Şimdi Ara

2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.520
Cevap
7
Favori
88.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR YE FİESTAM GELMİŞ İLK ARABAM 12.5 TRENT ALDIM İŞLEMLER DEVAM EDİYOR KULLANAN ARKADAŞLAR ÖNERİLERİLERİNİZ NE OLUR BENİM GİBİ YENİ KULLANICILARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samevh -- 13 Mart 2013; 11:22:06 >

• Hangi bayiden aldınız? Koç indiriminiz vs mi vardı? Çok iyi fiyat.
  • Bİ KAÇ BAYİ İLE GÖRÜŞMÜŞTÜM EN SON 30000 FİYAT VERDİLER ANKARADAN ALDIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samevh -- 14 Mart 2013; 14:35:25 >
  • ALMADAN FORMU ÇOK OKUDUM KAFAM KARIŞTI AMA FİYATI UYGUN GELDİ ALDIM ARTIK. FORMDA BAŞKA ALAN ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞ YOK MU?
  • 1.6 titanium + X paket + sony
    Siyah

42.500

işlemleri bitirmeye çalışıyorum.
  • Güle güle kullanın. Kazasız belasız...
  • 1.0 ecoboost , X paket+metalik renk 41.000dediler yaklasık 1200tl indirim yaptılar daha almadımda size 3000tl üstünde indirim yapmışlar nasıl oluyor ya benımı kazıklamaya calısıyorlar, gerçi ben yüzeysel sordum pazarlık falan yapmadım sizin nasıl oldu acaba pazarlıksız fiyatı ne kadardı
  • 1.0 ecoboost yeni bir seçenek olduğu için indirim yapmamak için gayret gösteriyor olabilirler. birkaç gün içinde işlemlerim tamamlanacak, sonrasında burayı takip ederseniz bayi adını da verebilirim.

hiç pazarlık yapmadım, şu model için fiyat bilgisi verebilir misiniz dedim verdikleri fiyat bu oldu.

istanbuldaki bayiler, 43.300den aşağı inmedi. bu sabah yeniden aradığım bir bayi 44.000 dedi, mart fiyatları da aslında henüz gelmedi gelince yine görüşürüz deyince; aldığım bayiyi aradım kapora gönderip fiyatı sabitledim. siyah araç ellerinde yokmuş. temin edecekler, bu sırada da kredi işlemleri yapılacak vs.
  • Ön arka park sensörü istedim. Önleri tavsiye etmiyoruz, takılı kalıyor ve sürekli ötüyor dedi servis. arkaları takacaklar sadece. Yeni araçla birlikte aldığım için işçilik+kdv dahil 150 liraya halledecekler. aracın teslim tarihi 25 mart. beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpug

Ön arka park sensörü istedim. Önleri tavsiye etmiyoruz, takılı kalıyor ve sürekli ötüyor dedi servis. arkaları takacaklar sadece. Yeni araçla birlikte aldığım için işçilik+kdv dahil 150 liraya halledecekler. aracın teslim tarihi 25 mart. beklemedeyim.

Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin...

Valla siz bekliyorsunuz, bizde kendimiz alacakmışız gibi bekliyoruz.

Araç gelince incelemenizi, fotoğraflarınızı bekliyoruz.
  • Bende alacağım ancak güvenlik paketli araç yok özel sipariş alıyorlar ona da 2 ay süre veriyorlar.
  • Yeni Fiesta 1.6 105 PS Powershift Titanyum X Paket + Siyah Metalik boya + Arka park sensörü hediye 41.000 TL' ye aldım. Teslim alalı 2 hafta oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Yeni Fiesta 1.6 105 PS Powershift Titanyum X Paket + Siyah Metalik boya + Arka park sensörü hediye 41.000 TL' ye aldım. Teslim alalı 2 hafta oldu.

İnceleme foto filan isteriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emaneti teslim aldım 300 km yaptım alınca ortalama yakıtı 6 lt gösteriyor fena gelmedi bana yakıt durumu 3000 km sonra düşer dediler biraz daha 1.25 performansıda güzeldi benim cok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: samevh

Emaneti teslim aldım 300 km yaptım alınca ortalama yakıtı 6 lt gösteriyor fena gelmedi bana yakıt durumu 3000 km sonra düşer dediler biraz daha 1.25 performansıda güzeldi benim cok hoşuma gitti.

1.25 için mi bu söyledikleriniz? Bende aldım, daha teslim etmediler ama eğer böyleyse gerçekten iyi.

Evet 1.25 için bir hafta oldu ben teslim alalı çok memlunun her gören bi bakıyor yeni görünüşü çok hoş olmuş yakından bakınca çok güzel resimdeki gibi durmuyor beyaz benimki. siz ne kadara aldınız hediye olarak ne veriyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Emaneti teslim aldım 300 km yaptım alınca ortalama yakıtı 6 lt gösteriyor fena gelmedi bana yakıt durumu 3000 km sonra düşer dediler biraz daha 1.25 performansıda güzeldi benim cok hoşuma gitti.

1.25 için mi bu söyledikleriniz? Bende aldım, daha teslim etmediler ama eğer böyleyse gerçekten iyi.

Evet 1.25 için bir hafta oldu ben teslim alalı çok memlunun her gören bi bakıyor yeni görünüşü çok hoş olmuş yakından bakınca çok güzel resimdeki gibi durmuyor beyaz benimki. siz ne kadara aldınız hediye olarak ne veriyorlar.

Bende beyaz aldım, gerçekten önden süper duruyor. Hediye işini daha konuşmadım, arabayı teslim alırken söyleyeceğim. Şanslısınız erken teslim almışsınız bize 2 hafta süre verdiler işte.

Beyaz çok güzel duruyor. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Benim aldığımda araba gemideydi benimkide iki hafta sürmüştü ne kadara aldınız

• Yeni ford fiesta 1.5 tdci + titanium + x paket + metalik renk 42800 TL alma aşamasındayım
  • Yeni Fiesta 1.6 105 PS Powershift Titanyum + X Paket + Sony Müzik Sistemi + Güvenlik paketi + Beyaz renk + 39.900 TL' ye aldım. Ay başında araci teslim alacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihergun

Yeni Fiesta 1.6 105 PS Powershift Titanyum + X Paket + Sony Müzik Sistemi + Güvenlik paketi + Beyaz renk + 39.900 TL' ye aldım. Ay başında araci teslim alacagim.

Özel indiriminiz var sanırım koç ailem vs ?
  • Evet Koç Ailem indirimi ile aldım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.