Şimdi Ara

LG LA970V NANOLED KULLANICILARI DERNEĞİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
8
Favori
11.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayın curacura,

Yasamis oldugunuz olumsuzluktan dolayi firmamiz adina üzgün oldugumuzu belirtmek isteriz.

Belirtmiş olduğunuz cihaz da 4 k tuner desteği bulunmamaktadır, cihazın 4k panel desteği mevcuttur.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

Bunu LG yede yazmıştım. Gelen cevap. Adamlar yazdığımı okumamış bile. Bana aynı klişe cevabı göndermişler.
    Kardeş senden de bir ricada bulunduk hemen agresifleşmişsin.
    Bu güne kadar cevap alabildiğim tek adamsın. O yüzden iyice anlamak istemiştim. Teşekkür ederim.
    Kusura bakma artık. Biraz birbirimize katlanacağız bilgi öyle kolay elde edilmiyor.
  • Lg müşteri hizmetlerini arayıp trt4k seyredemediğizi bunun için yükseltme işlemi istediğinizi söyleyin. Benim adımı ve soyadımı vererek upgrarade kit taktırdığımı söyleyin Olaydan sefer beyin haberdar olduğunu söyleyin Sefer beyle görüşebilirseniz size yol gösterir
    Eğer yükseltme için şartname gerekirse bende var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar
    Bende Mersinde yaşıyorum ve upgrade kitini taktırdım. 700 TL. ye mal oldu. TRT 4 K yı seyretme şansım olmadı ama Digiturk' ün 4K yayını seyrettim.
    Web os dagüncellenmiş ve gayet şık görünüyor TV.
  • Yazılım sürümü bende 05.00.70 ve webos TV sürümü 1.4.0-2316(afro-asley) seninkini yazarsan memnun olurum.Birde güncelleme kontürolü yapamıyorum. Sen yapabiliyormusun

• güncellenmiş haliyle geldi. Bende de aynı yazılım var. Güncelleme kontrolünü denedim ama bende de olmadı
  • Güncellenmiş haliyle geldi . Bendeki sürümlerde aynı. Güncelleme kontrolünü bende yapamadım. Daha güncel bir yazılım var mı acaba?
  • Ben yükseltmeyi yapan lg servisine sordum Güncel sürüm yüklü olduğu için güncellemeler kontrol adilemiyor dediler

• arkadaşlar sefer beyin soyadı nedir telefonu varmıdır müşteri temsilcisinin haberi yok olaydan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman Atila

Ben yükseltmeyi yapan lg servisine sordum Güncel sürüm yüklü olduğu için güncellemeler kontrol adilemiyor dediler

kardeşim hangi serviş yaptı arasak destek alsak yazarmısın sana zahmet
  • Osman Atila O kullanıcısına yanıt
    Bende ürünümün 4k desteklemediğini PS4 Pro alıp bağlayınca öğrenmiş oldum. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana sizin ürününüz sadece Ultra HD, 4K değil izleyemezsiniz dedi. Bende bunu üstüne sizin yaptığınız gibi upgrade kit olduğunu söyledim. Türkiye'de de siz bunu yapıyormuşsunuz dedim. Bana bizim burada böyle bir uygulamamız yok dediler. Senin yükseltmeyi yapan servisin numarasını ya da bilgisini paylaşırsan orayla da konuşup bu kiti yapmak istiyorum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doukhn

Bende ürünümün 4k desteklemediğini PS4 Pro alıp bağlayınca öğrenmiş oldum. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana sizin ürününüz sadece Ultra HD, 4K değil izleyemezsiniz dedi. Bende bunu üstüne sizin yaptığınız gibi upgrade kit olduğunu söyledim. Türkiye'de de siz bunu yapıyormuşsunuz dedim. Bana bizim burada böyle bir uygulamamız yok dediler. Senin yükseltmeyi yapan servisin numarasını ya da bilgisini paylaşırsan orayla da konuşup bu kiti yapmak istiyorum bende.

Dostum bende dün yaptırdım 1 haftada herşey ok şuanda tv m süper webos ve hızlı harika oldu sen müşteri hizmetlerini ara benim adımı ver uğur çalışkan 10 gun once sipariş vermis5de servisten murat2beyin usm mini ver 850 tl tutuyor ve piyasadaki en iyi relerden biri oluyor sonuçta nano ekran &#128513;
  • lugano1907 L kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. Aradım Müşteri hizmetlerini 444 6 543'ten murat Beyi istedim bana bu cihazda öyle bir durum yok dedi kendisi direk. İsim falan her türlü bilgiyi verdim ama yok diyo. İşlemleri yapan servisin başka bir numarası vs varsa paylaşır mısın? Müşteri hizmetlerinden bir türlü çözemiyorum bu işi. Yardımın için teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doukhn

Bilgi için teşekkür ederim. Aradım Müşteri hizmetlerini 444 6 543'ten murat Beyi istedim bana bu cihazda öyle bir durum yok dedi kendisi direk. İsim falan her türlü bilgiyi verdim ama yok diyo. İşlemleri yapan servisin başka bir numarası vs varsa paylaşır mısın? Müşteri hizmetlerinden bir türlü çözemiyorum bu işi. Yardımın için teşekkürler şimdiden.

Buyur kardeşim televizyon anakart değişimi yapicam deyip murat beyi isteyin benim adımı verin 0549 6506543 durumu anlatin2o size yardımcı olacaktır
    Saol dostum ulaştım firmaya. Bugün gelip taktılar kiti. Değişimden sonra TRT 4K ve HDMI 1 üzerinden HDCP 2.2 PS4 Pro'yu 4K olarak kullanılabiliyor. Taktırmayı düşünen arkadaşlar Murat Bey ile iletişime geçip ürünü taktırabilir.
  • doukhn D kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun.kit ile ilgili bir kaç sorum olacak.mesajında bugün gelip kiti taktılar demişsin.tv yi götürmeden takabiliyorlarmı.takıldıktan sonra özellikle pes oyunundaki futbolcuların titreme olayı falan devam ediyomu yoksa düzelme varmı(tabi oynuyosan)ayrıca önceki haliyle televizyonundaki farkları yazarsan sevinirim.

Uğur bey cihaz ilgili deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz

• şenol güçlü Ş kullanıcısına yanıt
    Servis Anadolu yakasına hizmet veriyor. Ben Avrupa yakasında oturduğum için gelip evde takabileceklerini söylediler. O yüzden işlem evde yapıldı. Fifa oynadığım için ne yazık ki pes konusunda bilgi veremeyeceğim . Kit takıldıktan sonra zaten direk WEBOS olarak açılıyor. Tv'nin HDMI giriş portları değişiyor. Zaten gelen kitin içinde yeni portların ne olduğuyla ilgili sticker bile çıkıyor yapıştırmanız için onu bile düşünmüş LG. Ayrıca diğer WEBOS tvlerde gördüğüm yavaş çalışma sorunu hiç yaşanmıyor.
  • Sağolasın bende düşünüyorum o zaman bende mümkünse evde taktırırım.

• tek kelimeyle harika oluyor şenol bey taktırın kaçırmayın derim.. :)
  • Kocaelide bu upgrade kitini taktıran arkadaş varmı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.