Şimdi Ara

2015 Amerika Yılın Otomobili Golf/Golf GTI oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Golf avrupa japonya ve dünyada yılın otomobili seçildikten sonra dün de detroit autoshowda açıklandığı üzere Kuzey amerikada yılın arabası seçildi.

Golf/GTI 256 puan
    Mustang 204 puan
    Hyundai genesis 110 puan

http://www.autoblog.com/2015/01/12/vw-golf-ford-f150-north-american-car-truck-utility-year-detroit-official/
    http://www.foxsports.com/motor/story/cars-2015-volkswagen-golf-named-north-american-car-of-the-year-011215

• Foruma uzun zamandir bakmiyordum şimdi geldim yine golf konuları oyhhh

Ayrica tebrikler golf :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gurur duydum.

• Bence olması gereken olmuş, helal olsun golf'e çok güzel bence golf 7 harika rakibide türkiyede sadece kendisi.
  • ADAC gibi olmasın sonra ?

• Tabi amerikada Tenekeline ve 1.2 tsi ile satmıyorlardır herhalde. doludur o araba türkiyedeki golflerle kıyaslamak doğru olmaz. doğuş golfu boşaltıp satıyor.
  • Helal olsun helal olsun helal olsun mok atanlara selam olsun.zerre kadar şaşırmadım. Bu segmentte rakibi yok.

• amerikada golf'e ödül çıkması garip olmuş,şike olabilir.

• artık 120 bin lere çıkar fiyatı
  • ya şu arabamı yılın aracı bırakın allasen ya

incelemedki negatif yönler

– Çekiş sorunları
    – Zevksiz tutuş karakteri
    – Kapatılamayan ESP
    – Dozajlaması zor fren
    – Hız sabitleyici eksikliği
    – Zayıf farlar
    – Yüksek fiyat
  • Ne golfmüş be
  • Şöyle bir amerikada satılan golfe baktımda benzinli versiyon min 170 bg, arabanın en boşunu bizim burda full+full diye satarlar. Uygun fiyatlı olsa bizim memlekette de alınabilir fakat araç fiyatları malum aşırı pahalı. Bir ara son hitler motorlu 0 golfler 33 bin civarına satılıyordu o zaman niyetlenmiştim kısmet değilmiş, şimdiki turbolu motorlara da tüp takılamadığından vw devrini kapatmış olduk. O kadar büyütülecek bir şey yok araba sonuçta şirkette babanızın malı değil neden bu kadar gurur meselesi yapıyorsunuz anlam veremiyorum.
  • VW , Amerika ve Çin de DSG garantisini 10 yıla uzatmış Türkiye de de 10 yıl olsun ben vereyim ödülü .

Biz de garanti bile işe yaramıyor yine kullanıcı hatası diyorlar . Yerim öyle ödülü daha da bir şeyler söylerdim ama boş yere uyarı puanına gerek yok .
  • Golf ABD pazarına 1.8 TSI motor ile giriyor en düşük motor kombinasyonu o. O motordan 180 bg. güç çıkışı alınabiliyor.

Abd pazarını büyütebilmek için o kadar çok çalışıyor ki yan aynaların altındaki ışık donanımı bile standart...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi de Golf'e laf atılmıyor ki. Gayet güzel, kaliteli araba. Laf atılan Doğuş'un kazıklarına rağmen inadına savunanlar.
  • Doğuş kazık golfün fiyatına 5bin daha kazık ekleyebilir, sizler de sıraya girebilirsiniz. Sorun yok.
  • bu tür markaları neden böyle savunursunuz anlamıyorum volkswagenin neyi var uzaylılarmı üretiyor toyata lexus mazda gibi markalarda gerçekten güzel kaliteli modeller üretiyor
  • Bu konu tutar, az sonra anti vw timi de gelir. Anti doğuşçuları anlıyorum (ben de onlardan biriyim) ama doğuşa kızıp da golfe laf söyleyenleri anlamak zor.
    Bu arada bravo golfe.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin DSGli değildir.
  • Golf 1.2 tsi surus konfor paketlisi olan mi ?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.