Şimdi Ara

2013 Volkswagen Polo 1.2 Trendline aldım. Sorularım var ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
3.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün bir volkswagen bayisine uğradım ve 1.2 polo sipariş verdim.Ancak araç bayide olmadıgı ıcın aracın ıcını dısını ınceleyemedım.

Ellerinde 1.4 comfortline donanıma sahıp bır arac vardı onu ınceledım.Beğendim ancak kafamda soru işaretleri kaldı.Trendline modelinde deri direksiyon yok , iç döşeme

farklı , kolçak gıbı bazı donanımlar yok. Ancak benım kafamı kurcalayan soru ıse malzeme kalıtesı farkılımıdır ? Çünkü comfortline da ön göğüs yumusak plastikti , trendline

dada böylemidir acaba ?

----Performans beklentım yok ancak arac 3 silindir bunun bi dezavantajı var mıdır ? Yakıt konusunda cok sıkıntım yok . Fazla yakacagını düşünmüyorum.

Beni aydınlatırsanız devinirim. Kafam karısık ancak aracı sipariş verdım ellerınde varmıs ve persembe gunu teslım edeceklerını söylediler.

Fiyat olarak da trafık sıgortası dahıl 32.830 anlastık. Aracın rengı füme olarak denk geldı hosumada gıttı gayet güzel.

----Toyota yaris 1.0 alıcaktım gıttım baktım cok ıyı gelmedı. Sonra bu aracı ınceledım beğendim. Siz olsaydınız hangısı alırdınız ?

(Yariste devir saati yoktu ) Size iyi mi yapmısım ?

• mrte M kullanıcısına yanıt
    araç tamamen boş yani şahin kadar dolu desem yeridir. torpido comfortlinedaki gibidir baı yerler yumuşak bazı yerler sert.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntiFANBOY

araç tamamen boş yani şahin kadar dolu desem yeridir. torpido comfortlinedaki gibidir baı yerler yumuşak bazı yerler sert.
    trenline pakette direksiyon varmıymış ya?
  • Malzeme kalitesi farkı olmaz. Zaten donanım seviyorum deseydiniz Fiat Punto inceleyin derdim ama sanırım yokki Polo seçilmiş. Hayırlı olsun.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Evet donanım takıntım yok , araçta yeterli donanım bulunmakta zaten. Malzeme kalitesi sınıfındaki araçlara göre bence daha iyi ,bundan dolayı tercıh ettım
  • Donanım farkı olur , nasıl bir sevdadır ki bu tercih ettiğiniz modeli incelemeden aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrte

Evet donanım takıntım yok , araçta yeterli donanım bulunmakta zaten. Malzeme kalitesi sınıfındaki araçlara göre bence daha iyi ,bundan dolayı tercıh ettım

Herkesin yeterli donanım kavramı farklıdır. Bazıları Bluetooth olmayan araç istemez bazıları CC bazıları ESP gibi. Bunların hiç biri olmayınca donanımsız bomboş bir araç oluyor. Abs veya otomatik cam donanımdan sayılmıyor artık benim gözümde.
  • trendline hiç incelemediğimden birşey söyleyemem ama çoğu yerde trendline comfortline arasında malzeme kalitesinde fark olduğu yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

quote:

Orijinalden alıntı: mrte

Herkesin yeterli donanım kavramı farklıdır. Bazıları Bluetooth olmayan araç istemez bazıları CC bazıları ESP gibi. Bunların hiç biri olmayınca donanımsız bomboş bir araç oluyor. Abs veya otomatik cam donanımdan sayılmıyor artık benim gözümde.

Alıntıları Göster
    her ikisin de de malzeme kalitesi aynıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: GokhanMaths

her ikisin de de malzeme kalitesi aynıdır

Alıntıları Göster
    Hocam artık araçlar bomboş. Aynı şahinler gibi tek farkı kasasının değişik olması . Yoksa ikiside 4 teker
  • Ben bir kere bakmştım malzeme kalitesi farkı var gibime gelmişti özellikle ön göğs plastiğinde ama hatırlamıyorum tam yanlış bilgi vermek istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: metock

Hocam artık araçlar bomboş. Aynı şahinler gibi tek farkı kasasının değişik olması . Yoksa ikiside 4 teker

Alıntıları Göster
    Valla helal olsun. Ben milleti anlamıyorum, bu paraları kolay mı kazanıyorsunuz da görmediğiniz araca para yatırıyorsunuz. Hadi orada bulamadın, başka bayiye bakarsın. Yahu hiç olmasa, yolda bir Trendline yakalar sahibinden rica eder bakarım.

Buralar bir espri var, gerçekten trendline demek boşline demek. Araç bomboş

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Valla helal olsun. Ben milleti anlamıyorum, bu paraları kolay mı kazanıyorsunuz da görmediğiniz araca para yatırıyorsunuz. Hadi orada bulamadın, başka bayiye bakarsın. Yahu hiç olmasa, yolda bir Trendline yakalar sahibinden rica eder bakarım.

Buralar bir espri var, gerçekten trendline demek boşline demek. Araç bomboş

Alıntıları Göster
    Malzeme kalitesi farkı yok diyenler yanlış biliyorlar. Trendline'daki göğüsün kalitesinin symbolden farkı yok. Poloyu polo yapan kalitenin K si yok. Ayrıca 1.2 3 silindirli motoru sürmedim ancak yorumlardan okuduğum kadarıyla oldukça başarısız. Tipik 3 silindirli motorların sesli ve sarsıntılı çalışmasına ek olarak yakıt tüketiminın de az olmadığı söyleniyor. 4 silindirlilerden bir farkı yok bu anlamda. Yerinizde olsam 1.4 comfortline alırdım. Kesinlikle pişman olmazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: metock

Alıntıları Göster
    Millet bilip bilmeden nasil sallamis ya, Trendline'da hem kapi iclerinde hemde on goguste komple sert plastik vardir arkadasim.

3 silindir olmasi normalde motorun fazla titresimli calismasina sebep olur ama Polo'da pek oyle agir bir fark yok. Performans bayagi kotu bu arada , tuketim de basarsan sandigin kadar ekonomik olmayabilir , motor hacmine aldanma.

Ben olsam her turli 1.4 Comfortline alirdim , sirf ic mekandaki plastik ve koltuk kalitesi icin o farka deger.

• quote:

Orijinalden alıntı: AntiFANBOY

Hayir heryer sert plastik , comfortline'dan tamamen farkli.
  • Bende incelemiştim. Trendline 1.2 polonun ön göğüsü sert plastik. 1.4 comfortline polonun ise yumuşak plastik
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Bende incelemiştim. Trendline 1.2 polonun ön göğüsü sert plastik. 1.4 comfortline polonun ise yumuşak plastik

Alıcıya bunun söylenmesi gerekir ama. Şart yani. Punto nun pop versiyonu eski konsol olunca yerden yere vurmuşlardı. Bunlar çaktırmadan yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0C8FEE75E

Bende incelemiştim. Trendline 1.2 polonun ön göğüsü sert plastik. 1.4 comfortline polonun ise yumuşak plastik
    araçta güvenlik sıfır. şahinden bir tık yukarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0C8FEE75E

İncelemeden Almak İlginç Olmuş , Yeni Ford Focus'un Boş ve En Dolu Modelini Kullanma Şansım Oldu.Boş Modelde Direksiyonda Kısayol Tuşları Yoktu ve Direksiyon Kamyon Direksiyonu Gibi Büyük Gelmişti Daha Sonra Full Modeline Bindim ve Bu Seferde Küçük Geldi.Bence Alınmışken Full Model veya Yarı Dolu Model Alınmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

quote:

Orijinalden alıntı: individual

Alıcıya bunun söylenmesi gerekir ama. Şart yani. Punto nun pop versiyonu eski konsol olunca yerden yere vurmuşlardı. Bunlar çaktırmadan yapıyor.

Alıntıları Göster
    Varsa imkan 1.4 comfortline alın hem yakıtta 1.2 az falan yakmıyor ve comfortline daha kaliteli.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.