Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
66
Favori
343.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MarquisDeSade

quote:

Orijinalden alıntı: seckinsahin

arkadaşlar merhaba

artık yazıları okumaktan başım ağrıdı.

7150 serisi bir tv alayım mı almayayım mı? işin içine android girince aynı anda hem heyecanlanıyorum hem korkuyorum. çok geniş bir işletim sistemi. çok kullanışlı. ama kaldırım taşına bile yüklesen onu bile ağırlaştırmaya başlar zamanla. tv nin yavaşlamasına tahammül edemem artık. telefonlara alıştık ama tv de olmaz yani.

yavaş mı? görüntü hızı nasıl akıcı görüntü sağlıyor mu? dsmart la falan kullanan var mı? ulusal hd kanallarda görüntü ne durumda?

bilgileriniz çok değerli. paylaşırsanız mutlu olurum. evlenecek bir kardeşiniz için ...

bende 55puk7150 var, eger rootlayacaksan gözün kapalı al. cihazı rootlarsan mükemmel oluyor, cihazi ağirlastiran gereksiz programları dondurabilirsin veya bazı tweakler ile programlardan çıkıldığı zaman arka planda çalışmasını engelleyebilirsin.
    dsmart modül ile de filbox ile de super çalışıyor, ambient olayı zaten 7150lerde 3 taraflı. dediğim gibi rootlayacak olursan cihaz super oluyor, lakin rootsuz kullanirsan kağnı gibi.

Merhaba hocam, root nasıl yapılıyor bu cihazlara. Açıkçası bir çok şeyini kurcalamak istiyorum ama kaynak bulamıyorum.

• Arkadailar ben tivibu kullanıyorum fbnin maçlarının 4k olduğunu öğrendim trt 4k kurmak için anten kablosunu tv nin meresine bağlayacağım 2 tane yer buşdum ikisindende denedim olmadı birde antenmi kabloyumu seçeçceğim

2015 PHİLİPS ANDROİD TV
  • Arkadaşlar 65pus6121 bimeks ten 4bine aldım bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 15.09.2015 tarihinde vatan bilgisayardan 55 puk 7150 model philips tv almıştım tv yi 01 aralık 2016 ya kadar sorunsuz kullandım fakat 02 aralık 2016 da ekranın sağ üst tarafında siyah çizgiler oluşmaya başladı , hemen servisi aradım ertesi gün tv yi aldılar 8 günün sonunda fabrika çıkışlı hata olduğunu söylediler ve değişimine karar verdiler , vatan bilgisayara gidip ödediğim tutar kadar hediye çekini dün aldım sağolsun philips servisi ve vatan bilgisayar hiçbir sorun çıkarmadı şimdi tekrar uhd tv modellerine bakıyorum philips in bu olumlu yaklaşımı beni mutlu etti bu elektronik eşya biraz şans işi diyorlar ya doğru fakat yüksek paralar ödeyerek aldığımız cihazların üretim bantlarına da firmaların biraz daha özen göstermesi gerektiğini düşünüyorum.Anladığım kadarıyla her marka tv de sorun çıkabiliyor inşallah yeni alacağım tv de sorun yaşamam.Bu olumlu yaklaşımlarından dolayı tekrar Philips alabilirim özellikle 55Pus6581 i inceledim ama tam emin olamadım , hayırlısı bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn76 -- 10 Aralık 2016; 3:25:52 >

• Siyah çizgiler ferken?Fotosu var mı?Değişim çıkması iyi olmuş.2016 modeller dahada iyiler.

• Arkadaşlar benim 7101de en üstte sanki yarım santim kalınlığında baştan sona kadar hafif bir koyuluk var. Göz yanılması mı bozukluk mu çözemedim böyle bir problem yaşayan var mı?

• saitates kullanıcısına yanıt
    Fotosu Malesef yok ekranın sağında siyah ince yatay çizgiler oluştu balık kılçığı gibi Alt alta bir sürü çizgi , servis geldi 8 gün sonunda değişim kararı çıktı , fabrika çıkışlı bir hata olduğunu ilettiler ayıplı mal yani , bende vatana gidip hediye Çek'imi aldım.Hiçbir sorun çıkarmadıkları için kendilerine teşekkür ettim ve şimdi tekrar Philips in 6581 modelini almayı düşünüyorum şu an , aslında birde Sony modellerini inceleyeceğim daha tam karar veremedim bu yeni çıkan tvler hakkaten piyango gibi bakalım. @saitates

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi günler. Curved 55" Android Philips TV bakınıyorum bu ara. Vestel 55" Curved bozulunca bunda karar kıldım evdeki 32" Philips hala tıkır tıkır çalışıyor.

Ancak modeller çok kafamı karıştırdı. 55Pus7600 serisi var onlar curved değil galiba ama 55pus8700 modeli curved ama onu da sıfır bulamıyorum.

2017 tv leri ne zaman çıkar ortalama bütçem 4000-5000 arası.
  • bende kullanıyorum philips memnunum
  • https://m.facebook.com/groups/1600374273553966?_rdr#!/groups/1600374273553966

Tüm Philips tv sonunlarınız için buyrun grubumuza

Philips android tv kullanıcıları 2015 PHİLİPS ANDROİD TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celik112 -- 15 Aralık 2016; 23:32:9 >

• saitates kullanıcısına yanıt
    Merhabalar şuan kodide opensubt. Sıkıntı var mı kullanıcı ismi istiyor artık

• arkadaşlar iyi akşamlar
    seyirturk android tv eklentisinde yabancı diziler çalışmıyor tv de dosya bulunamadı yazıyor hep, oynat kısmına kadar geliyor ve dosya bulunamadı yazıyor oynata basınca.ama telefonda falan calısıyor tv ye ozel bişi mi bir kısıtlama mı getirildi var mı bilgisi olan
  • bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu bende farkettim yabancı dizi izlerken kolaylık oluyordu..
  • 49puk7100 sürekli sesi kendi kendine kapanıyor tvyi yeniden aç kapa yapıyorum düzeliyor. Belli bir süre sonra yine aynı sizce sorun nedir, uzun süredir yaşanmıyordu bu tip seyler. 4k açan sürümü kullanıyorum.
  • kalban K kullanıcısına yanıt
    Menülerde otomatik ses ayarı gibi bir şey var. O açıksa kapatarak deneyin, aynı şey olacak mı acaba?
  • Selam arkadaşlar,

4k yazılım güncellendi güncel yazılım : 0.6.24.0

indirmek için :https://forum.shiftdelete.net/threads/philips-tv-trt4k-yayin-ses-var-goruntu-yok.490754/
  • MotorSurenAdam M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım Merhaba yazılımı kendi televizyonuna kurduysan Eğer yorumlarını paylaşabilir misin Ne gibi artıları ve eksileri var

• Yeni sürünü deniyen arkadaş lar varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni güncelleme yükleyemedim recovry menü tepki vermiyor aşa yukarı inmiyor 6.24 versiyon yüklü. kilitleniyor recovry menü çözümü nedir biliyormusunuz.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.