Şimdi Ara

2012 SAHTE UFO İSTİLASI (SAHTE KIYAMET) ILLUMINATI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
10
Favori
31.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buralar değerlenebilir dursun bişiler karalıcam.
  • 16 yaşındayım ve bu konudayım.

Tamam bağırmayın lan çıkıyorum.
  • Dünya tarihindeki en büyük uydurma bu olsa gerek.
  • dört gözle bekliyoruz başımıza gelebilecek en büyük şey ölümdür yani hakkımız ebedi yaşama adım atarız en fazla
  • O değilde eğer bu 2012'de bişey olmazsa bu tarihten sonraki ortaya atılan tüm kehanetlere herkes kıçıyla güler
  • 21 Aralık 2012'de böyle bir teori ortaya atıldığı için 20 Aralık'ta ben inanmıyorum diyenin bile gözüne uyku girmeyecektir (Bende inanmıyorum ama ister istemez bir kıpırtı oluyor insanın içinde)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

O değilde eğer bu 2012'de bişey olmazsa bu tarihten sonraki ortaya atılan tüm kehanetlere herkes kıçıyla güler

Olay komediye döner herkes rahat bi nefes alır ...
  • 1.5 sene var daha bir sey olmiyacagini dusunenlerdenim he oldu artik kader kismet.olurmuyuz olmezmiyiz dost mu oluruz orasi karmasik
  • Bu olaya bi açıklık getirisek forum olarak.Dünyada ünlü oluruz lae
  • quote:

Diğer konuyada yazdık pek sallayan olmadı burayada kopyalıyorum. Çok yönlü düşünürseniz bunun olma ihtimali yüksek..

Sahte uzaylı istilası falan diyoruzda, bu adamların dünya üzerinde bi istila yapabilmesi için 1 milyon kadar uzay aracı gerekli degilmi? Peki bu adamlar bu uzay araçlarını imal ettiyse bunları nerede saklıyolar? Bana saklamaları imkansız gibi geliyo açıkcası.. Birde bu uzay araçlarınıda en az 1 milyon kişinin kullanması gerekmezmi? Bu 1 milyon kişinin içinden illaki birileri bu bilgileri sızdırmazmıydı bugüne kadar? Sahte uzaylı istilasının olacagına inanlardan biriydim ama böyle düşününce acaba diyorum sahte değilde gerçekten uzaylılar iyi niyetle dünyaya gelecek ve uzaylılara karşı insanları kışkırtmak için yapılan bir oyunmu bu sahte uzaylı istilası söylentileri.. Yani onlar iyi niyetle gelseler bile biz onlara saldırınca onlarda karşı atağa geçecekler. Yada onlar illuminati örgütüyle iş birliği halinde savas baslatacaklar ve insanlık kaybedecek kazanan illuminati olacak.. Ve New World Order...

HAARP diye bişey var

• quote:

Diğer konuyada yazdık pek sallayan olmadı burayada kopyalıyorum. Çok yönlü düşünürseniz bunun olma ihtimali yüksek..

Sahte uzaylı istilası falan diyoruzda, bu adamların dünya üzerinde bi istila yapabilmesi için 1 milyon kadar uzay aracı gerekli degilmi? Peki bu adamlar bu uzay araçlarını imal ettiyse bunları nerede saklıyolar? Bana saklamaları imkansız gibi geliyo açıkcası.. Birde bu uzay araçlarınıda en az 1 milyon kişinin kullanması gerekmezmi? Bu 1 milyon kişinin içinden illaki birileri bu bilgileri sızdırmazmıydı bugüne kadar? Sahte uzaylı istilasının olacagına inanlardan biriydim ama böyle düşününce acaba diyorum sahte değilde gerçekten uzaylılar iyi niyetle dünyaya gelecek ve uzaylılara karşı insanları kışkırtmak için yapılan bir oyunmu bu sahte uzaylı istilası söylentileri.. Yani onlar iyi niyetle gelseler bile biz onlara saldırınca onlarda karşı atağa geçecekler. Yada onlar illuminati örgütüyle iş birliği halinde savas baslatacaklar ve insanlık kaybedecek kazanan illuminati olacak.. Ve New World Order...

1 milyon farklı aracın dünyaya girmesi istila değil dünyanın sonu demektir. Ama u insanalr dünyanın sonunu getirmek istemiyor ki. 1 Milyon çok çok uçuk bir rakam. Birkaç bin grülmemiş uçan cisim de en az 1 milyon cisim kadar etki yaratır.

Bu arada ben böyle bir şey olacağını snamıyorum ama takipteyim.

• varya bu 2012 bir şey olmasın,insanlar inançlarını tamamen yitiricek,bu tarihten sonra ufo diyeni,uzaylı diyeni,foton diyeni sopalarla kovalarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 13 Nisan 2011; 22:52:49 >
  • quote:

O değilde eğer bu 2012'de bişey olmazsa bu tarihten sonraki ortaya atılan tüm kehanetlere herkes kıçıyla güler

Kesinlikle ama olacağına aşırı derecede inanıyorum bunun hakkında yazılmış yüzlerce kitap var beyler bu kitapların ingilizce versiyonlarının bazıları tüm dünyada satılması ve çevrilmesi yasaklandı.
    2012 Londra olimpiyatlarında birşeyler olacak diyenlerdenim bende sahte uzaylı saldırısı ayağına dünya nüfusunu azaltacaklar işte proje hayata geçecek.
    Birkaç bin araç yeterli arkadaşın dediği gibi üstlerinde kitle imha silahları olsun yeter :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 13 Nisan 2011; 22:54:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: XXS

elimizdeki bilgilere göre 21 aralık 2012'de illuminatiye ait ufolar ile dünya illuminati tarafından işgal edilecek........

bu bilgileri nereden edindin acaba.ben elimizde böyle bir bilgi göremiiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: procaptain

quote:

Kesinlikle ama olacağına aşırı derecede inanıyorum bunun hakkında yazılmış yüzlerce kitap var beyler bu kitapların ingilizce versiyonlarının bazıları tüm dünyada satılması ve çevrilmesi yasaklandı.
    2012 Londra olimpiyatlarında birşeyler olacak diyenlerdenim bende sahte uzaylı saldırısı ayağına dünya nüfusunu azaltacaklar işte proje hayata geçecek.
    Birkaç bin araç yeterli arkadaşın dediği gibi üstlerinde kitle imha silahları olsun yeter :)

Bence insanlar anlayacaktır bunun sahte bir saldırı olduğunu...

• takipteym
  • 21 Aralık günü olası muhabbetler;

Kanka ya bugün kıyamet kopcaktı vakitmi gelmedi. Kanka akşama kadar vakit var biraz daha bekliyelim. Saat 11 civarı olum bence kopmıcak, saat 11 59 lan godoş ne oldu döt oldun mu bildiğin sallamasyonmuş lan. Saat 12 uzay istilası olur ondan sonra ki gülüşmeleri tahmin edemiyorum.
  • la iyiki bir haarp öğrendiniz.ben 7-8 yıldır onu araştırıyorum.siz uzaylıları düşüne durun abd toplu beyin kontrolü testlerine başladı12 gün önce abdde 3 ayrı gazetede 6.-2. ve son sayfalarında son 1 haftada 40 spiker ve muhabirin okuması gerekenden başka şeyler okuması yani sık sık hata yapmasını pentagonun zehin kontrol deneylerine bağladı.sonuç:haber bir anda kayboldu.ülkemizdede vatan ve posta gazetesinde çıkmışdı.acayiptir onlarda yok.pentagondan açıklama yapılmadı.kısacası sizi beni herkesi birkaç saniye içinde bir matrix parçası haline getirebilirler.
  • quote:

dostum zaten uzay aracı ile yapacak diye birşey yokki . bu saldırıyı düşünen herşeyi düşünür. işin içinde çok farklı şeyler var

• gelenleri izlemenizi tavsiye ederim

imzamda link var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.