Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • söyliyim.önce bana da sorun yok gibi gelmişti şimdi sdler gerçekten eskiye göre kötü gelmeye başladı.umarım düzelir.1119a geçsemmiacaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterfall_man

söyliyim.önce bana da sorun yok gibi gelmişti şimdi sdler gerçekten eskiye göre kötü gelmeye başladı.umarım düzelir.1119a geçsemmiacaba?

1119 geldimiki ?
  • arkadaşlar aranızda fazlaca, f8000 modelini halihazırda kullanan var sanırım. bu arkadaşlardan h8000'i inceleme şansı olanlar yardımcı olabilir mi? sizce h8000 için aradaki 1500TL (55" için) farkı vermeye değer mi? birkaç yerde h8000'in panel kalitesinin f8000'den daha kötü olduğunu okudum. bu ne kadar doğrudur? bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. teşekkürler.
  • 1119 gelmemiş de bana bi güncelleme lazim.uçmuşum yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterfall_man

1119 gelmemiş de bana bi güncelleme lazim.uçmuşum yahu.

Bende (46F8000)1115 den 1118 e geçtim ama çok fark hissedemedim.Bence biraz sabret daha çok yazilim görecez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

quote:

Orijinalden alıntı: mawice

merhaba arkadaşlar uzun zamandır sessiz sedasız takip etmekteyim konuyu düğünüm var haziran ayında son olarak tv kalmıştı sonunda kararımızı verdik 55F8000 modelini aldım. Ancak sizlere bir sorum olacak tv yi duvara asan arkadaşlara özellikle. Duvar askısı için ne kullanıyorsunuz acaba servisin önerdiği bir askı varmıdır. Ben netten bir askı aparatı gördüm açıkcası çokda hoşuma gitti ama kullanan varmıdır kullanışlımıdır bilmiyorum.

http://www.hepsiburada.com/liste/ultimate-led-2000-b-32-60-halatli-aski-aparati/productDetails.aspx?productId=evultimateled2000&categoryId=17539#Gorseller

ürün yukarıdaki linte mevcut nedir acaba yorumlarınız veya tavsiyeleriniz ?

http://www.teknosa.com/urunler/110012397/eyeq-ledwm4055-led-tv-ultra-slim-aski-aparati
    Bana bunu önermişti servis ama sizin gösterdiğinzde aynısı sanırım...

http://www.hepsiburada....egoryId=17539#Gorseller

46f8000 için ben bunu kullanıyorum. İyi monte edilirse gayet güzel.

öyle ince slim aparatları takmayı bende isterdim ama tv nin arkasına nasıl ulaşmayı düşünürüz bilemem bide 46h700 in optik girişini direk arkaya vermişler takarken bile zorlandım ondan dolayı slim düşünmem benim görüşüm. tabiki siz duvara yakın olsun isterseniz onu bilemem

• Arkadaşlar merhaba,
    55LA740S tv sahibiydim ancak 1 hafta kullanım sonrasında hem görüntüde mozaiklenmeler hem de panelde çok hafif dış bükey eğrilik ve bizzat ısrarlarım sonucunda servis değişim raporu verdi..
    Ben de bunun üzerine tv yi aldığım yere iade edip yerine mağazanın ( bimeks ) hediye çekini almıştım..
    740S ten soğuduğum için başka bir tv almayı planlarken aşağıdaki adayları belirlemiştim;
    Philips 55PFL7008
    Samsung 55F7000
    Samsung 55F8000
    LG 55LA860V

Ancak şimdi forumları elimden geldiği kadar okumaya çalıştım ve neticesinde bir daha LG ye bulaşmanın hata olacağını düşünmeye başladım?
    Philips için ambilight süper ancak kanal geçişlerinin ve menüsünün aşırı yavaş olduğu yorumları sebebi ile eleyeceğim sanırım?
    Hazır paramı kurtarmış ve ürünü de iade etmişler sizce 55 ilk hangi paneli almalıyım?
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• corail kullanıcısına yanıt
    Samsung 55F7000. Tavsiye ederim. Ben gayet memnunum. f8000 ile arasında pek fark yok. verilecek fazla paraya değmez. Ben tekrar alacak olsam yine f7000 alırdım.
  • erok34 E kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar yakın zamanda bu tvlerden alan kimse yok mu?
  • Arkadaslar araniza UE55F8005STXXE modeli ile katiliyorum. Tv yeni aldim ayarlari hakkinda veya en cok kullanilan en iyi göruntu icin ayarlarini yazabilicek bi arkadas var mi?
     2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ

• Ahmet© kullanıcısına yanıt
    hocam bende seagate central sipariş ettim fakat f8000 ile denediniz mi?
    3d filmlerde seste veya altyazıda sıkıntı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgr58

hocam bende seagate central sipariş ettim fakat f8000 ile denediniz mi?
    3d filmlerde seste veya altyazıda sıkıntı var mı?

Merhaba. Bende de f8000 var ve denedim bu cihazda. İphone dakî resimleri ve videoları açmakta sorun yaşamadım fakat 3d filimlerde 3d ye geçiş yaptıramadım. Birkaç filimde denedim. Aynı filmi başka bir USB ile denediğimde geçiş sağlandı. Öyle olunca bende 3d seyremim bari dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: egulten

Samsung 55F7000. Tavsiye ederim. Ben gayet memnunum. f8000 ile arasında pek fark yok. verilecek fazla paraya değmez. Ben tekrar alacak olsam yine f7000 alırdım.

hızlı sahnelerde bulanıklaşma sorunu yaşıyor musunuz? örneğin maç izlerken kaleci vuruşunda topta bulanıklaşma ne durumda?
    maç izlerken hangi ayarları , normal tv izlerken hangi ayarları kullanıyorsunuz?
  • llvrsn L kullanıcısına yanıt
    maçlarda özel ayar kullanmıyorum. zira maç ayarı görüntüyü çok parlak yapıyor ve görüntüyü bozuyor. evet ulusal kanallarda top hızlıyken bulanıklaşıyor. ama bunun nedeni ulusal kanalların (atv, star vs.) transponder bit rate'lerinin düşük olması. dsmarta ait (ntvspor smart, smart spor vs.) kanallarda böyle bir sıkıntı yok. herşey çok net ve takılma bulanıklaşma titreme yok. yani televizyon hakkını veriyor. normal tv izlerken de ben modül kullanıyorum. motion standartta duruyor. renk ve ten rengi ile gama ayarlarında az bi oynama yaptım. rakamları hatırlamıyorum.
  • Arkadaslar rica etsem bi kac tv icin iyi resim ayari yazarmisiniz?

• Yahu allas askina birisi yardimci olsun. televizyondaki insanlarin yuzu kipkirmizi keskinlik cok kötu!! yahu cok pisman oldum aldigima...
    UE55F8005 modeli
    '

Beyaz renklerle ilgili sorun var. Beyaz balans ayarlarini yazabilirmisiniz ?

suanki ayarlarim bu sekilde

Resim profili: Filmler
    Arkadan 8
    kontrast 92
    Parlaklık: 46
    Netlik: 32
    Renk: 50
    Ton: G50/G50
    Resim: Ekran adaptasyon
    Dinamik kontrast
    Siyah Tonu Kapalı
    Tonunu Düzeltici 0
    renk Kiralık
    Gamma 0
    Renk Sıcaklığı. Kırmızı2
    Gönderen Dijital Clean Görüntüle
    MPEG Gürültü dosyalarından
    HDMI Siyah Seviyesi Düşük
    Motion Plus Gönderen
    Cinema Black Düşük
    Kırmızı - 25
    Yeşil + 24
    Mavi - 25
    Kırmızı + 26
    Yeşil + 22
    mavi +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bguzelsoy -- 17 Mayıs 2014; 1:15:45 >
  • arkadasım bende f8000 kullanıyorum,gayet memnunum.ayarlarım asagıdaki gibi;
    resim mod:standart
    arka ısık: 16
    kontrast:93
    parlaklık:45
    netlik:20
    renk:51
    ton:y50-k50

gelişmiş ayarlar

dinamik kontrast:orta
    siyah ton:kapalı
    ten tonu:0
    salt rgb:kapalı
    renkalanı:doğal
    beyaz dengesi:hepsi 25
    gamma:0
    hareketli aydınlatma:kapalı

resim seçenekleri

renk tonu:standart
    dijıtal temiz görünüm:oto
    mpeg:oto
    film mod:kapalı
    motion plus:kapalı
    sinema karanlık:düşük
  • bluetooth kulaklık f8500 ile kullanılabilirmi?deneyen oldu mu?
  • Arkadaşlar ben F8000 modelini kullanıyorum.Şunu sormak istiyorum bu televizyonun metalik kumandasına pil aldım pil 2 ay kadar anca dayanıyor.Televizyonu açıp kapatmada zorluk çekiyorum pil olarak ne kullanmamı önerirsiniz yada aynı olayla karşılaşan varmıdır bilgi verirseniz memnun olurum.
  • Arkadaşlar f6340 tv var. Usb takınca sekiz tane 3d filmden ikisini gösteriyor diğerlerini desteklenmiyor diye açmıyor.Açanlarda belirli bir dk geçtikten sonra kapanıyor.(Yine desteklenememe sorunundan dolayı)Ama başka bir usb bellek takınca orada olan 2 filmi ve diğer usbde açılmayan filmleri açabiliyor ve onları sonuna kadar izleyebiliyorum. Niye böyle oluyor?(Tüm filmler mp4 formatındadır.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makik -- 17 Mayıs 2014; 21:17:09 >
  • 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.