Şimdi Ara

2014 LG 3DTV (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.997
Cevap
46
Favori
263.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4k ve oled arasında bir seçim yapacak olsaydım ben oled tv'yi yani LG 55EA980V modelini seçerdim.Verdiği görüntü kalitesini özellikle siyah seviyesini çok beğendim.
    4k tv'ler tıpkı diğer led lcd tv'lerdeki gibi artık eskimiş bir teknik alt yapıya sahip, 4k içeriğinde yaygın olmaması nedeni ile en azından bir kaç yıl bekleyip çok daha ucuz
    fiyattan satın almak daha doğru olacaktır.

Tabi burada sizin kullanım alanlarınızda önemli mesela oyun oynayacaksanız gerek oled gerekse 4k tv'ler lag konusunda başarılı değil.Yine sd içerik çok falza
    izlenecekse 4k şimdilik çok gereksiz olacaktır.Şu geçiş döneminde bence tv'lere fazla para yatırmamakta fayda var...

Son olarak illa 4k bakacaksınız önceliği Sony' verin. Upscale performansı her zaman iyi olmuştur..
  • Arkadaşlar ilk defa akıllı TV aldık. Pek bilgim yok. Youtube girmek için falan bunlarda dns oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu haftasonu 47LB serisi almaya karar verdim. Fakat 670v ile 730v arasında kalıyorum, yaklaşık 500tl kadar fark var iki model arasında, aralarında 100hz ve dizayndan baska bir fark var mı ? eger sadece bu iki fark ise 500tl fazla ödemeye degmez gibi geliyor bana. yardımcı olursanız sevinirim çok vaktim yok
  • Düğün 1,5 ay sonra..Bugüne kadar LA660S modeli vardı aklımda. Şimdi 2014 LB serisi çıkmış. Aklımda 42" tv var, daha büyüğü bana gereksiz. LA660S e muadil LB serisi model hangisidir acaba?
  • Arkadaşlar Merhaba

Bir şey sormak istiyorum

49UB850V ile 55LB670V aynı fiyat olsa hangisini tercih edersiniz ve neden ?

Bu iki cihaz arasında kaldım.Fiyatlar yakın sizin fikriniz de önemli 3-4 metre mesafeden izleme olacak.Genelde film ağırlıklı aksam fırsat bulursak. Arada da tv olur Tv alıp hürremi seyretmezsek olmaz :)

Şimdiden teşekkürler

SAYGILARLA
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    2013 -> 2014
    LA640 - LB650
    LA660 - LB670
    LA740 - LB730
    LA860 - LB870
  • Arkadaşlar 42la740s mi 42lb730v mi alayım? Görüntü kalitesi farkı var mı? Çerçeveler hangisinde daha ince? Bütün farklarını yazabilir misiniz?

• cemoktem C kullanıcısına yanıt
    fiyat farkına takılmıyorsan, 730v al, yeni her zaman daha iyidir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: toqana

fiyat farkına takılmıyorsan, 730v al, yeni her zaman daha iyidir bence.

Yok hocam yeni her zaman iyi olmuyor. Fiyat önemli değil ama gereksiz yere sadece yeni diye ekstra para vermek de saçma.

• sanalel S kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde açık olan programların kapatma simgesi çıkıyor ama taşıma simgesi çıkartamadım ben.
  • Arkadaşlar yeni lb serisinde vertical banding gibi sıkıntılar var mı arkadaşlar yok diyor sizin gözünüze çarpan birşey var mı acaba

• luxaeterna kullanıcısına yanıt
    ev tuşuna baş büyük simgelerin sonunda ok var ona basınca simgeler küçülüyor. simgeler küçülünce taşımak istediğin simgenin üstüne gel imlece bas ve bir süre bekle ondan sonra taşıma ekranı geliyor
  • lestet L kullanıcısına yanıt
    kesinlikle böyle bir şeye rastlamadım. fakat kullanım süresine bağlı olarak ileride yaşanırsa bilemiyorum..
  • 3000 TLye kadar bütçem var ne önerirsiniz arkadaşlar ?
    Teşekkürler galiba şüphe etmeden alabileceğiz tv yi

• lestet L kullanıcısına yanıt
    bütün marka modellerde var uhdlerde var yabancı forum sitelerini inceleyin .....
    Bu kadar detaylı anlatmak istemezdim, kusura bakmayın. Sonunda yaptım. Ben simgeler büyükken taşımaya çalışıyormuşum. Küçültüp (sağ tarafa gidip) denememiştim hiç. Çok teşekkürler!

Bu arada yurt dışı incelemeleri seyrediyorum, cihazda Facebook, Twitter vs bir dolu aplikasyon yüklü çıkıyor sanki kutudan. Acaba ülkeyi Türkiye dışında seçen oldu mu? Onlarda bunlar açık geliyor olabilir diye düşündüm...
  • @ Full HD olarak 60LB870 ne zaman ve nasıl bir fiyatla gelir? Fikri olan varmı?

@ UB9800, UB9500 ve UB8500 hakkında aynı şekilde tarih ve fiyat bilgisi olan var mı? (Rakip 4k olarak Sammy yeni seri 65HU7500 düşünüyorum 12.400TL) (HDMI 2.0 bulundurmaması sebebi ile LG 970 ve 965'i listeden çıkardım)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 42LB670 fiyatı yüksek geldi bana. 42LA660 ın fiyatı biraz daha düşsün onu alacağım sanırım.
  • İki gün önce mediamarkt'ın internet sitesinden 50LB670V sipariş ettim ancak henüz gelmedi. 47" ile kıyaslandığında çok az bir fiyat farkının olması bunda temel etken oldu. Birkaç başlıkta 50" modellerde IPS panel olmadığı ve hz değerinin 47 ve 55" modellere nazaran düşük olduğu yazılmış ancak ekran görüntülerinde 50LB6300 serisi konulmuş. Bu durum canımı sıktı ve biraz araştırdım. Aşağıdaki ss'leri bir kore sitesinden, siteyi chrome ile ingilizceye çevirerek aldım. Aynı sitede ürünlerin arkalarındaki barkod ve etiketlerin fotoğraflarına kadar bir sürü ayrıntı mevcut. Dolayısıyla güvenilir bilgiler olduklarını düşünüyorum. Ekran yenileme üç modelde de 120 hz olarak verilmiş. 700 olması gerekmiyor mu bunun, bir bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.

50LB6700

47LB6700

55LB6700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackhole -- 2 Mayıs 2014; 9:22:37 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.