Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@Gavran

Dostum beyazlik dengesi ve 10p beyaz ayarlari ne durumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bguzelsoy -- 17 Mayıs 2014; 23:18:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • makik kullanıcısına yanıt
    Flaş belleğini fat 32 olarak biçimlendir birde her usb nin çipi aynı değil bazıları sorunlu olabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterfall_man

bluetooth kulaklık f8500 ile kullanılabilirmi?deneyen oldu mu?

Ben stereo bluetooth kulaklikla biraz uğraştim ama tv görmedi.yoksa süper olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: gavran

Arkadaşlar ben F8000 modelini kullanıyorum.Şunu sormak istiyorum bu televizyonun metalik kumandasına pil aldım pil 2 ay kadar anca dayanıyor.Televizyonu açıp kapatmada zorluk çekiyorum pil olarak ne kullanmamı önerirsiniz yada aynı olayla karşılaşan varmıdır bilgi verirseniz memnun olurum.

Slm nasil pil takiyorsunuz bilmiyorum ama kesinlikle şu uyduruk adi pillerden kullanmayin.Hem akma riski var vemde verimli olmuyor.Ben bim, a101, sok marketlerde satilan alkaline pillerden kullaniyorum Gayet güzel uzun sure işimi görüyor.Birde ben orjinal kumandayi cok az kullaniyorum.Diger odadaki fazla kullanmadigimiz samsung tv nin kumandasi f8000 e de oluyor bu yüzden çocuklar falan onu kullaniyor.Eger sizdede böyle bir kumanda yoksa piyasadan satin alabilirsiniz.Günlük ses açma kapama kanal degiştirmede daha rahat oluyor.Hemde orjinal kumanda fazla yipranmiyor...

• Dturkunuz varsa kumandasınada samsunga programlayın

• slm bilgisi olan arkadaşlar f8000 40nç 2.300 teşhir ürünü vermeye değermi h7000 yeni seriyle arasında çok bi fark varmı sizce teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: black100

slm bilgisi olan arkadaşlar f8000 40nç 2.300 teşhir ürünü vermeye değermi h7000 yeni seriyle arasında çok bi fark varmı sizce teşekkürler

Merhaba, valla bana kalırsa 40 inc teşhir cihazına 2300 TL yüksek bir rakam bakın biraz önce tesadüfi sahibinden.com adresinde gezerken adamın biri 46F8000 için full kutulu hiçbir sorunu yok yazmış garantili ve garantisi hala devam ediyormuş 2750 TL yazmış yanında 4 adet gözlüğüde varmış ben şahsen gidip bu ürüne bakardım gerçekten temizse alırdım. Çünkü 46 inc hem garantisi devam ediyor. Biraz pazarlık yapılırsa bence fiyat dahada aşağı çekilip alınabilir diye düşünüyorum.

Sahibinden.com da gördüğüm ilanın ilan numarasıda : 164859185 (kesin birisi sorar siz sormadan ben yazayım dedim)

• quote:

Orijinalden alıntı: KDRCMRT

quote:

Orijinalden alıntı: black100

slm bilgisi olan arkadaşlar f8000 40nç 2.300 teşhir ürünü vermeye değermi h7000 yeni seriyle arasında çok bi fark varmı sizce teşekkürler

Merhaba, valla bana kalırsa 40 inc teşhir cihazına 2300 TL yüksek bir rakam bakın biraz önce tesadüfi sahibinden.com adresinde gezerken adamın biri 46F8000 için full kutulu hiçbir sorunu yok yazmış garantili ve garantisi hala devam ediyormuş 2750 TL yazmış yanında 4 adet gözlüğüde varmış ben şahsen gidip bu ürüne bakardım gerçekten temizse alırdım. Çünkü 46 inc hem garantisi devam ediyor. Biraz pazarlık yapılırsa bence fiyat dahada aşağı çekilip alınabilir diye düşünüyorum.

Sahibinden.com da gördüğüm ilanın ilan numarasıda : 164859185 (kesin birisi sorar siz sormadan ben yazayım dedim)

yerim dar mecbur 40nç almam lazım fiyat banada yüksek geldi teşhir için h7000 arasında çok fark yoksa onu almayı düşünüyorum teşekkürler

• black100 B kullanıcısına yanıt
    merhaba bende h7000 düşünüyorum.çok fazla araştıramadım h6470 önerdiler araştıyorsunuz anladığım kadarıyla.ne düşünüyorsunuz?
  • 55f9000ler 6bin seviyesine gerilemişler.. 5000 lira f8000 almaktansa 4k destekli f9000lar alınır mı acaba?

Çok kullananda yok bu tvden yeterli bilgi toplayamadık bir türlü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraxz

merhaba bende h7000 düşünüyorum.çok fazla araştıramadım h6470 önerdiler araştıyorsunuz anladığım kadarıyla.ne düşünüyorsunuz?

h7000 i forumdan bi arkadaş almış memnunum dedi genel olarak h6470 hiç araştırmadım f8000 ile h7000 arasında panel farkı var bildigim kadarıyla f8000 daha önde ama sıfırı yok teşhir ürünleride ateş pahası h7000 alıcam h6470 ekran yenileme hızı düşük se alma derim
    400 hz cmr diyor 6470 için.bir arkadaş diyorki 7000 de evo kit yeri yok.f 8000 bende bu sene keşfettim efsane televizyon fakat hiç bir yerde bulamadım.micro dimming gibi özelliklerden dolayı
    h7000 e yöneldim.bu haftasonu almayı düşünüyorum ancak yinede forumlarda bilgilde almaya çalışıyorum.bu fiyat değermi?çok özellikli bir cihaz.bilemedim kararsızım.siz alacakmısınız h7000?
  • biraz daha düşmesini bekliyorum fiyatın h7000 alırım muhtemelen yeni serinin 40nç olanın en iisi bence h7000 geçen senenin tvlerine bakmazsan tabiki yabunu alıcaz yada yeni seneyi beklemek lazım evo kit olayına gelince . yeri olsa bile azbuz buz bir para olacağını sanmıyorum ona para vereceğine 5 sene sonra yeni tv alırsın daha ii olur diye düşünüyorum şahsi fikrim bu vaktin varsa biraz daha bekle e kullanan sayısı artarsa daha ii fikir ediniriz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: {PeGaSuS}

55f9000ler 6bin seviyesine gerilemişler.. 5000 lira f8000 almaktansa 4k destekli f9000lar alınır mı acaba?

Çok kullananda yok bu tvden yeterli bilgi toplayamadık bir türlü..

Eğer plazma olanlarsa bence çok ii forumda çok olumlu yorumlar vardı birde yabancı forumlar zt60la kıyaslıyorlardı tabi alıp kullanan duymadım buzzing ve burning olayı nasıldır bilmiyorum ama harika maç izleyeceğini garanti ederim

• bguzelsoy B kullanıcısına yanıt
    renk sıcaklığını standart yapıp dener misiniz.
    bende şu an 55f8000 kapalı kutu aramaktayım. her yere sordum hep teşhir ürünü var. bir tek hepsiburada da gözüküyor kapalı kutu. onu da müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettirdim ancak ne kadar güvenilir bilemiyorum. sipariş verme konusunda kararsızım şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidewinderr

bende şu an 55f8000 kapalı kutu aramaktayım. her yere sordum hep teşhir ürünü var. bir tek hepsiburada da gözüküyor kapalı kutu. onu da müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettirdim ancak ne kadar güvenilir bilemiyorum. sipariş verme konusunda kararsızım şu an.

teşhirler bile ateş parası 40nç alıcağım için h7000 şuan yeni serilerin içinde en iisi o rotayı ona çevirdim biraz daha fiyatların düşmesini beklicem
  • quote:

Bende sizin gibi arayış içerisndeydim Trabzonda bulamadım bir tanıdığım vasıtasıyla Ankara samsung bölge müdürlüğünden bulduk 3 adet birini getirttik.
  • quote:

Ben sana benim 55 f 8000 i satıyım kapalı kutu bulamazsan teşhirden çok daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Enola

Flaş belleğini fat 32 olarak biçimlendir birde her usb nin çipi aynı değil bazıları sorunlu olabiliyor

Merhabalar

Bende dun 46F8000 modelini kurdurdum. 20gb lik avatar 3d mkv yi tam 3 dk sonra açtı televizyon.

Asıl sorun ise s6340 modelinde sorunsuz açilan 12gb lik başka bir mkv 1080p filmi ise 2 dk sonra açabildi.

Bekleme esnasında sağ üst köşede yükleniyor yazısından başka bir şey yok.

Filmi açmak için bütün usb girişlerini denedim ama hepsinde aynı şekilde geç açılıyor.

Gerçekten cok moralim bozuldu yardımcı olabilecek veya fikri olan varsa cevap yazarsa cok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.