Şimdi Ara

2012 SAHTE UFO İSTİLASI (SAHTE KIYAMET) ILLUMINATI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
10
Favori
31.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atech4

Bence illimünati veya masonlar böyle şeyleri yapabilecek kadar güçlüyseler;yapacakları şeylerin dışarıya sızmasına sizin,benim gibi sıradan insanların bunları öğrenmesine imkan vermezler...Yanlış mı düşünüyorum?

1. amaç:korkutmak

2.amaç:insan sürekli duyduğu bir şeyden sıkılır ve ilgilenmez

3.amaç:senin düşündüğün gibi "bu kadar güçlü olsalardı bu bilgilerin sızmasına izin verilmezdi"dedirtmek ve inanmamalarını sağlamak
  • quote:

Bence illimünati veya masonlar böyle şeyleri yapabilecek kadar güçlüyseler;yapacakları şeylerin dışarıya sızmasına sizin,benim gibi sıradan insanların bunları öğrenmesine imkan vermezler...Yanlış mı düşünüyorum?

Bence dogru. cunku ortada bir suru proje var. bence bizim bildigimiz projelerin en az yuzde sekseni vazgecilmis projedir. ama tabii ki icerisinde sizan projelerde vardir ama ben onlarin coktan iptal edildigini dusunuyorum
  • quote:

bu konuyu hortlatanların kaynaklarına bakarsan cemaatçi tarikat sitelerini görüceksin.

nesli hareketçileri , atatürke hakaret edilen siteler.

bunların amacı korku ve belirsizlik yaratıp nemalanmak. adamlar buradaki çoğu "bilir kişi" daha illimunati ne mason ne nasıl kurulmuş bilmez ama stratejist kesilir.

bizde salaktık ufo istilasını yiycektik.
  • 2012 de ne olur 2012 demi olur 2022 demi olur oda bilinmez ama Stephen Hawking'in de dediği gibi “uzaylıların dünyaya gelmesi Kristof Kolomb’un Amerika’ya gitmesi gibi yerliler için büyük bir felaket yaratabilir” ( alıntıdır ). Artık karşımıza ne tür varlıklar çıkar nasıl bir teknoloji ile çıkarlar ne zaman çıkarlar bunlarda bilinmez ama çıktıkları zaman merhaba dünyalılar biz barış ve huzur getirdik demeyecekleri aşikar ..
  • Fallout'daki gibi vaultlar yapalım
  • gelenler belgeselinde bu sahte ufo olayından bahsediyordu. boyutlar arası yolculuk falan. korkutmak gibi olmasın ama üç harfliler ile bağlantıları var bu adamların. dalga geçmiyorum . gelenler belgeselini izleyin ve biraz düşünün. bu konulara merakım var araştırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

2012 de ne olur 2012 demi olur 2022 demi olur oda bilinmez ama Stephen Hawking'in de dediği gibi “uzaylıların dünyaya gelmesi Kristof Kolomb’un Amerika’ya gitmesi gibi yerliler için büyük bir felaket yaratabilir” ( alıntıdır ). Artık karşımıza ne tür varlıklar çıkar nasıl bir teknoloji ile çıkarlar ne zaman çıkarlar bunlarda bilinmez ama çıktıkları zaman merhaba dünyalılar biz barış ve huzur getirdik demeyecekleri aşikar ..

2012 SAHTE UFO İSTİLASI (SAHTE KIYAMET) ILLUMINATI

• Diğer konuyada yazdık pek sallayan olmadı burayada kopyalıyorum. Çok yönlü düşünürseniz bunun olma ihtimali yüksek..

Sahte uzaylı istilası falan diyoruzda, bu adamların dünya üzerinde bi istila yapabilmesi için 1 milyon kadar uzay aracı gerekli degilmi? Peki bu adamlar bu uzay araçlarını imal ettiyse bunları nerede saklıyolar? Bana saklamaları imkansız gibi geliyo açıkcası.. Birde bu uzay araçlarınıda en az 1 milyon kişinin kullanması gerekmezmi? Bu 1 milyon kişinin içinden illaki birileri bu bilgileri sızdırmazmıydı bugüne kadar? Sahte uzaylı istilasının olacagına inanlardan biriydim ama böyle düşününce acaba diyorum sahte değilde gerçekten uzaylılar iyi niyetle dünyaya gelecek ve uzaylılara karşı insanları kışkırtmak için yapılan bir oyunmu bu sahte uzaylı istilası söylentileri.. Yani onlar iyi niyetle gelseler bile biz onlara saldırınca onlarda karşı atağa geçecekler. Yada onlar illuminati örgütüyle iş birliği halinde savas baslatacaklar ve insanlık kaybedecek kazanan illuminati olacak.. Ve New World Order...

• Hastamısınız ya ufo ne, bilim kurgu filmleri birşey uydurmuş inanıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weehwet
    gelenler belgeselinde bu sahte ufo olayından bahsediyordu. boyutlar arası yolculuk falan. korkutmak gibi olmasın ama üç harfliler ile bağlantıları var bu adamların. dalga geçmiyorum . gelenler belgeselini izleyin ve biraz düşünün. bu konulara merakım var araştırıyorum.

Madem o kadar güçlüler araştırıpda kendinizi boşuna korkutmanın anlamı yok...
  • quote:

Haklısın
    Ama onlar için birşey değiştirmez, sonuçta insanlar siyaset yapabiliyor, fikir yürütebiliyor
    Onların sözde planlarını tahmin etmemiz, konuşmamız planları hakkında fire verdikleri anlamına gelmiyor
  • Bence elimizdeki tüm bilgileri basına yaymalıyız ( Ciddiyim )
  • Bakın gorursunuz bu olayda amacları bırazda dusman ulkelerın zarar gormesı yanı baskının amerıka vb. Yere olcagını zannetmıyorum arap ya da afrıka ulkelerıne olur buyuk ıhtımal
  • Çok saçma. Çünkü ilgili mason güçlerinin dünya devleti kuracak hakimiyeti yok şu an. Çin, Hindistan, Brezilya, Rusya, Türkiye ve İran farklı merkezlerde ağırlık gösteriyor. Bu güçleri kısa zamanda ikna etmek imkansız. O nedenle saçma buldum bu düşünceyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Çok saçma. Çünkü ilgili mason güçlerinin dünya devleti kuracak hakimiyeti yok şu an. Çin, Hindistan, Brezilya, Rusya, Türkiye ve İran farklı merkezlerde ağırlık gösteriyor. Bu güçleri kısa zamanda ikna etmek imkansız. O nedenle saçma buldum bu düşünceyi.

Adamlar bilinç altımıza girmişler.Daha ne yapsınlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reclamation

quote:

Haklısın
    Ama onlar için birşey değiştirmez, sonuçta insanlar siyaset yapabiliyor, fikir yürütebiliyor
    Onların sözde planlarını tahmin etmemiz, konuşmamız planları hakkında fire verdikleri anlamına gelmiyor

Deşifre olmalarının sebebi internet bana göre hatta biri internet hiç varolmamalıydı mı ne demişti

• Gelsinler bekliyoruz.O bana birşey yaparsa bende ona birşey yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Diğer konuyada yazdık pek sallayan olmadı burayada kopyalıyorum. Çok yönlü düşünürseniz bunun olma ihtimali yüksek..

Sahte uzaylı istilası falan diyoruzda, bu adamların dünya üzerinde bi istila yapabilmesi için 1 milyon kadar uzay aracı gerekli degilmi? Peki bu adamlar bu uzay araçlarını imal ettiyse bunları nerede saklıyolar? Bana saklamaları imkansız gibi geliyo açıkcası.. Birde bu uzay araçlarınıda en az 1 milyon kişinin kullanması gerekmezmi? Bu 1 milyon kişinin içinden illaki birileri bu bilgileri sızdırmazmıydı bugüne kadar? Sahte uzaylı istilasının olacagına inanlardan biriydim ama böyle düşününce acaba diyorum sahte değilde gerçekten uzaylılar iyi niyetle dünyaya gelecek ve uzaylılara karşı insanları kışkırtmak için yapılan bir oyunmu bu sahte uzaylı istilası söylentileri.. Yani onlar iyi niyetle gelseler bile biz onlara saldırınca onlarda karşı atağa geçecekler. Yada onlar illuminati örgütüyle iş birliği halinde savas baslatacaklar ve insanlık kaybedecek kazanan illuminati olacak.. Ve New World Order...

her uzay aracının içinde insan olması gerekmiyo şöyle düşün uzaya gönderilen uydularda insan var mı? aynı teknolojiyi bu bahsedilen uzay araçlarınada yaparlar zor bişey olcağını sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

Bence elimizdeki tüm bilgileri basına yaymalıyız ( Ciddiyim )

basın kimin elinde
  • eğer ben dünyaya barış ve ilerleme getirecek bir uzaylı olsaydım ben de illimunatiyi, masonluğu yada ne diyorsanız onu desteklerdim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.