Şimdi Ara

2013 1.2 d-cvvt i20 sense alınır mı? turkuaz renkte. (araç alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 35 bin liraya bağlayacağım arkadaşlar. 57 bin km de tüp yok. boya değişen yok.
    fazla performans aramam, genelde şehir içi kullanıyorum. şehirler arası 110-120 geçmem.
    resim temsili. araba temize benziyor, üzer mi dersiniz yakıtı vs.? 1.4 leri biraz pahalı otomatik olduğu için.
    2013 1.2 d-cvvt i20 sense alınır mı? turkuaz renkte. (araç alındı)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Alınır.

İçi geniş, motor gayet yeterli, tüketim normal. Tüp uyumlu. Donanım güzel. Daha ne olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • araca baktım, expere soktum. full orijinal, değişen boya vs. yok. araba inanılmaz temiz çok hoşuma gitti. 35,750 anlaştık. notere yetişemediğimiz için bugüne kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.
    bu zamanda temiz araç bulmak zor.

https://www.sahibinden.com/hyundai-i20-1.2-mpi?a5_min=2015&pagingSize=50&a4_max=55555&sorting=price_asc
  • Hayırlı olsun kardeşim , bu paralara 2000 model araç alanlar var 2013 model genç uzun ömürli bir araç almışsınız , gülegüle kullanın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 18 Mayıs 2017; 11:9:1 >
  • teşekkür ederim. 300km kadar kullandım 2000 corsadan sonra gayet keyif aldım. katlanır aynasından yağmur sensörüne bluetoothuna kadar dolu bir araba. çok sevdim valla arabayı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

teşekkür ederim. 300km kadar kullandım 2000 corsadan sonra gayet keyif aldım. katlanır aynasından yağmur sensörüne bluetoothuna kadar dolu bir araba. çok sevdim valla arabayı :)

Araç temiz.

Bize de hayırlı olsun demek düşer...

• 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah. 2012 mayısta 32500 TL ye almıştım. Güzel araçtır. Donanımı iyidir. Eksiklikleri 2 hava yastığı olması ve esp olmaması.

• Güzel araç fiyatı da iyi hayırlı olsun.

• Bu aracın otomatıgını bilemem ama manueli bir benzinliye nazaran çok az yakıyor.

• Aah, bu sene ev alırken satmak zorunda kaldım aracımı. 2020 Haziran’da 75 bine verdim. Çok özlüyorum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4hm3t.# -- 3 Şubat 2021; 2:21:14 >
  • Eviniz hayırlı olsun hocam, inşallah daha iyisini almak nasip olur 👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Aah, bu sene ev alırken satmak zorunda kaldım aracımı. 2020 Haziran’da 75 bine verdim. Çok özlüyorum :(

peki memnun mudunuz ? bi sorunu sıkıntısı çıktı mı acaba ? ben de kardeşime araç bakıyorum da biraz daha uygun fiyatlı otomatik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

peki memnun mudunuz ? bi sorunu sıkıntısı çıktı mı acaba ? ben de kardeşime araç bakıyorum da biraz daha uygun fiyatlı otomatik.

Alıntıları Göster

Hocam otomatikler sadece 1.4 motor, o yüzden fiyat bandı 110’un üzerindedir.

Araçtan çok memnundum, bir kez abs ışığı yaktı, garantiden halletmiştim, başka da arıza çıkarmadı. Ha pardon, airbag ışığı yaktı, o da 500 TL civarına airbag zembereği değiştirilerek onarıldı.

Ben araçtan inanılmaz memnundum, tam bir şehir içi aracı. Şehir dışında yol tutuşu pek tatmin etmiyordu ama, 120’yi aşmazdım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.