Şimdi Ara

2015 Avensis Lpg Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 0 Km aldığım aracıma 2000 km de landirenzo lpg taktırdım ankarada efe plazada garantiden çıkmadan yapacaklarını söyledikleri için orda taktırdım onlarda landirenzo takıyolarmış aslında prins taktırcaktım ama garantiden dolayı taktıramadım.Aracı kullanırken yüksek devire çıktığımda motor arıza ışığı yandı ve esp elektronik park freni gibi sistemler devre dışı kaldı tekrar taktırdığım yerde ayar yaptım uzun süre kullandım sakin bi şekilde sıkıntı yoktu sollamada devirlendirince aracı gene aynısı oldu.Bu sefer okullar açıldığından istanbula geldim burda landirenzo bölge bayisinde yaptırdım ayarları şimdilik sıkıntı yok ama aracı devirli kullanmaya korkar oldum daha basmadım denemedim.Yol ayarı istediğimde 2 yerdede gerek yok dediler acaba gerçekten yol ayarına gerek yokmu yoksa uğraşmakmı istemiyolar ? Bi ara gene basıcam deniycem ışık yakcakmı diye acaba ne yapabilirim kendim ayar yapabilceğimi sanmıyorum istanbulda çok güzel bu ayarları yapabilcek biyer bulabilirmiyim ? Teşekkürler ..

• UgurGurkan U kullanıcısına yanıt
    Selam,

Ben de 1000km de BRC taktırdım, bugün.
    Şimdilik sorun yok gibi. Olursa paylaşırım. Simit tank mı? kaç lt?
  • 48 lt. simit tank
  • Fakir ya da zengin karışım hatası. Yol ayarı adam gibi yapılırsa lpg haritası adam gibi yol ayarı yapabilecek usta tarafından yapılırsa o arıza ışığını ömür boyu göremezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi daha görüyoruz ki önemli olan marka model değil :)

araca uygun sistem iyi montaj ve iyi ayar ile güzel sonuç aliniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.