Şimdi Ara

2014 LG 3DTV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
46
Favori
263.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LB670 çerçevesiz tasarım olmuş. LB620 ve LB580 de gelmiş Vatan'a. Tasarımlar hemen hemen aynı, ayaklarını görmedim. Bu sene hatlar biraz daha keskin olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum. O zaman bana 55-60 inç
    en az gerçek 100 mhz LG led tv önerir misin lütfen. Bütçe maksimum 3500 tl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    lg 2013 modeller

bu ikisi bütçeyi aşıyor ama 100 hz
    55LA860
    55LA740

2 panel var 100 ve 50 hz
    55LA690
    55LA660

50 hz
    55LA640

bu sıraya göre alabilirsin...

3dsiz 60ln575 modeli 50 hz
    Eyvallah kardeşim

55LA690 olan model mi 100 hz ?

LA 660 / 690 için model seri numarasından sonraki dördüncü harfi "Z" olanlar 100Hz ; "Y" olanlar 50Hz panel kullanıyor.
    LA660S-ZA.BEN-Z-LJG / LA690S-ZA.BEN-Z-LJG gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 17 Nisan 2014; 11:40:06 >
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    peki kutusunda mı yazar yada kasada bir yerde var mı?

• Vatan'dan sonra 580, 620, 670 modelleri Teknosa'nın da stoğuna girmiş. Öte yandan 730 hala hiçbir yerde yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

tşkrler lg -philips - sony tanıtım konularını açtım

ati sende yoksun ortalarda

sana yardıma gelirim hocam ..yeni bigileri paylaşırım buralarda..
    kasada ve kutuda yazıyor mağazadan alırken bakarsın. ...
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    tmm ortadan kaybolma
    saol dostum

• Arkadaşlar merhaba. Evde 2 adet Televizyon var ; Biri SONY 3D Display Monitor (odamda) , diğer 3D ise alt katta LG LA660S .

Şöyle bir problem var , ben internetten indirdiğim filmeri (MacBook Air ve VLC ) ile iki cihazda da izleyemiyorum.Görüntüler karmakarışık oluyor.Daha önce bir arşiv satın almıştım , adamın yüklediği filmler hiç uğraştırmadan direkt açılıyor ve rahat rahat izleniyordu.

Bunu nasıl yapacağım.Film GRAVITY (sinemada izlemiştim , babam 3D Seviyor diye indirdim) , ALT / ÜST 3D... Bunu nasıl izleyeceğim , birileri yazarsa çok sevinirim...
  • Merhaba,

LGLA860v modeliyle 42LB730V modeli arasında ne gibi farklılıklar var donanım olarak hangisi daha öndedir, 730lb de dahili kamera var mıdır? acaba.
    cihazın ram bilgisi nedir? bulamadım. İlgilenen arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toqana -- 20 Nisan 2014; 20:10:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webos iyi güzelde 620 de yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magrofon -- 18 Nisan 2014; 15:14:47 >
  • LG TV düşünen arkadaşlar iletişime geçebilir. Türkiye'de satılan spot olmayan TR garantili ürünlerde En Uygun Fiyat Garantisini Vermekteyiz.

LG DENİZLİ
    Bölge BAyii
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    PC de izlemek için Cyberlink PowerDVD 13 (yeni versiyonu, eskisinde MKV lerde ses çıkmıyordu) kullanın..Side by Side filimleri açar, altyazı desteği, gözlük desteği mevcut..Mac Air için mac versiyonu aramanız lazım, Mac için farklı programlar mevcut, Bino diye birşey var ama benim Airde olmadı, denemeniz lazım..PowerDvd ise Bilgisayarımda oldu..
    3D Tv de side by side, alt alta vs secince otomatik oynatıyor..Secim menusunden seçmeniz, gözlüğü aktif etmeniz gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 21 Nisan 2014; 13:33:54 >
  • Bu yeni modelleri inceleyip kıyaslayan oldu mu?

55LA740 ile 55LB730V arasındaki fark nedir
  • 6000 bine kadar inmiş uhdler ha
  • Sizce LA860V yerine LB870V almaya değer mi yoksa daha bekleyip UHD ve Curved lerin yaygınlaşmasını beklemeli miyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.