Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de benzer durum var. Bazı filmleri 3 sn de açıyor bazıları 50-60 saniye sürüyor. Moral bozmana gerek yok. Bence filmdeki codec ile ilgili bir durum. Sürüm nedir? Ben 1118.0 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mb2007 -- 22 Mayıs 2014; 15:25:10 >
  • mb2007 M kullanıcısına yanıt
    Bende Hemen alır almaz güncellemeyi yaptım 1118 sürümü var bende de.

Bu olay cok garip bence ıphone 3g nin 5s den hızlı olması gibi bişey.

Ama bütün kullanıcılarda aynı problem var ise sorun yok galiba.Teşekkür ederim inanın baya rahatladım.
  • srkndrms kullanıcısına yanıt
    Ya televizyondan görüntü kalitesi haricinde bişey beklemeyin şimdilik yeni modellerde adamlar uyanmış android işletim sistemi kuruyorlar ama o zamanda işlemciye aşırı yük bindirecekler sonrada filmleri slowmotion izleyecez telefon bitti şimdi bide tv de ram ve işlemci manyaklığı başlayacak
    kısaca sorunsuz film izlemek için ya bluray player yada pc kullanmanız mantıklı olacaktır. Tabi para varsa ne diim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyaauto

quote:

Orijinalden alıntı: sidewinderr

bende şu an 55f8000 kapalı kutu aramaktayım. her yere sordum hep teşhir ürünü var. bir tek hepsiburada da gözüküyor kapalı kutu. onu da müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettirdim ancak ne kadar güvenilir bilemiyorum. sipariş verme konusunda kararsızım şu an.

Ben sana benim 55 f 8000 i satıyım kapalı kutu bulamazsan teşhirden çok daha iyidir

Teşhir veya ikinci el almayı düşünmüyorum. yine de teşekkürler. sen neden satmak istiyorsun? memnun değil misin? H8000 inceleme fırsatın olduysa karşılaştırabilir misin?
  • Bugün h8000i inceledim sonunda. F8000 liler hiç gerek yok Tv değiştirmeye rahat olun. bu arada burda okumuştum curved ekranın altından ışık sızıyor diye. Kesinlikle sızıyor aydınlıkta bile belli oluyor o derece bu yıl tüm Tv modelleri için fiyasko bi yıl olmuş Tv si olan varsa kessinlikle değiştirmesin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidewinderr

bende şu an 55f8000 kapalı kutu aramaktayım. her yere sordum hep teşhir ürünü var. bir tek hepsiburada da gözüküyor kapalı kutu. onu da müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettirdim ancak ne kadar güvenilir bilemiyorum. sipariş verme konusunda kararsızım şu an.

Aynı cihazı bende o siteden almıştım
  • srkndrms kullanıcısına yanıt
    merhaba,

46f8000 tarafında güncelleme yaptınız mı?Güncellemeden sonra düzelebilir diye düşünüyorum.Bu arada bende 1 aydır Samsung türkiye garantili,kapalı kutu,teşhir olmayan cihaz arıyorum.siz ürünü nereden aldınız.
  • Altyazıyı dikey (yukarı-aşağı) olarak istediğimiz kadar taşıyabiliyor muyuz?
  • hayhan kullanıcısına yanıt
    Hayır taşıyamıyoruz maalesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

Hayır taşıyamıyoruz maalesef...

Teşekkürler,
    Üzüldüm,
    Peki çok mu aşağıda kalıyor acaba bir foto almamız mümkün mü ?
  • hayhan kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Ben ürünü mart ayında aldım ve bayide beklettim bu zamana kadar.Ama o zaman bile kapalı kutu ararken izimirdeki son birkaç tvden biriydi artik kaldığını pek sanmıyorum @hayhan
  • Pazar günü çok çok uzun araştırmalar sonucunda 46H7000 modelini vatandan 3700 e satın aldım. 3 senedir samsung ve lg serilerini yakından takip ediyorum. bir çok arkadaşıma alacakları tv konusunda tavsiyelerde bulundum, kendime en sonunda bu tv yi aldım. Tv yi 2 gündür kullanıyorum, İlk izlenimlerim şöyle

- Müthiş bir tv, görüntü kalitesi muhteşem.
    -çoklu ekran olayı harika
    -kumanda gerçekten çok çok iyi. (diğer kumandalar çok ilkel gelecek bu kumandadan sonra) Kumandayı tv ye doğrultmak zorunda kalmayacaksınız.
    -web browserı çok test edemesemde girdiğim sitelerde videolar dahil hepsini açtı, ve tvden internete girip sayfada gezinme işkence olmaktan çıkmış.
    -kablosuz klavye mouse taktım, mousse pek ihtiyaç duymaycaksınz ama denedim hemen algıladı.
    -kendi arşivimdeki filmleri denedim hepsini açtı.
    -altyazı ayarları türkçe ve yazı boyutu ayarları var. Altyazı okunmuyor deme şansınz yok.
    -güncellemesini çok hızlı bir şekilde usbdeb yaptırdım, kanal listesinide dışarı aktarıp düzenledim. tekrar yükledim harika.

şöyle bir durum var yalnızca 40 inch olanı seçsem daha iyi olacaktı galiba. 55 ekran tüplü tv den buna geçtiğimden mi bilinmez evde tv inanılmaz büyük durdu, gözlerimizi yoruyor. oda 5x5 25 metre kare. ekran çok parlak geliyor, görüntü modu olarak diğerlerine göre daha mat olan standartı seçmeme rağmen, izlemekte çok zorlanıyoruz. değişim şansım olsa değiştirirdim. bu gidişle gözlerimizi bozacak gibi. forumda almadan önce çok inceledim 40 mı 46 mı alsam diye. 2-2.5 metreden 55 inch izleyenlerin en büyüğünü al diyenlerin etkisinde kaldım galiba.

Şunuda söyleyeyim tv de görüntü kalitesi kesinlikle çok iyi, sd yayınlarda bile yakından baktığınızda karelenme olmuyor. tv den sanki çok ışık yayılıyor. floransa bakar gibi olyoruz. belki de görüntü ayarlarını daha ince ayarlamak gerekiyor, bu konuda tavsiyeleriniz olursa memnun olurum.

iyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanyigit_prgmc -- 27 Mayıs 2014; 15:50:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: volkanyigit_prgmc

Pazar günü çok çok uzun araştırmalar sonucunda 46H7000 modelini vatandan 3700 e satın aldım. 3 senedir samsung ve lg serilerini yakından takip ediyorum. bir çok arkadaşıma alacakları tv konusunda tavsiyelerde bulundum, kendime en sonunda bu tv yi aldım. Tv yi 2 gündür kullanıyorum, İlk izlenimlerim şöyle

-kumanda gerçekten çok çok iyi. (diğer kumandalar çok ilkel gelecek bu kumandadan sonra) Kumandayı tv ye doğrultmak zorunda kalmayacaksınız.
    -web browserı çok test edemesemde girdiğim sitelerde videolar dahil hepsini açtı, ve tvden internete girip sayfada gezinme işkence olmaktan çıkmış.
    -kablosuz klavye mouse taktım, mousse pek ihtiyaç duymaycaksınz ama denedim hemen algıladı.
    -altyazı ayarları türkçe ve yazı boyutu ayarları var. Altyazı okunmuyor deme şansınz yok.
    -güncellemesini çok hızlı bir şekilde usbdeb yaptırdım, kanal listesinide dışarı aktarıp düzenledim. tekrar yükledim harika.

şöyle bir durum var yalnızca 40 inch olanı seçsem daha iyi olacaktı galiba. 55 ekran tüplü tv den buna geçtiğimden mi bilinmez evde tv inanılmaz büyük durdu, gözlerimizi yoruyor. oda 5x5 25 metre kare. ekran çok parlak geliyor, görüntü modu olarak diğerlerine göre daha mat olan standartı seçmeme rağmen, izlemekte çok zorlanıyoruz. değişim şansım olsa değiştirirdim. bu gidişle gözlerimizi bozacak gibi. forumda almadan önce çok inceledim 40 mı 46 mı alsam diye. 2-2.5 metreden 55 inch izleyenlerin en büyüğünü al diyenlerin etkisinde kaldım galiba.

Şunuda söyleyeyim tv de görüntü kalitesi kesinlikle çok iyi, sd yayınlarda bile yakından baktığınızda karelenme olmuyor. tv den sanki çok ışık yayılıyor. floransa bakar gibi olyoruz. belki de görüntü ayarlarını daha ince ayarlamak gerekiyor, bu konuda tavsiyeleriniz olursa memnun olurum.

iyi forumlar..

hayırlı olsun güle güle kullanın 40nç alsaydında aynı göz sorununu yaşardın belli bi süre sonra alışırsın aynı olayı bende yaşadım tüplü tv den lcd ye geçerken .. gözüne küçük gelmeye başlar zamanla muhtemelen rica etsem birde filim ve dizi sitelerini denersen sevinirim birde elle kanal değiştirme olayı varmı sesli komut sanırım kumandadan oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black100 -- 27 Mayıs 2014; 16:59:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: black100

quote:

Orijinalden alıntı: volkanyigit_prgmc

Pazar günü çok çok uzun araştırmalar sonucunda 46H7000 modelini vatandan 3700 e satın aldım. 3 senedir samsung ve lg serilerini yakından takip ediyorum. bir çok arkadaşıma alacakları tv konusunda tavsiyelerde bulundum, kendime en sonunda bu tv yi aldım. Tv yi 2 gündür kullanıyorum, İlk izlenimlerim şöyle

iyi forumlar..

hayırlı olsun güle güle kullanın 40nç alsaydında aynı göz sorununu yaşardın belli bi süre sonra alışırsın aynı olayı bende yaşadım tüplü tv den lcd ye geçerken .. gözüne küçük gelmeye başlar zamanla muhtemelen rica etsem birde filim ve dizi sitelerini denersen sevinirim birde elle kanal değiştirme olayı varmı sesli komut sanırım kumandadan oluyormuş

konuyu yanlış başlıkta açmışım msjı nasıl silebilirm diye bakıyordm, msjnızı gördüm.
    umarım dediğiniz gibi olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_92411901/tm.htm linkinden yeni başlıkla açtım konuyu. ordan devam etmek daha doğru olack sanırım.
    bu akşam film sitelerini deniycem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanyigit_prgmc -- 27 Mayıs 2014; 17:11:06 >

• arkadaşlar yeni 118 sürüm hakkında yorum yok mu?
  • olmaz olurmu. bence berbat bit sürüm. tv nin içine etti. 1115 ten ne kadar memnunsam bundan da o kadar şikayetçiyim. karadayı yı izlerken mahirin kıl köklerine kadar görüyordum şimdi bu 1118 sürümünde ise karıncalanmalar var ve bulanıklaştı. 1115 yüklü olanlar güncellemeyi kapatsın. ayarlarla oynayarak bir miktar düzelttim ama maalesef eski netliğinden çok farklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayem

arkadaşlar yeni 118 sürüm hakkında yorum yok mu?

daha öncede 3 sürüm değiştirdim ve görüntü açısından aralarında en iyisi 1115 diyebilirim. 1118 için kimseden iyi şeyler duymadım.

bu yuzden hiç riske atmaya gerek yok. 1115 te kal.

otomatik güncellemeyi arada bir kontrol ediyorum kapalımı diye :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemyK -- 28 Mayıs 2014; 14:19:23 >
  • aynen bu sürüm çok kötü.umarım en kısa sürede bu durum düzelir.

Bir de teledünya kullanırken modül yerine stb cihaz kullanarak f8000 de usbye kayıt yapabilirmiyiz?
  • arkadaşlar tv geldi (55f8000) kutusunda o bana bakıyor ben ona şimdi kullanmadığımdan dolayı açmadım ama içini merakta etmiyor değilim. Aldığım yer serviste problem olabilir dedi sizce ne yapmalıyım ? daha 25 gün var kullanmama.
  • mawice kullanıcısına yanıt
    Kargodan teslim aldığınız gün süre başlamış oluyor. Bir hafta içinde sorun çıkarsa geri verebilmeniz için bir an önce kurulumu yaptırmanız gerekli.
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.