Şimdi Ara

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.259
Cevap
39
Favori
299.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: power003

Opel'i de ben anlamıyorum yeni bir model çıkarınca bir önceki modeli hala üretiyor opel astranın 2.jenerasyonunu 1998'de çıkarıp 2007 2008'e kadar sattı elinden gelse bugünde satacak

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR

Bu kasa bugün sıfır satılsın, alıcısı hazır

• Astra classic + easytronic şanzımanla beraber berbat.Alacaklar için; çok gerekli değilse manuel seçilmeli, otomatik illa olacaksa pejonun Auto6R seçilebilir.

Edit :Cümle düşüklüğü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etnaxy -- 12 Aralık 2011; 17:12:30 >
  • kesin bu ay, astra alacaklar toplanalım. ben kesin alıyorum.indirim alırız ekstradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etnaxy

astra classic,easytronic şanzımanla beraber berbat;alacaklar çok gerekli değilse manuel gerekli değil ise pejoyu seçebilirler.

Konu ile ilgili olarak yaşanan ne tür sorunlar var ? ve bu sorunların kullanıcı veya araçtan ne oranda kaynaklandığını anlatabilirseniz sevinirim...
  • 2010 sonrası üretilenlerde sorunların azaldığını duymuştum.
    bende bu ay içinde almayı düşünüyorum. inşallah büyük problemleri yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkularda

quote:

Orijinalden alıntı: etnaxy

astra classic,easytronic şanzımanla beraber berbat;alacaklar çok gerekli değilse manuel gerekli değil ise pejoyu seçebilirler.

Konu ile ilgili olarak yaşanan ne tür sorunlar var ? ve bu sorunların kullanıcı veya araçtan ne oranda kaynaklandığını anlatabilirseniz sevinirim...

Şanzuman konforu sıfır,özellikle alt devirlerde araç aşırı sarsılıyor.Araç sollamak çok tehlikeli ve güvenilmez.
  • Bende belli bir modelden sonra sıkıntı olmadığını araştırmalar sonunda öğrendim. Yeni model (2011-2012) alan ve sıkıntı yaşayan arkadaşlar varsa ve sorunlarını buradan paylaşabilirler ise sevinirim. Sonuçta biz aracı aldık bundan sonra dönüşümüz yok ama kullanıcı sıkıntıları ile yaşanan problemlerden bahsediliyorsa bunlar telafisi olan sıkıntılardır. Sonuçta kul yapısı, bir şeylerde sıkıntı olması normal. Yeter ki kronik olmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram1599

kesin bu ay, astra alacaklar toplanalım. ben kesin alıyorum.indirim alırız ekstradan.

En mantıklı yorum!!!

Ankara Reis'ten sordum dizel HB için 40.000 fiyat verdi telefonda. şöyle bir 5 kişi olursa kesinlikle 39 bin gibi bir fiyata alınabilir. 15 kişi olursa daha da iner

Bence forumda araba alacaklar için böyle bir ana başlık olmalı. Bu şekilde insanlar kolayca filo indirimlerinden faydalanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

quote:

Orijinalden alıntı: bayram1599

kesin bu ay, astra alacaklar toplanalım. ben kesin alıyorum.indirim alırız ekstradan.

En mantıklı yorum!!!

Ankara Reis'ten sordum dizel HB için 40.000 fiyat verdi telefonda. şöyle bir 5 kişi olursa kesinlikle 39 bin gibi bir fiyata alınabilir. 15 kişi olursa daha da iner

Bence forumda araba alacaklar için böyle bir ana başlık olmalı. Bu şekilde insanlar kolayca filo indirimlerinden faydalanabilir.

Bu konuyu biraz araştırınca 2009 senesinde böyle girişim içinde bulunan arkadaşlar olmuş ve bir kısmı makul fiyatlar ile araç sahibi olmuşlar. Ankara olmazsa bir kaç yerden fiyat alınarak karlı bir iş çıkartılabilir. Oluşum içinde bulunacak kişilerin ağız birliği ve gurubun aynı şekilde hareket etmesi sonucu bu olayı çözmüşler.

Gayet mantıklı, akıllıca ve karlı bir yaklaşım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkularda -- 12 Aralık 2011; 17:33:31 >

• fiyat konusunu izliyorum,kaçırılmayacak ölçüde cazip olursa ben de alıcıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaner

quote:

Opel'i de ben anlamıyorum yeni bir model çıkarınca bir önceki modeli hala üretiyor opel astranın 2.jenerasyonunu 1998'de çıkarıp 2007 2008'e kadar sattı elinden gelse bugünde satacak

canım kadeşim sıfırına ne gerek var madem al bitane topla ne yapcan 99 2000 senesinin arabasını 2012 girmeden önce madem bu kadar seviyorsunuz alın binin ne güzel işte opel germany malı taş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: emrakkn

quote:

quote:

canım kadeşim sıfırına ne gerek var madem al bitane topla ne yapcan 99 2000 senesinin arabasını 2012 girmeden önce madem bu kadar seviyorsunuz alın binin ne güzel işte opel germany malı taş gibi

Kardeşim alan alır ben aldım örneğin sen de istemiyorsan almazsın bu kadar basit

• Tebrik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan12312

quote:

quote:

quote:

Kardeşim alan alır ben aldım örneğin sen de istemiyorsan almazsın bu kadar basit

kardeşim önce yorumları oku bizim anlatmak istediğimiz alınıp alınmaması değil eskinin sürdürülmesi yeni kasaya öncelik verilmemesi ok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kagan12312

quote:

quote:

quote:

kardeşim önce yorumları oku bizim anlatmak istediğimiz alınıp alınmaması değil eskinin sürdürülmesi yeni kasaya öncelik verilmemesi ok

Classic şuan ithalde en çok satan araba.Opel bu işten kar ediyorsa neden üretmesin ki?Yeni kasa da bir süre sonra classic olacak.Hem opel kar ediyor hem biz ucuza araba alıyoruz.50.000 tl'ye jetta alacaktım son kalanlardan ama satıldı allahtan satılmış dedim içimden 15.000 tl az verip yine iyi bir araba almış oldum.

• bende 1.3 clasik alcam fiyat aldım bugun istanbuldaki bayilerin hepsi 40.100 kadar düştü karter koruma vercek paspas trafik seti falan alacak olan varsa pm atsin fiyatı düşürebiliriiz belki
  • Astra HB Classic III
    Model Motor Tip
    Anahtar Teslim
    Perakende (TL)
    Kampanyalı Anahtar
    Teslim (TL)
    Astra HB Classic III 1.6 i 16V (115 HP) HB Essentia (Konfor paketli) 44.989 36.989
    Astra HB Classic III 1.6 i 16V (115 HP) Easytronic HB Essentia (Konfor paketli) 47.775 39.775
    Astra HB Classic III 1.3 CDTi Dizel (90 HP) HB Essentia (Konfor paketli) 48.831 41.389
    Astra HB Classic III 1.3 CDTi Dizel (90 HP) Easytronic HB Essentia (Konfor paketli) 51.648 44.206
    Astra Sedan
    Model Motor Tip
    Anahtar Teslim
    Perakende (TL)
    Kampanyalı Anahtar
    Teslim (TL)
    Astra Sedan 1.6 i 16V (115 HP) Enjoy 46.789 36.789
    Astra Sedan 1.6 i 16V (115 HP) Easytronic Enjoy 49.573 39.573
    Astra Sedan 1.3 CDTi Dizel‐ 90 HP Enjoy 51.296 46.646
    Astra Sedan 1.6 i 16V (115 HP) Enjoy Plus 49.841 39.841
    Astra Sedan 1.6 i 16V (115 HP) Easytronic Enjoy Plus 52.625 42.625
    Astra Sedan 1.3 CDTi Dizel‐ 90 HP Enjoy Plus 54.368 45.368
    yeni fiyatlar

• quote:

quote:

quote:

Birader imzaya bir bak dicem de imzam gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaner -- 13 Aralık 2011; 8:50:13 >

• Aralık ayında kampanyadan yararlanıp araç alan arkadaşlar yok herhalde. Herkes ayın 20 sini mi bekliyor? Bakalım aralık sonu aldığımız araçların fiyatları nasıl olacak...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.