Şimdi Ara

2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.520
Cevap
7
Favori
88.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: infest06

Güncel otomatik vites fiyatları hakkında bilgisi olan varmı?
    Aralığı yada 2014 ü beklemek mantıklı mı sizce?

bende 2013 aralık ile 2014 de almak arasında kararsızım otomatik trend için geçen ay 38.200 fiyat verdiler. her ay fiyatı artıyor. acaba aralıkta yıl sonu hedefi kota durumundan bu fiyatın altına indirebilmek mümkün olabilir mi? tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum. birde 600 tl verip güvenlik paketi almak gerekir mi 8güvenlik paketinde perde ve yan hava yastığı veriliyor) yardımcı olan arkadaşlara teşekkkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantopal

quote:

bende 2013 aralık ile 2014 de almak arasında kararsızım otomatik trend için geçen ay 38.200 fiyat verdiler. her ay fiyatı artıyor. acaba aralıkta yıl sonu hedefi kota durumundan bu fiyatın altına indirebilmek mümkün olabilir mi? tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum. birde 600 tl verip güvenlik paketi almak gerekir mi 8güvenlik paketinde perde ve yan hava yastığı veriliyor) yardımcı olan arkadaşlara teşekkkürler

Aralıkta pazarlık edip ocakta 2014model olarak teslim almaya çalışın. Ocakta 2014 model teslim alırsınız hem de mtvyi siz ödememiş olursunuz. Bayileri birbirine kırdırmak için Aralık ideal bir ay. Önce pazarlık edin anlaşın. Daha sonra aksesuar, depoyu doldurup teslim etme gibi ekstra talepleriniz olsun. Bir şekilde ekstra kazanç elde etmiş olursunuz. Tabi aceleniz varsa şimdi alın. Daha 3 ay var.

Güvenlik paketi, bütçenize ve aracınızdaki kişilere verdiğiniz değerle alakalı. İmkanınız varsa perde hava yastıkları yanal darbelerde ve taklada çok etkili olur. Allah kaza bela göstermesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fiesta1903

quote:

quote:

Aralıkta pazarlık edip ocakta 2014model olarak teslim almaya çalışın. Ocakta 2014 model teslim alırsınız hem de mtvyi siz ödememiş olursunuz. Bayileri birbirine kırdırmak için Aralık ideal bir ay. Önce pazarlık edin anlaşın. Daha sonra aksesuar, depoyu doldurup teslim etme gibi ekstra talepleriniz olsun. Bir şekilde ekstra kazanç elde etmiş olursunuz. Tabi aceleniz varsa şimdi alın. Daha 3 ay var.

Güvenlik paketi, bütçenize ve aracınızdaki kişilere verdiğiniz değerle alakalı. İmkanınız varsa perde hava yastıkları yanal darbelerde ve taklada çok etkili olur. Allah kaza bela göstermesin.

çok teşekkür ederim. aralık ayında aracı teslim alırsam ocak mtv sini biz mi ödüyoruz. aslında ben fiyattan dolayı ocakta ellerinde kalan 2013 model almayı düşünüyordum fiyatta bir fark olur mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fiesta1903

quote:

quote:

çok teşekkür ederim. aralık ayında aracı teslim alırsam ocak mtv sini biz mi ödüyoruz. aslında ben fiyattan dolayı ocakta ellerinde kalan 2013 model almayı düşünüyordum fiyatta bir fark olur mu?

birde mtv den dolayı aracı aralıkta anlaşıp ocak a kadar bayide bekletebiliyor muyuz sonuçta 400 civarı mtv avantajı az değil

• 1.6 powershift 6 ileri 105 HP ile gerçekten mükemmel bir performans gösteriyor. geçişler sarsıntısız. hızlanması gerçekten tatmin edici. ayrıca Volvo'nun kullandığı şanzıman tipide powershift. Bu yüzden alacak olan varsa tereddütsüz olarak almalarını tavsiye ederim.

aracın özelliklerine gelirsek titanium x paket + güvenlik paketi ile alırsanız araçta yok yok özellikler beraberinde geliyor. doğal olarak sürüş zevki kat ve kat artıyor.
  • silent knight kullanıcısına yanıt
    140 mi? araç 170 e kadar kesintisiz cok iyi hizlaniyor.
  • ceyhunberber kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olmaz o zaman :)
  • s.a arkadaşlar bayramınız mübarek olsun. forum çok ölü. fiesta alan arkadaşlar araçlarla ilgili tecrübelerini, kaç litre yaktığını, olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşabilirler mi? hadi canlandıralım şu forumu
  • 2012 fiesta 1.25 trend sahibiyim aracımdan memnunum, ortalama yakıt tüketimi 7.5 civarı. bayırlarda biraz zorlanıyorum. 2013.01'de 29.500'e almıştım fiyatlar bir hayli artmış. kilometre 10.5 ayda 12.5oo kilometre yaptım 2015'e kadar kullanmayı düşünüyorum malum kredi ile aldık araç şuan rehinli.
  • Eşim için bugün 1.6 titanyum x ve güvenlik paket powershift beyaz opak fiyat aldım peşin fiyat 42.500 tl fiyat verdiler istanbulda. kredi forddan olunca fiyat 43.500 tl oluyo.

istanbul dışı bayilerden veya istanbuldan daha indirimli bulabilirmiyim.

birde satış yetkilisi esp olmadığını ve bu motor şanzımanda esp eklenemediğini söyledi. bu zamanda otomatik bir araca esp olmaması ve eklenememesi garip geldi bana.

powershift şanzımanda bazı arkadaşların bahsettiği titreşim, ses ve vites küçültürkenki titreme sorunları çözülmüşmüdür acaba.

sony ses sistemi için 2.000 tl civarı fark biniyor. ses sistemi bence önemli bir özellik ama bu sony için 2000 tl fark vermeye değermi sizce. yoksa mevcut sistem yeterlimi. sony eklenince hoparlör sayısıda artıyormu acaba. bilgi sahibi arkadaşlar yardım lütfen.
  • fiyatlar önümüzdeki aydan itibaren kur yükselmediği takdirde düşer. Ayrıca sony ses sistemi bence hırsızlara davetiye çıkartır. Malum teyp, navigasyon, geri görüş kamerası gibi ekipmanlar kolaylıkla hedef olabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

Eşim için bugün 1.6 titanyum x ve güvenlik paket powershift beyaz opak fiyat aldım peşin fiyat 42.500 tl fiyat verdiler istanbulda. kredi forddan olunca fiyat 43.500 tl oluyo.

istanbul dışı bayilerden veya istanbuldan daha indirimli bulabilirmiyim.

birde satış yetkilisi esp olmadığını ve bu motor şanzımanda esp eklenemediğini söyledi. bu zamanda otomatik bir araca esp olmaması ve eklenememesi garip geldi bana.

powershift şanzımanda bazı arkadaşların bahsettiği titreşim, ses ve vites küçültürkenki titreme sorunları çözülmüşmüdür acaba.

sony ses sistemi için 2.000 tl civarı fark biniyor. ses sistemi bence önemli bir özellik ama bu sony için 2000 tl fark vermeye değermi sizce. yoksa mevcut sistem yeterlimi. sony eklenince hoparlör sayısıda artıyormu acaba. bilgi sahibi arkadaşlar yardım lütfen.

esp katalogda 1.6 benzinli powershift te katalogda standart yazıyor. istanbuldaki byii var esp dedi, izmitteki bayii kataloğa yanlış yazmışlar, bizzat kontrol ettik yok esp dedi. gelde işin içinden çık. var mı yok mu.

araçla ilgili bugünlerde teklif alan arkadaşlar paylaşabilirmi nerden, hangi donanım, kaç lira teklif almışlar...

• trabzon61_66 T kullanıcısına yanıt
    O satis danismaninin kafasina bak ya sarhos herhalde. Poweshift 1.6 lafin hespsinde esp standart @trabzon61_66 i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selamlar;

1.6 TİTANYUM POWERSHİFT ŞEKER MAVİ +X PAKET + GÜVENLIK PAKETI + SONY SISTEM 45500TL trafik sigortası dahil peşin fiyat, ayrıca park sensörü hediye 250 tl ye 2 yıl ilave garanti, arkadaşlar sizce fiyat nasıl? seneye aracı satsam 5000 tl den fazla zarar edermiyim dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hummer58

O satis danismaninin kafasina bak ya sarhos herhalde. Poweshift 1.6 lafin hespsinde esp standart @trabzon61_66 i

teşekkürler. telefonda adama katalogda standart yazıyo nasıl olur diye birkaç kez de ısrar ettim ama inatla yok dedi, birde bakıp kontrol ettik diye pekiştiriyo cevabını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newshipeng

herkese selamlar;

1.6 TİTANYUM POWERSHİFT ŞEKER MAVİ +X PAKET + GÜVENLIK PAKETI + SONY SISTEM 45500TL trafik sigortası dahil peşin fiyat, ayrıca park sensörü hediye 250 tl ye 2 yıl ilave garanti, arkadaşlar sizce fiyat nasıl? seneye aracı satsam 5000 tl den fazla zarar edermiyim dersiniz?

Ben de hemen hemen aynı kombinasyona bakıyorum. Fiyatı nereden almıştınız?
  • Arkdadaşlar 2013 1.4 benzinli bayram tatilinde istanbula gittim.depoyu batkentte fulledim 196 tl ye.kavacik beykiz a kadar yaklasik 415 km yolu yarim depo ile tamamladim.iki bucuk saatlik yolu c.c. ile 100km/h sabitledim.klima kullanmadim.bence mukemmel 23 kuruş civarı yakıt sarfiyatı.dönüş yolu gece döndüm hava yagışlı oldugu icin cc kullanmadim trafik degiskendi biraz 3 ceyrek depo ile geldim ankaraya.36-37 kurus civari.sehirici ortalamam 6.9 lt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • igtx İ kullanıcısına yanıt
    İstanbul Topkapı da kar oto Gülşah Hanım la irtibata geçmenizi öneririm..
  • arkadaşlar bende fiesta 1.6 powershift almayı düşünüyorum.

Bu Sony Muzik Sistemi dediğiniz şey aşağıdaki linkteki 6,5" lik Dokunmatik Ekranlı sistemmi?

http://www.ford.com/cars/fiesta/trim/titaniumhatch/

https://store.donanimhaber.com/46/a4/20/46a420f48707c209921cafd6fab3eb5d.jpg

• archivol kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla bu Türkiye'ye gelmiyor
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.