Şimdi Ara

2014 TIP KAZANANLAR Buraya!!! (TÜM TIPÇILAR BİRLEŞİN!!!!) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
23
Favori
20.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çukurova Tıp :)
  • Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: n.fowleri

quote:

Orijinalden alıntı: olrayt

ktü tıp

katü tıp bende arkadaş ekle

Alıntıları Göster
    ktü
  • yaz hocam Cerrahpaşa

bu arada Cerrahpaşa kazananlar şu konuda toplanalım: http://forum.donanimhaber.com/m_95111559/f_//tm.htm#95111559
  • Gianuzzi Yarımayı kullanıcısına yanıt
    Hocam tebrik ederim, hayırlı olsun.
  • Atatürk üniversitesi erzurum tıp ing
  • gazi tıp ;)
  • Çomü Tıp kazandık hayırlısıyla.Forumda ne kadar cok trakya tıp var
  • uludağ
  • OMÜ tıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: XtremeTechLover

Ankara tıp :)

sana iyi sokacaklar :D

ankaradan kesin bilgi :D Hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihburak95 -- 24 Temmuz 2014; 6:45:29 >
  • Gianuzzi Yarımayı kullanıcısına yanıt
    Bak emek veriyorum konun altına iliştir :)

haydi hayırlı olsun bile bile kucağa oturuyorsunuz

Tıp zordur millet sınavdan önce bakar se sınavdan 1 hafta önceye kadar bakmadıysan bakma zaten o iş yaş(ege Tıp tenzih ederim 3 haftada bir sınav olacanız zaten unutamıyorsun son bir haftada yetişiyor bizde :D)

Sootta veya Netter diye 2 atlas var ana ikisinden birini ya alacaksınız ya bulacaksınız... BEn 1991 Sobotta kullanıyorum memnunum. Sobotta 300 Tl Netter 150 Tl filan.. Bunlar utsal kitabınız olacak anatomi çalışanlar için :)

Ama günü gününe çalışırsanız rahat geçersiniz... Derslere gidersenizrahat geçersiniz...Yok ben evde çalışırım derseniz N a H çalışırsınız... 12 ye kadar yatıp sonra face e girip çıkem kafa kalmaz ders de çalışılmaz...

Cerrahpaşa ya selam olsun it bağlasan geçer derler 45 gün sömestırınız var EGE tıpta bu süre 1 HAFTADIR...

Ankara tıp, Geçmiş olsun şimdiden günde 500/600 soru deviriyor denen bir arkadaşım 52 ortalamayla finale girdi tam 60 dan geçti yani helva fıstıklı isteriz...

Gazi, iyidir çok sıkmaz ama boşlamayın gene...

GELELİM EGEYE....

Egenin incisi İzmir... Hala deniz kokuyor ama eskisi kadar değil...İzmir iyi güzeldir... Bornova candır Küçükpark candır yemek internet cafe nargile kafe bar PS3 ne ararsan var herkese hitap eder...

Dediğim gibi haftada bir sınava gireceniz... Bu aslında olur mu böyle iş dediğinizi duyuyorum ama en güzeli bu hem sıcak kalırsın hem de 1.5 aylık komiteye girip 1500 sayfadan sokmazlar(500-600 sayfa sınav başı bizde her sayfada 8 slayt var :))

HEr derse girilmez öğrenirsiniz ama gidip biokimyaya anatomiye histoya girmezsen eline verirler sınavda... Ama halksağlığına girmeyin :D zaten ilk ders 400 kişi diğerelrinde 100 er kişi olur olmaz...

kadavraya ellediniz mi elledik dersin... diğer okullar anatomi görmezken 1.sınıfta, görenler de maketten görerken siz ölülerle oynayacaksınız :) İlk gün bi fatiha okuyun sonra zaten ders aleti gibi göreceksiniz...

Bisiklet binmeyi seven varsa güzel okul güzel şehir ne diyeyim turlar her şey var katılmak isteyene...

Tıpçıısn artık ehr yere her zaman çıkamazsın ama çalıştıktan sonra git istediğin gibi gez dolaş...

Pc ye vakit olacak her zaman ben okul zamanı HOUSE ve Chuck bitirdim sayılır... 200 bölüm filan izledim yaklaşık buz pateni öğrendim günde 35-40 km bisiklet sürdüm sıfırdan kasa topladım. ve Aşık oldum............ Hepsine zaman var hepsi de güzel şeyler yapın mutlaka...

Kısaca EGE tıp, her derse gel dersi dinle geçmessen adam değilsin tarzı bir okul... Ben bunarı yaptım 75 civarı ortalamayla mezun oldum... geçme notu 60... Ege tıp yazanlar özelden gelebilir...

Konu sahibi... bak sabah sabah yazdım o kadar ilk sayfaya ekle bozuşmayalım ;)

Edit: Guanizu yarımayı submandibular bezde görülür :) seroz ve mukoz karışık olacak :D Kendileri çıkmış histo sorusudur.mikroskopta tanıyacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihburak95 -- 24 Temmuz 2014; 6:46:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: korkut94

6755 alanya tıp

Dostum bilerek mi alanya yazdın yoksa akdeniz gelmedi mi? Gelmediyse siralamalar o kadar yükselmiş mi ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

quote:

Orijinalden alıntı: ece_2

Malesef van Tıp

ne farkeder sonuçta doktorsun ve mezun olunca devlette işin hazır

Tıp seçen değerli forum üyeleri artık KPSS dehşetinden uzaksınız. Ne kadar şanslı olduğunuzu ilerleyen zamanlarda anlayacaksınız. Doğru kararınızdan ötürü tebrik ederim.

Diğer meslek mensupları 25-30 yaşlarında tekrar sınav stresi çekecekler. Oysa siz 18 yaşında olayı bitirdiniz.

Forumda çoğu kişinin başını yaktın sen Nicotinell

En az 10 kişi senin yorumlarını gördükten sonra tıpı seçmeye karar vermiştir.Umarım düşünceleri senin gibi değildir yoksa vay hallerine.Parası,statüsü veya havası için yapılabilecek bir meslek değil.Zaten o amaçla giren varsa işi zor.

• Medeniyet tip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahcesehir tibba 309 puanla giren talebe benim, sorularinizi alayim ?
  • Hey maşallah ne kadar çok TIP kazanan var :) Hepinizi tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk_1996

Ege Tıp

Ordan mezunum Allah yardımcın olsun :D

• Marmara Tıp
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.