuz yayınlıyor şimdi denedim, bütün servisler devre dışı kapalı çalışıyor
    Hocam googleplayı falan devredışı bırakınca malesef google cast receiver durduruldu hatası verdi

• AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Hocam cast uygulama verilerini bi temizleyin, birde Android system webviev devre dışı olmasın o bende açık.

Tvyi kapatın 1 dakika bekleyin, daha sonra fişi çıkarın gene bir dakika bekleyin takın sorun olmaması lazım.

Kodi açık şuan ve ona rağmen boş ram miktarı bu

2015 PHİLİPS ANDROİD TV

Chromecast güncel mi sizde?

• Evet hocam güncel hepsi, marketi devre dışı yapmadan önce tüm güncellemeleri yükledim.

Kullandığım sürüm 4K 6.24

Model Philips 7150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 16 Mayıs 2017; 18:16:36 >
  • Arkafaşlar benim 6510 hiçbir şekilde kumandayı görmüyor hard reset atmam gerekiyor. Recevory moda nasıl girebilirim.

• vinas V kullanıcısına yanıt
    dostum son yazılımı usb ye kopyala fat32 formatı olsun ama usb sonra usb yi tak tv nin fişini çek takmadan önce arkada bulunan joystik var tv kapama kanal degiştirme vs vs o tusu aşagı dogru basılı tut fisi tak hard reset menü açılacak ordan yazılımı yukleyebilir yada tv yi sıfırlayabilirsin
  • hayalet263 H kullanıcısına yanıt
    Hocam dün çok uğraştım. Her şeyi denedim. Ama bir türli hard reset menüsünü açamadım. Denemediğim yol kalmadı neredeyse. Sonra aklıma f710 gamepadı kullanarak menüye girebileceğim gelsi. O şekilde fabrika ayarlarona çevirdim. Mujtemelen devredışı bıraktığım bie uygulama dolayısıya böyle oldu.

Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Arkafaşlar benim 6510 hiçbir şekilde kumandayı görmüyor hard reset atmam gerekiyor. Recevory moda nasıl girebilirim.

Bir ara kumanda gormeme olayi bende de olmustu. Eğer kumanda arizali degilse tv ye kumandayi tekrar tanit. Google da nasıl yapildigi var. Sanki mavi tuşa basili tutmak gerekiyordu

• kadirman37 kullanıcısına yanıt
    Hocam tvde yazılımsal bir sorun vardı sanırım. Kırmızı mavi tuş olayını çok denedim.

Tvyi fabrika a çevirince kumandayı tanıdı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 20 Mayıs 2017; 22:57:4 >
  • arkadaslar merhaba bende dün yeni 55 pus 6561 model aldım.cok fazla bilgim yok.dün kodi yi kurdum
    onun dışında kendi tarayıcısından herhangi bir sitede film izleyemedim.
    yada orjinal siteden (puhutv) den actığım zaman ortada mavi bir yuvarlar döndükce dönüyor ve hiç gitmiyor. böyle dizileri izlemek için ne tavsiye edersiniz ?
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Cep telefonunuza Tubio adlı programı kurun internet üzerinden ne açarsanız tv de izleyebilirsiniz

• Dse Effect(banding) sorunu için İl Thh'ye başvurmuştum karara bağlanmış lehime karar verilmiş.

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    bu çalıştı teşekkür ederim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

Cep telefonunuza Tubio adlı programı kurun internet üzerinden ne açarsanız tv de izleyebilirsiniz

dün çalışan şey bugun calısmadı extra birşey yapmam gerekiyor mu?
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam extra bir şey yok program guncellendikten sonra sıkıntı olduğu söyleniyor market yorumlarında web video Caster var onuda deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

Yok hocam extra bir şey yok program guncellendikten sonra sıkıntı olduğu söyleniyor market yorumlarında web video Caster var onuda deneyebilirsiniz.

bir acıp bir acmıyor benim eski kullandığım miracast programı actı :)
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.