Şimdi Ara

2015 OTOMATİK AURİS LPG TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 model otomatik 1.6 132 beygir Toyota auris için lpg tavsiyesi istiyorum.bu hafta taktıracağım

• Aynisinin corollasi icin de ben tavsiye istiyorum.

En ucuz ve sorunsuz kit???
  •  2015 OTOMATİK AURİS LPG TAVSİYE
    detaylı bilgi içinbizinle irtibata geçebilirsiniz
  • Merhaba ;
    Aracınızın motoru güçlü bir motor bu nedenle atikerin gold modelini öneriyorum size. Çünkü bu modelde enjektörler çok hızlıdır ve ayrıca sistem OBD bağlantılıdır yani aracınızın beyniyle işbirlikli olarak çalışmaktadır.Örneğin aracınızı yüksek devirlere çıkartınız ve siboplarda bir ısınma söz konusu sistem anlık olarak bir benzin püskürtmesi yaparak sibopların erimesini engeller.Bu sebeplerden atikerin gold modeli hem fiyat hemde performans olarak aracınıza en uygun üründür diyebilirim.0532 232 66 00 nolu numaradan arayarak detaylı bilgi alabilir ya servisimizden randevu alabilirsiniz.
  • azad_van A kullanıcısına yanıt
    Merhaba corolla için de aynı şekilde "kuscu999" kullanıcısına tavsiye ettiğim atiker gold'u öneriyorum.Aynı şeyler sizin aracınız içinde geçerli.
  • her kit olur,işçiliğe dikkat edin yeter
  • iyi günler
    aracınızın oem lpg markası olan landirenzo ile dönüşüm yaptırabilirsiniz yağlama sistemli ve 3 YIL motor garantili olarak lpg dönüşümü yapılmaktadır %50 civarında yakıt tasarrufu sağlayabilir çekiş performans kaybı yaşamazsınız iyi bir işçilik ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz

ANKARA OPAN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.