Şimdi Ara

2014 LG 3DTV (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.997
Cevap
46
Favori
263.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pardon ne şekilde çözdünüz
  • Bir tanıdığım Philips Smart Tv almış ve kanal değiştirirken kanal isimlerinin yanında logoları da çıkıyor. Bizim LG'lerde böyle bir imkan yok, öyle değil mi?
  • Samsung ve Lg kalite olarak yakınlar ve ikiside Güney Kore menşeiler. Samsung 40 Lg 42 inc üretir. Lg ips panel kullanır bu sayede daha doğaldır ve çok daha dayanıklıdır. Samsungta siyah çok siyah beyaz çok beyaz kırmızı çok kırmızıdır. Bu kimi müşterinin hoşuna gider ama bir çoğuda doğallıktan uzak bulur ve çok göz yorduğunu söyler. Lg de gözlükler pasiftir pili ya da şarjı ile uğraşmazsınız ve fiyat olarak çok daha uygun olmakla birlikte aynı performansı alırsınız. Lgde 652 ve üzeri modellerde webos işletim sistemi kullanılır. Bu sistem klasik smarta göre çok daha hızlı ve stabildir. 4k ya gelince; bu saydığım özellikler 4k içinde geçerlidir. Geleceğin teknolojisi 4k dır. Evet 4k yayın yok fakat bu tvler hd yayını 4k ya yakın bir kalitede vermektedir. Bu konuda özellikle Lg true hd engine ve up scaling teknolojisi çok başarılı. Sırası ile 1366*768 hd, sonrasında 1920*1080 şuan yeni başlamasıyla birlikte 3840*2160 çözünürlükle olan Uhd (4k) teknolojisi gelmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Respect09 -- 20 Eylül 2014; 1:43:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• treko kullanıcısına yanıt
    Tarama bittikten sonra seyredeceğim kanalların hepsini "kanal düzenle" ile tek seferde ön sıraya taşıyorum. Akabinde kendi aralarında da yer değiştiriyorum. Biraz zaman alıyor ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 20 Eylül 2014; 5:53:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schifoo

uydudan tarama yaptıktan sonra kanallar gayat güzel şekilde geliyor. fakat tv'yi kapatıp açtığım zaman kanallar çifter çifter sıralanıyor. neyden kaynaklanıyor olabilir? lg 42lb652v

2014 LG 3DTV
     2014 LG 3DTV
     2014 LG 3DTV
     2014 LG 3DTV 2014 LG 3DTV 2014 LG 3DTV

aynı sorun bende de var çözümü var mı 47LB652V var lütfen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: bulut1978

quote:

uydudan tarama yaptıktan sonra kanallar gayat güzel şekilde geliyor. fakat tv'yi kapatıp açtığım zaman kanallar çifter çifter sıralanıyor. neyden kaynaklanıyor olabilir? lg 42lb652v

2014 LG 3DTV
     2014 LG 3DTV
     2014 LG 3DTV
     2014 LG 3DTV 2014 LG 3DTV 2014 LG 3DTV

aynı sorun bende de var çözümü var mı 47LB652V var lütfen yardım

Bende de aynı sorun var 42lb670 var son yazılım 3.23 yazılım güncelle diyorum 4 ü bulmuyor

• slm hayırlı günler herkese bir cok kişi tvler hakkında soru soruyor bir coguda sagolsun cevap veriyorr bende LG 49UB850 ULTRA HD TV almayı düsünüyorum ama bu tv hakkında kullanıcı yorumları varsa yazarlarsa sevinirim.olumlu yada olumsuz yönlerini yada baska biralternatif varsa o da alabilir.form yazanlar var onları okudum ama daha aydınlatıcı olurlarsa sevinirim....saygılarımlaa
  • arkadaşlar sorunu çözdüm lakin en son çare olarak fabrika ayarlarına dönerek çözebildim. ve bir daha da aynı sorunu yaşamadım. fakat hala ara sıra kanal kaybolması( 1,2,3,4,6,7,9) gibi şeyler başıma gelmiyor değil. bundan kurtulmak için de kanalları ekrandan değil de @tosunkaya'nın anlattığı chansort isimli kanal sıralama programıyla hallediyorum.

açıkçası lg'nin dahili uydu alıcısı baya bi dandik. yakın zamanda harici bir uydu alıcısı almayı planlıyorum.
  • quote:

arkadaşlar sorunu çözdüm lakin en son çare olarak fabrika ayarlarına dönerek çözebildim. ve bir daha da aynı sorunu yaşamadım. fakat hala ara sıra kanal kaybolması( 1,2,3,4,6,7,9) gibi şeyler başıma gelmiyor değil. bundan kurtulmak için de kanalları ekrandan değil de @tosunkaya'nın anlattığı chansort isimli kanal sıralama programıyla hallediyorum.

açıkçası lg'nin dahili uydu alıcısı baya bi dandik. yakın zamanda harici bir uydu alıcısı almayı planlıyorum.

ama usb den kanal yükleme menü de göremedim ben nasıl yapıcaz ki
  • bulut1978 kullanıcısına yanıt
    ayarlar-kanallar- kanal ayarlama-kanalı kopyala-tv-usb------usb tv

kanal listesi 4a usden aktarabilirsiniz

https://yadi.sk/d/wkKYKMgIbZyB7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captainx06 -- 20 Eylül 2014; 13:03:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captainx06

ayarlar-kanallar- kanal ayarlama-kanalı kopyala-tv-usb------usb tv

kanal listesi 4a usden aktarabilirsiniz

https://yadi.sk/d/wkKYKMgIbZyB7

bu kleptokrasi bana hiç yabancı gelmiyor hocam :) ne güzel de anlatmış
  • Merhaba arkadaşlar, bir kaç sorum olacak, sizler için basit olduğunu tahmin ediyorum :)

1- Hem Teledünya, hemde Türksat uydu kullanıyorum. Türksat'ta ses seviyesi oldukça yüksekken (ses ayarında 15-20 yeterli oluyor ), Teledünya'ya geçince ses baya düşüyor (50-60 lara çıkmam gerekiyor). Bunun sebebi nedir ve önüne geçmenin bir yolu var mıdır? Teledünya'dan Türksat'a geçtiğimde seste ani bir yükselme ile karşılaşıyorum.

2- Sihirli kumandadan youtube de arama yaptığımda çıkan sonuçlarda, sağ tarafa doğru kaydırma yapamıyorum, dolayısıyla sadece ilk 3 sonucu görebiliyorum. Kaydırma yapmak için diğer kumadadaki sağa ve sola ok tuşlarını kullanmak durumunda kalıyorum. Bunun sihirli kumandada bir çözümü var mıdır?

Bir sorum daha vardı ama mesajı yazarken çözümünü buldum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :).

• captainx06 C kullanıcısına yanıt
    çok teşekuurler aksam fabrika ayarlarına tekrar cevirip bide manuel girişle deneyicem yanlıs tamamlanmadan cıkınca yapmamıstı 20 gundur kullanıyorum 2 gundur bu sorun var
  • ismail_18 İ kullanıcısına yanıt
    55ub850 den memnun olan çok duydum, 49ub850den memnun OLMAYAN çok duydum. 55 ile 49 un panelleri aynı özellilte değil muhtemelen. Mümkünse 55 olanını almanızo öneririm

• bende 55 almayı istiyorum ama form 3,5m den az oldugu için 49 tercih edin diyorlar acaba 55 inç büyük gelme gibi bir durum söz konusu olurmu ..tv seyrederken rahatsız ederse diye düsünüyorum en yakın 1,5m en uzak 3,5mt mesfe var.yorumunuz içinde tşk ederimm
  • Arkadaşlar LG42LA620S var bizde. Güncel , HD kanalları başa atan güzel bir liste var mı USB'den yükleyeyim ?
    Ben de seneye tv alacağım, şimdiden araştırma yapıyorum. Şu anda 32" hd ready Philips kullanıyorum, 55"leri mağazalarda inceledim, benim gözüme çok büyük göründü. Bendeki oturma odasında da en uzak mesafe 4m. En fazla 50" ideal gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    4k da izleme mesafesi daha yakın. Rshat olun bir metreden bile seurediyorum sıkıntı olmuyor 4k da.

• LG UB850 ULTRA HD 4K KULLANAN ARKADASLAR HER HANGİBİ BİR SORUNLA KARISLASIP KARSILASMADIGINI YAZARLARSA BİZDE ONA GÖRE TV BİTMEDEN ALALIM :))))
    birde aynı televizyonda birden cok fiyat farkı var bunlar arasındaki farkı anlayamadım ub850 ve ub830 ub 820 bunların hepsi 4k ama fark ne anlamadım.bilgili bir arkadas bizi aydınlatırsa sevinirimm

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/LG-55UB850V-55-in%C3%A7-140-cm-Ekran-4K-SMART-3D-LED-TV,103452,465025,1299295.html?langId=-14

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/LG-55UB830V-55-in%C3%A7-139-cm-Ekran-Ultra-HD-4K-3D-SMART-LED-TV-Dahili-Uydu-Al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1,103452,465025,1506197.html?langId=-14

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/LG-49UB830V.APD-49-%C4%B0n%C3%A7-123-cm-4K-3D-Smart-Led-Tv-Siyah,103452,465025,1437935.html?langId=-14

şimdiden cevap verdigiiz için tşk ediyoırum

• 55ub830 mu yoksa 55ub850 hangisini tavsiye edersiniz
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.