Şimdi Ara

2014 TIP KAZANANLAR Buraya!!! (TÜM TIPÇILAR BİRLEŞİN!!!!) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
23
Favori
20.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: errorman_cem

umarım beklentilerinizi karşılar bir eczacı olarak sağlık pek iyiye gitmiyor

kontejyan attı artık eczacı dişhekimi doktor kadroları arttı itibarda biraz azalma varma

özellikle kpssyle atanmadığımız için bi çekememe var

ama tıpçıların extra tus olayı var pretisyen hekimin itibarını çok düşürdüler acilde çok zor şartlarda 3-4bin paraya çalıştırıolar ve maalasef kadrolu bi
    temizlikçi 2.5-3 arası alabiliyo kıdemeine göre

o yuzden ailenize dershaneye olayını danışın ben kardeşimi 4de başlattım dershaneye tusem dusdata bunları falan şimdide bakının
  • 5500 sıralamam maltepe ing tıp tam burslu
    Gecen sene maltepe 7700 le kapatmıştı bu sene sondan ben girmişim
    Geçen sene 6900le kapatan yeditepe yarı burslu tıp tutmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buradayız ekleyin bizide gazi tıp ing.
  • ingilizce tıp yazdım ama içimde yapabilirmiyim diye bi endişe var sizdede oldu mu sonra alıştınız mı biraz bilgi verirseniz sevinirim. bide hazırlığı geçmek mi okumak mı
  • Çömezler Freddy'nin kabuslarına hoş geldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiboo21

ingilizce tıp yazdım ama içimde yapabilirmiyim diye bi endişe var sizdede oldu mu sonra alıştınız mı biraz bilgi verirseniz sevinirim. bide hazırlığı geçmek mi okumak mı

Eğer inigilizcen iyi değilse tabiki hazırlık oku çünkü dersler ingilizce sonra zorlanırsın bayağ
  • Bezmialem tip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az evvel bir kaç tıp dersi izledim. Adam projeksiyondan kadın ile erkeğin çıplak resmini yansıtıp aradaki farkları istiyor koskoca sınıftan 1 kişi sesini çıkaramıyor. Adam terimleri geçtim, tanımları geçtim, hatta konuşmaya geçtim gelin parmakla gösterin diyor yine tık yok ... Zorla seçip sorduğu elemanlardan birisi tam olarak bilmiyorum diyor ...

Yüce eğitim sistemimize kurban olam.

Ahh ahh , bu adamlar o sıralarda şimdi Ne vardı biraz daha az karı kız peşinde koşsak , şeklimize tipimize güvenip sabahları geceler ile karıştırmasak , alkollü gecelerde komaya girmesek , en büyük zevkimiz okuldan kaçmak olmasaydı ... Fırtına estirirdik bee.

Adam akıllı bir semt, en önemlisi adam akıllı okullarla adam akıllı bir temel alsaydık. Peh. Esenler ibrahim turhandan gitte tıp kazan.

• selkatmis07-06 S kullanıcısına yanıt
    1 ay kursa gitsen geçersin diyolar ama geçtikten sonrada alışırsın diyolar sence nasıl bu olay
  • quote:

1 ay kursa gitsen geçersin diyolar ama geçtikten sonrada alışırsın diyolar sence nasıl bu olay

Ben kurs alıyorum bir buçuk aylık hazırlığı atlayıp okurken kolaylık sağlaması için.Bizim komşudan.Tanıdıkların varsa birebir al dil okulu boşmuş.

Konuyu fava atın beyler bir de logo ayarlayalım imzaya ekleyelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • esogü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

quote:

Orijinalden alıntı: ece_2

Malesef van Tıp

ne farkeder sonuçta doktorsun ve mezun olunca devlette işin hazır

Tıp seçen değerli forum üyeleri artık KPSS dehşetinden uzaksınız. Ne kadar şanslı olduğunuzu ilerleyen zamanlarda anlayacaksınız. Doğru kararınızdan ötürü tebrik ederim.

Diğer meslek mensupları 25-30 yaşlarında tekrar sınav stresi çekecekler. Oysa siz 18 yaşında olayı bitirdiniz.

Forumda çoğu kişinin başını yaktın sen Nicotinell

En az 10 kişi senin yorumlarını gördükten sonra tıpı seçmeye karar vermiştir.Umarım düşünceleri senin gibi değildir yoksa vay hallerine.Parası,statüsü veya havası için yapılabilecek bir meslek değil.Zaten o amaçla giren varsa işi zor.

Onlarin hayatlarini kurtardim

Keske benim zamanimda da internet olsaydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeynepcy

5500 sıralamam maltepe ing tıp tam burslu
    Gecen sene maltepe 7700 le kapatmıştı bu sene sondan ben girmişim
    Geçen sene 6900le kapatan yeditepe yarı burslu tıp tutmadı

derdin neydi de o siralamayla özele gittin

• quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

tıplar düşecek diyen mf4çüler bekleniyor

bilgisayar mühendisliği düşecek diyen mf3çülerde bekleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

quote:

Orijinalden alıntı: ece_2

Malesef van Tıp

ne farkeder sonuçta doktorsun ve mezun olunca devlette işin hazır

Tıp seçen değerli forum üyeleri artık KPSS dehşetinden uzaksınız. Ne kadar şanslı olduğunuzu ilerleyen zamanlarda anlayacaksınız. Doğru kararınızdan ötürü tebrik ederim.

Diğer meslek mensupları 25-30 yaşlarında tekrar sınav stresi çekecekler. Oysa siz 18 yaşında olayı bitirdiniz.

TUS'un yanında KPSS çocuk oyuncağı kalır. Uluslararası bir araştırmada, TUS'un dünyanın en zor ikinci sınavı seçildiğini belirteyim. Onu geçtim; tıp, diğer bölümlerin pek çoğundan çok daha ağır ve stresli bir bölümdür. Yakın arkadaşlarım tıp okuduğu için çektikleri eziyeti az çok biliyorum. Diğer yandan işin hazır olması güzel bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: karahan1992

quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

tıplar düşecek diyen mf4çüler bekleniyor

bilgisayar mühendisliği düşecek diyen mf3çülerde bekleniyor

kimse mf4te düşüş olacak demedi ki. hatta ilk 50kda kontenjan düşüşü olduğu için yükseliş bekliyordu herkes:)

• beyler ingilizce tıpın sadece adı vardir ve ne yaparsaniz yapin ingilizceyi anadiliniz gibi konussaniz bile turkce ogrendiginiz dersin yanina yaklasamaz anadil gibisi yoktur hemen icinizden ya ben yaparim demeyin 2 ay sonra anlayacaksiniz dediklerimi turkce okuyun okutun sonucta aranizdan kac kisi yurtdisina gidecek de orda calisacak okuyacak? en fazla 2 ben soyleyeyim bu kadar idealist olma hayali kurmayin oturun dersinize calisin herkes gunu gunune calisma hayali kurar tipda ama yine hepiniz son 2 hafta calisip gireceksiniz herhangi sorunuz olursa pme beklerim medeniyet tipda 2ye gectim okuldaki en ust donemdir bu arada :D

• Kpss icerik olarak tus tan cok daha basit elbette. Kpss yi zor yapan cok fazla kisinin girmesi. 1 soru kaderini belirliyor. Ben sadece turkiyedeki en iyi meslegi sectiniz dedim ve tebrik ettim sizleri. Tıp kolay demedim. Bu kadar üstüme gelmenize gerek yok. Özel mesajdan sayende tıp sectim tesekkurler diyen bile oldu.

• quote:

gazi tıpı kazananlar konusunda gazi ing den arkadaş vardı istersen ona danış
  • Diger topiclerde sevinen bazi diger meslek mensubu adaylari bosa seviniyorlar haberleri yok. 4 sene sonra mezun olunca anlayacaklar. Artik universite kazanmak cok kolay sevinecek bir sey yok bazi branslar haric...

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.