Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2013 1.2 TDI 3 Silindir Polo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    158 Mesaj
    2014 Çıkışlı 3 silindir dizel polo aldım ilk deneyimlerimi paylaşmak istedim. Aracı 2 ay 4 Bin kilometredir kullanıyorum daha önce sürekli symbol 1.5 dizel veya 1.3 MJ araç kiralıyordum. Arabaya ilk binip gazladığım da ki düşüncelerim, öncelikle motoru hiç tatmin etmiyor. Sanırım 1.5 DCI gücüne alışmışım. İnternet de almadan önce okuduğum kadarıyla yokuşlarda bayılıyor deniliyordu ama 4 kişi ortalama 300 kilo ile hiç de öyle bayılma görmedim. Motoru rölanti de çok ses çıkartıyor ama hızlandığınız da sesini duymanız biraz zor. Konfor olarak tartışılmaz bence, 160 ile giderken bile lastik sesini içeriye çok fazla almıyor. kasislerde de aynı şekilde olabildiğince az hissediyorsunuz. Yoldaki çukurlar, yırtıklar, yamalar da olabildiğince az hissediliyor.

Benim aldığım paket Trendline, 86 binde, hasar kaydı 300 lira değişen boyanan parça yok sağ arka kapıda serçe parmağı kadar göçük var satıcı ben rahatsız olmadım yaptırmadım dedi. Şahsen beni de rahatsız etmedi. 42500 e aldım sizce fiyat nasıl? FOTOLARI EKLEDIM

|
    |

• Yüzbaşı
    611 Mesaj
    1.5dci den sonra 1.2tdi tatmin etmez sizi.Hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Parasına göre gayet iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1.2 motor 3 silindir 160 km hız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

?
    |
    |
    EfsaneFocus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O paraya iyi almışsınız, devir ekonomi devri. Yokuşları çıkmıyor falan hikaye, turbolu araç sonuç olarak.

Ancak 160km hız ile içeri ses almıyor kısmına katılmıyorum. 120km'den sonra Polo bildiğin 20 desibel ekstra içeri ses alan bir araç haline dönüşüyor.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    Polonun hem 1.2 tdi olanı hem 1.2 benzinli olanı kullandım. Atmosferik olmasına rağmen benzinli motor daha canlı idi.

Doğrudur ama daha önceleri renault symbol kiraladığımı söylemiştim kamyon gibi sesi vardı, sanırım ona göre çok daha iyi diyerek yazımı düzenleyebilirim.
    |
    |
    zotacing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu konuda haklı olabilirsiniz bunu almadan 1 ay öncede arkadaşım 2014 1.2 tsı polo almıştı kullanma fırsatı buldum, bende öyle düşünüyorum.
    |
    |
    sürattrage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CappadociaLe

Doğrudur ama daha önceleri renault symbol kiraladığımı söylemiştim kamyon gibi sesi vardı, sanırım ona göre çok daha iyi diyerek yazımı düzenleyebilirim.

Symbol yalıtımı sıfıra yakın olan bir araç, Symbol'den herhangi bir B segmente geçince zaten klasman farkı atladığını fark ediyorsun.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    4726 Mesaj
    Bu kasabın trendline versiyonu çok boş sıkıntı etmiyorsanız sorun yok şirket arabası tadında zaten 90-100 civarında çok düşük tüketiyor

2014 ama makyajlı olmayan kasa sanırsam makyajlı olanlarda dizelde sadece 1.4 Tdi lar motor seçeneği olarak vardı diye aklımda kalmış...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Necip Fazıl Kısakürek
  • Binbaşı
    1753 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CappadociaLe

?

O motorla o kadar hıza çıkman (performansı yeterli görmemişsinde), üzerine içeri ses almaman çok ilginç geldi.

Allah kaza bela vermesin.

Gerçi Bmw 3,20 ye 1.5 3 silindir motor koyduktan sonra herşey olur bu hayatta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Yani benim performans alamadım dediğim olay elektrikli araba gibi hızlanıyor. :)
    |
    |
    EfsaneFocus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.