Şimdi Ara

2013 yılının en kötü 10 otomobili belli oldu: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
3.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam gerçekten meraktan soruyorum..siz cla yı incelediniz mi? iç tasarım kusurları var mı?
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Birileri atılınca neferleri de dağıldı, bazı üyeler eskisi kadar rahat değil. Biz buna hizalanma diyoruz. Gayet iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

hocam gerçekten meraktan soruyorum..siz cla yı incelediniz mi? iç tasarım kusurları var mı?

Geçen sene Haziran ve Temmuz ayında Mengerler'de bolca vakit geçirme imkanı buldum, en çok ilgi gösterdiğim modelde CLA oldu.

Mercedes'e göre yakışır bir kaliteye sahip değil, iç tasarımı vasat, içi son derece basık ve dar, fiyatı son derece tuzlu ve sınıfına göre son derece gereksiz oluşturulmuş olan bir model. Geçen sene C180 için kampanya bile yapmışlardı, 100.000 TL civarına donanımlı C180 alınabiliyordu, ne olduysa CLA'ya olan ilgi arttı, birazda farklı olma çabası. Aynı şeyi A3'ün Sedan versiyonu içinde söyleyebiliriz, Passat parasına C sınıfı araba satmaya çalışıyorlar ve fiyatını da hak etmiyor.

Ferit'in bu konuda incelemesi vardı, paylaşalım:

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Birileri atılınca neferleri de dağıldı, bazı üyeler eskisi kadar rahat değil. Biz buna hizalanma diyoruz. Gayet iyi oldu

Yönetimin el atmaması normaldi, DH de ticari bir site ve Otomobil Genel'in reklam gelirlerinin oluşmasını sağlayan üyeleri barındırıyor, ama son darbe ağır oldu.
    cevap için teşekkür ettim..
  • Keşke CLA gibi kötü bir arabam olsa ne diyeyim
  • CLA gerçekten de testte bahsedildiği gibi,

Gereksiz yere sert sürüşe sahip, Mercedes sürüş dinamiklerini yansıtmayan, içi sıkışık, bol bol yol ve trim gürültülü, aşırı pahalı ve es geçilmesi gereken bir Mercedes.

Hatta bence Mercedes bile değil. Görüntüsünü beğenen olabilir ama diğer hiçbir tarafının elle tutulur yanı yok.

Maalesef koca bir "FAIL"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebozkurt800 -- 7 Ocak 2014; 2:34:55 >
  • CLA tam bizim toplum için üretilmiş bir araç bana göre.

Dışarıdan cafcaflı görünsün, Mercedes sonuçta, 1.6 motoru geçmesin, ondan başkası önemli değil.

Ben de hiç sevemedim, ayrı ayrı bakınca önü güzel arkası falan güzel ama bir arada olmuyor, çok orantısız ve rahatsız edici bir araba.

AMG paket bile kurtarmıyor malesef.
  • CLA nın içi kötü bence bir o fiyata satılan bir arabaya göre ama dış tasarımını seviyorum ben :D
  • Lady GarGara kullanıcısına yanıt
    Amerikada kapış kapış gidiyor CLA. Adamların arabadan anlamadığının açık kanıtı. Almanyada yüzüne bakmıyorlar bunun
    Illakide
    Demek istedigim
    Bol bol salliyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda crosstoura laf edenin alnını karışlarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be CLA mı kötü tasarımmış. naptınız arkadaşlar kötü demek için bence kör olmak lazım.
  • Yazıyı az biraz okunyunca, CLA yı tasarımından dolayı kötü demedikleri anlaşılıyor yalnız, sürüş dinamikleri,yol tutuş, direksiyon tepkimeleri vs üzerinden değerlendirmişler kabaca.
  • CLA konusunda forumun bilinçli olmasına çok sevindim, o parayı bağlayabileceğin en kötü araba.
  • Toyota GT86 (listede scion olarak görülmekte) listeye girmişse bi problem vardır, GT-86 Avrupa menşeili otomobil magazinleri tarafından övüle övüle bitirelemedi, (ki bu dergiler genelde Alman otomobilllerini 1. sıraya oturtur....), Toyota'nın üzerinde yıllarca çalıştığı otomobil, ....

bide yorumlara bakınca çok saçma bi mantık görülüyor, adamlar bütün arabalardan aynı şeyi bekliyor sanki, konfor-performans-ekonomi, iyi şanzıman, geniş iç hacim vb....

Lexus'un kötü araba yapması da oldukça düşük bi ihtimal....
  • enginkocaman E kullanıcısına yanıt
    Salak saçma liste yapmışlar işte, otomotiv piyasasını az biraz takip eden adamın dikkate alacağı bir sıralama değil, ayrıca araç USA pazarını baz almış, global bir liste değil, Toyotanın vede ikizi Subaru Brz nin aldığı bir sürü ödül var, otomobili geliştiren projenin başındaki mühendisleri bile ödüllendirdiler, yok en yenilikçi otomobil yok devrimci otomobil,yok en iyi sürüş dinamikleri vs vs .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgacem

CLA'ya simetri hastası biri baksa şoka girer hastahaneye kaldırılır. Arkasi farkli onu farkli yamuk yumuk bir arac

+1 aynen katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmer88

Oradaki araçlardan Spark hariç herhangi birini verseler eleştirenlerin çoğu kırk takla atar.

Şimdi bu bir yorum mu sence.
    Bedava kumpir verseler yine sevinir insanlar.
  • Son dönemde ki ban olayları hakkında yazdıklarına katılıyorum

Artık ukala ve cahilce yorumlar atılmıyor,atanlar bir nebze akıllanmış ya da çekiniyor ,çünkü otobuste ilk sırada olduklarını biliyorlar.Her an tatile çıkabilirler.Savaş ortamında habercilik zor iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 7 Ocak 2014; 14:01:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.