Şimdi Ara

2014 LG 3DTV (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
46
Favori
263.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazın inceleme videolarında menü kartlarının yerleri değiştirebiliyor. Atıyorum Tivibi'yu tutup başka yere taşıyabiliyorsunuz. Nasıl yapılıyor, bilen var mı?

Aklıma gelmişken, Tivibu sizde çalışıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luxaeterna -- 26 Nisan 2014; 14:12:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Altyazı dilini ayarlayabilen var mı? Önceki serilerde girilen menü bunda yok. Sanırım başka bir yerden altlazı dili ayarlanıyor ama bulamadım!

@baybarut,
    Ben Çamlıca'ya göre bayağı bi uzak oturduğum için sanırım bulamadım. Diğer arkadaşlar deneyebilirlerse iyi olur tabii...

Altyazıyı Notepad ile açıp, farklı kaydet UTF-8 denermisiniz??
    Ansii değil, UTF-8 olarak..Türkçe karekter sorununu halletmesi gerek
    Olursa bir program var, klasörü komple UTF ye çeviriyor...(UTF8 convert)

UTF-8 olarak kaydedilince hiç anlaşılmıyor. Bir de Unicode olarak denedim, o zaman Türkçe harfler görünüyor. Ama ANSI olarak kaydedilmiş dosyalar (özellikle diğerlerini seçmediysek hepsi) için bu ayarı bulmamız lazım...

• luxaeterna kullanıcısına yanıt
    Toplu Unicode yapan program aratın...Bende Sony var o sebeble sony TV lerde code 1254 olarak secince Türkçe karekterm görüyor..Samsungta Tools/Altyazı özelliklerinden Türkçe secenek var..LG için bir çeşit ayarlar olmalı video açtığınız yerde...LG de Kod nasıl işler bilmiyorum..En garantisi Altyazı dosyalarını Unicode olarak farklı kaydetmeniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 26 Nisan 2014; 16:15:34 >
  • luxaeterna kullanıcısına yanıt
    imleci taşıyacağın menünün üzerinde basılı tutuyorsun biraz bekleyince taşıma simgesi çıkıyor..
  • 2014 modeller İps panel mi ? İps panel daha mı iyi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada paneller yazıyor <<<<

va panel daha iyi
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Philips 50PFL3008K önerir misin ?
    Sadece görüntü kalitesi önemli benim için. 70 yaşlarında annem ve babam için. O yüzden smart ve 3D nin önemi yok. Ekstra para vermek anlamsız çünkü. Yada başka bir en 50 inç bir tv de önerebilirsin bana

• capo di capi kullanıcısına yanıt
    düşük serilerde o kadar performans alacağını sanmam

bunlar idare edebilir...

50LE752 2300 tl
    50LE652 2300 tl
    50L7333 2400 tl

55PFL4508 2600 tl
    50PFL5008 2500 tl

fiyatlar değişmiş olabilir tekrar bakarsın.
    saol kardeşim

Tavsiyeler için saol. Vestel, Beko, Arçelik ısınamadım :(
  • arkadaşlar medaimarkt sitesinde 50lb670v modelini aldım.tam ara model 47 gibi nispeten küçük ne de 55 gibi büyük.3 metre mesafe için tam idael bir model.içinden 2 gözlük ve tag on etiketi çıkıyor.akıllı kumanda ve rıormal kumandada var.ama normal kumandası dandik bir görüntüsü var.lg g2 telefonum olmasına rağmen tag on çalıştıramadım.ama miracast fonksiyonu ile telefondaki görüntüyü tv ye kablosuz akarabiliyorum.ekran ıps panel,2.1 ses sistemi de var.kamera ayrıca alınıyor.akıllı kumanda daha kibar olmuş ve çok kullanışlı.aynıca logitech k400 klavye aldım.tam uyumlu çalışıyor.samsungun bi zamanlar en çok tercih edilen 2010 yılındaki c650 zerisinden bu tv ye geçtim.görüntü kalitesi olarak lg bi tık önde diyebilirim.şimdiye kadar ölü piksel,bulutlanma ,gölgelenme,vertical banding yok.şu an için memnunum.webos kullanmak oldukça zevkli.ama altyazılarda türkçe karakter sorunu var.srt uzuntılı dosyalardati altyazıları karmakarışık gözüküyor.dil ayarlamarından altyazıyı türkçe yapmama ragmen sorunu çozemedim.bi de daha webos sanal mağaza açılmadığı için kısıtlı yararlanabiliyoruz.55 inç düşünen arkadaşlara bu ara modeli tavsiye edebilirim.55 likten 1200 tl daha ucuz

• la640s mi yoksa 2014 modellerindenhttp://www.kliksa.com/urun/lg-55lb620v-dvb-s2-t2-c-3d-fhd-led-tv/902048750

modelini mi önerirsiniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

la640s mi yoksa 2014 modellerindenhttp://www.kliksa.com/urun/lg-55lb620v-dvb-s2-t2-c-3d-fhd-led-tv/902048750

dostum en az 670 modelini öneririm.670 100 hrz.belirttiğin model 50 hrz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

la640s mi yoksa 2014 modellerindenhttp://www.kliksa.com/urun/lg-55lb620v-dvb-s2-t2-c-3d-fhd-led-tv/902048750

dostum en az 670 modelini öneririm.670 100 hrz.belirttiğin model 50 hrz

670 modeli pahalı ama. 55la640s 2600 lira

• 2013 çıkışlı LG TV lerin hepsinde Yetersiz Bellek sorunu var.. sorun sanırım RAM kaynaklı.. 55LA740S tv ye 1.25 ram koymuşlar.. yeni serilerde de en fazla 1.50 dir..

yani tv nin browserından film, dizi izleken hata verip kapanıyor.. çözümü de yok..

bunun nedeni insanları ücretli uygulamalara yönlendirmek.

ben %100 emiynimki 2014 serilerinde de bu hata meydana gelir.. tv nin browserından 720p lik bir filmi açın.. izleyebiliyormusunuz bakalım sonuna kadar :)
  • Bu 2014 serilerinde de 3D film izlemek için direk usbden TV'ye bağlayarak half SBS 1080 mi indirmek gerekiyor?
    Ben bir de BH7530TW blurayli ses sistemi aldım. Buna usb ile bluray iso uzantılı 3D filmler seyrebilir miyim?

Ve bu ikisi arasında çok kalite fark mı var mıdır. (Bu lg için 3D film konusu vardı aktif olan ama onu bulamadım)
  • Arkadaşlar,

55" veya 65" üst seri bir cihaz düşünüyorum. Cihazları inceledikçe, malesef kandırılacağımı anladım :)

En azından az kandırılmak için aşağıdaki cihazlar ile ilgili sorularımı cevaplayabilecek arkadaşlardan destek rica ederim.

OLED EA980V ve EA970V farkı nedir?
    55EA980V 9.900 TL
    55EA970V 15.700 TL

LA970V ve LA965V farkı nedir?
    65LA970V 10.000 TL
    65LA965V 8.500 TL

4k'yı, hd ve sd yayınlar ile besleyeceğimiz için bir süre efektif olarak kullanamayacağız, bu anlamda 2014 full hd üst seri bir cihaz da tavsiye edebilirmisiniz?

Teşekkür ederim.
  • smart, webOS bunlar hep fossss

bunlara kanip tv almayin.

Çin'in apple'i Xiaomi dünyanın ilk 4K video destekli
    Android TV kutusunu 60 dolara satiyor.

4 cekirdekli, 2gb ram, 4gb hafiza. wifi ac bile var :)

m.donanimhaber.com/haberler/Xiaomiden-dunyanin-ilk-4K-video-destekli-Android-TV-kutusu.htm

bu tur android cihazlarin flash bellek boyutunda olanlari da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onur__ kullanıcısına yanıt
    Oled yerine Ultra HD alın..Oledlerin gercek oled olma ihtimali biraz düşük..Ucuz maliyet, Woled, beyaz oled, WRGB 4 piksel renk vs vs kavramlar pek tatminkar değil.....Teknik zorlamalar bunlar....Ayrıca başka Oled yok piyasada o sebeble LG Oledlerini kıyas edecek başka Tv olmadıkça o kadar para verilmez...UHD lere bakın bence (4K TV ler) ama onlarında Sd perfonmanlarını görmek lazım, demolar yanıltıcı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.