Şimdi Ara

2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.519
Cevap
7
Favori
88.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: burki_rock

Vay be konu öldü zamlardan sonra :(

Biraz indirimler başladı benim baktığım ecoboost powershift 50.400 görünüyor...
    EURO ve DOLAR'da düşüş sürerse iyi bir seviyeye gelebilir belki.
    Senin aldığın model de sanırım 38.900 gibi bir seviyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimindex -- 13 Mayıs 2014; 21:35:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimindex

quote:

Aynen. İnsancıl fiyatlara inse de insanlar gönlüne göre alsa istediği aracı.
    Bende gp de vardı yine 40bini geçiyor her türlü. Nazarlık da yaptık ufak :D
  • quote:

quote:

quote:

Yani bu fiyatları görünce İnsan öyle bir psikolojiye giriyor ki 50 bin fiestaya vereceğime biraz daha dişimi sıkar bir kaç yıl sonra VW GOLF DSG alırım yıllarca da kullanırım diyorsun...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yani bu fiyatları görünce İnsan öyle bir psikolojiye giriyor ki 50 bin fiestaya vereceğime biraz daha dişimi sıkar bir kaç yıl sonra VW GOLF DSG alırım yıllarca da kullanırım diyorsun...

Birkaç yıl sonra tabi o Golf kim ne olur fiyat olarak :)
    O değil de Yeni Polo 49bine çıktı :) Ben aracı alırken 41'e B-Max vardı, içim gitmişti geniş falan diye, o şimdi 52 bin falan. Keşke alsaydın sen de o zaman ya.

• Yılda biriktirdiğimiz paradan çok zam geliyor araçlara maalesef.
    Yani o Golf olayı da yalan oluyor arkadaşlar.

1.4TDI 75PS manuel comfortline 55700
    Metalik renk 950
    Klimatronik 3600
    Alüminyum jant 2500
    Karartılmış arka cam 710 TL

Fiesta 1.5Tdci 75PS manuel Titanium + Sony Radyo + GP + XP + Metalik renk
    Liste fiyatı 62635
    Peşin 56940

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speedy9355 -- 21 Mayıs 2014; 8:56:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy9355

Yılda biriktirdiğimiz paradan çok zam geliyor araçlara maalesef.
    Yani o Golf olayı da yalan oluyor arkadaşlar.

1.4TDI 75PS manuel comfortline 55700
    Metalik renk 950
    Klimatronik 3600
    Alüminyum jant 2500
    Karartılmış arka cam 710 TL

Fiesta 1.5Tdci 75PS manuel Titanium + Sony Radyo + GP + XP + Metalik renk
    Liste fiyatı 62635
    Peşin 56940

Valla başlangıç seviyesi otomatik araçlar 50 binden başlıyor valla kızıp evimi satıp alıcam Nissan Qashqai, olacağı o yani, dizel otomatik 87 bin filan...alırım 10 yıl kullanırım :P

• [simage][/simage]beyler yeni kasa fiesta için kol dayama nereden alabilirim hangisini almaliyim bilgi verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersin198111 E kullanıcısına yanıt
    Bende 32500 e 2000 km de aldim 12 bin vadeli bir yil içinde odeyecegim ama tanidik iyi fiyat bence seninkide

• Geçtiğimiz yıl arkadaşların aldığı fiyatları gördükçe şaşırdım açıkçası. Nasıl zam gelmiş bu yıl inanılır gibi değil. Clio da almak istemiyorum. Biraz daha bekleyeceğiz galiba fiesta için.

• 2. El fiesta 1.6 tdci almayi dusunuyorum son kasa. Forumda satan birisi olursa iletisime gecebiliriz

• Sidir 1.2 corsa 35 bin bos paket sizce 4 bin daha verip bos fiesta 1. 25 mi almali ?

• Arkadaşlar bebeğimiz oldu. önceden hesap edemedim, araç dar gelmeye başladı. segment büyüteceğim. 2014 ocak çıkışlı(2013 model) 1.4 titanium xpaketimi (5000km) satacağım. gram çizik yok. artı iki yıl toplamda 5 yıl garanti uzattım. isteyenlerle iletişime geçebiliriz. ortalama yakıtım uzun yolda 5.2 renk gece gri(metalik)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkceoguz -- 31 Temmuz 2014; 0:58:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccotanak

Arkadaşlar bebeğimiz oldu. önceden hesap edemedim, araç dar gelmeye başladı. segment büyüteceğim. 2014 ocak çıkışlı(2013 model) 1.4 titanium xpaketimi (5000km) satacağım. gram çizik yok. artı iki yıl toplamda 5 yıl garanti uzattım. isteyenlerle iletişime geçebiliriz. ortalama yakıtım uzun yolda 5.2 renk gece gri(metalik)

eğer sadece minik bir bebekse sığarsınız diye düşünüyorum çünkü bizde aynı şekildeyiz :)

Bu arada Allah analı babalı sağlıkı bir şekilde büyümesişni nasip etsin inşallah
  • Efendim eşimin ailesi başka yerde benimki başka yerde biz başka yerde çalışıyoruz.. Dolayısıyla gidişler sıkıntı oluyor.. Yoksa kendi bulunduğumuz yerde olsak hep problem çok olmaz. İyi dileklerinize teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: genccotanak

Arkadaşlar bebeğimiz oldu. önceden hesap edemedim, araç dar gelmeye başladı. segment büyüteceğim. 2014 ocak çıkışlı(2013 model) 1.4 titanium xpaketimi (5000km) satacağım. gram çizik yok. artı iki yıl toplamda 5 yıl garanti uzattım. isteyenlerle iletişime geçebiliriz. ortalama yakıtım uzun yolda 5.2 renk gece gri(metalik)

Arabanızın ilanı koydunuz mu? Link var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekierinc -- 3 Ağustos 2014; 22:34:14 >
  • Arkadaşlar şu an bayiden sıfır araçları kaç gün sonra teslim ediyorlar ortalama bi süre olarak bilgisi olan var mı?

• merhaba arkadaşlar,
    2013 model, 1.6 trend x otomatik bir fiesta'ya talip olmayı düşünüyorum. bu araca lpg taktırabilir miyiz? lpg ile aracın uyumu nasıldır? otomatik şanzımanında herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? bu arada fiyat 39.000 tl
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.