Teğmen
28 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
herkese merhaba, yaşım 22. arabamı değiştirmek istiyorum, ama pick up tarzı(2012 navara 4*4 vb) ya da bir hot hatch ibiza cupra 2013-14 vb arasında kaldım resmen. Tam olarak ne istediğimi de bilmiyorum :D şuan hızlı olmayan bir auris im var. bütçem 65bin tl, önerebileceğiniz hot hatch yada pick up suv fikirlerinize açığım. teşekkürler şimdiden :)
Merhaba arkadaşlar,

Bisiklet sürmeye yeni yeni başladım, haftada en az 3 gün filan sürüyorum ama tek sürmektense arkadaşla sürmek daha eğlenceli olur gibi geliyor. Gebzede oturuyorum, genelde pendik sahilyoluna gidip sürüyorum bisiklet yolunda daha rahat oluyor. Bu civarlarda olan,birlikte sürmek isteyen varsa ya da bu civarlarda olan gruplar filan varsa beraber pedallamak isterim :)
sipariş vermeyi düşünüyorum ama görüp görmeyeceği konusunda emin değilim.
Şuan içindeki 512mb ve harici RAM yuvası boş.
Arkadaşlar arabam life paketi yani arkada hoparlör yok, takmak istiyorum ama nasıl bişey olsa iyi olur öndekilerle arkası aynı büyüklükteyse öndekileri arkaya atıp öne güzel bişey alsam daha mı sağlıklı olur acaba? bu işten anlayan bilenler yardım ederse sevinirim. anfi teyp filan istemiyorum ama
75 level bıçakçı ninja satılır efeste, ilgilenen pm
Mümkünse Efes te 45-65 level arası okçu çar arıyorum arkadaşlar olup ta satmak isteyen varsa ulaşsın bana
Merhaba forumdaşlar, Dün aracımı iç dış temizletmiştim oto yıkamacıda ama bugün bindiğimde kötü bir koku farkettim, sanki pastırma gibi içini silerken kullandıkları bir maddeden yada bezden olabilir diye düşünüyorum. Sorum ise şu bu kokuyu nasıl giderebilirim? Ne kullanmam lazım temizlemek,hafif parlatmak ve güzel kokmasını sağlamak için torpido ve konsolda ? teşekkürler

edit: Arkadaşlar çok sağolun yardımlarınız için, kokunun kaynağını arabanın heryerini koklayarak buldum. Yıkama temizleme sonrası paspasın üstüne konulan kağıtmış kaynağı,iğrenç çürümüş gibi değişik bir kokusu var,paspaslara da sinmiş üstelik, baya bi malzeme aldım iç temizlik vs. için boşu boşuna.. Neyse çözülmüş oldu olay mis gibi arabam şimdi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 314
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 3.332 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.