Şimdi Ara

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.260
Cevap
39
Favori
299.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok tıkırtı sesi geliyormuş bu araçlardan.opele hiç güvenmem sorunlu bir marka bence.gidip vw almak daha mantıklı gibi.
  • Arkadaslar 2012 model olanlarda sadece otomatik mi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

çok tıkırtı sesi geliyormuş bu araçlardan.opele hiç güvenmem sorunlu bir marka bence.gidip vw almak daha mantıklı gibi.

Dikkat edersen konu başlığı bu aracı alanlar olarak geçiyor. Paran varsa istediğini alırsın arkadaşım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkularda

quote:

çok tıkırtı sesi geliyormuş bu araçlardan.opele hiç güvenmem sorunlu bir marka bence.gidip vw almak daha mantıklı gibi.

Dikkat edersen konu başlığı bu aracı alanlar olarak geçiyor. Paran varsa istediğini alırsın arkadaşım...

siz bilirsiniz kardeş ben iyilik yapmaya çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tniaskrad

Arkadaslar 2012 model olanlarda sadece otomatik mi var ?

Otomatik olarak her modeli için neyi düşünerek söyledin anlamadım. Classic III sonuçta sedan ve HB olarak düz vites ve sadece HB te yarı otomatik vites var. Yeni astralarda durum farklı. Opel sitesinden bakabilirsin...
  • quote:

quote:

quote:

VW almayı herkes canı gönülden ister lakin aracın fiyatına, bakımına ve hasar sonrası çıkardığı servis veya tamir ücretlerine bakacak olursan seviye olarak yukarıda bir araç. Konforuna ve diğer özelliklerine diyeceğim bir şey yok. Fiyatlara baktığında bir jetta 40.000 TL den başlayıp 65.000'e çıkıyor. Orta sınıfını alsan 50.000 TL den aşağı değil. O yüzden parasına göre astra classic hem sınıfının en uygunu hem de donanım olarak full. Ben araç almadan önce kullandım. Öyle çok tıkırtı filanda yok. Muş veya miş ancak sen tecrübe edersen anlaşılır. Ona bakarsan fordun tekerleklerinden içeriye aldığı uğultu müzik setini bastırıyor. Her araçta muhakkak kusur var tabi ki...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

VW almayı herkes canı gönülden ister lakin aracın fiyatına, bakımına ve hasar sonrası çıkardığı servis veya tamir ücretlerine bakacak olursan seviye olarak yukarıda bir araç. Konforuna ve diğer özelliklerine diyeceğim bir şey yok. Fiyatlara baktığında bir jetta 40.000 TL den başlayıp 65.000'e çıkıyor. Orta sınıfını alsan 50.000 TL den aşağı değil. O yüzden parasına göre astra classic hem sınıfının en uygunu hem de donanım olarak full. Ben araç almadan önce kullandım. Öyle çok tıkırtı filanda yok. Muş veya miş ancak sen tecrübe edersen anlaşılır. Ona bakarsan fordun tekerleklerinden içeriye aldığı uğultu müzik setini bastırıyor. Her araçta muhakkak kusur var tabi ki...

anladım kardeş tabi doğru diyorsun herşey bütçe meselesi.elbette ki sahip olduğunuz araçta bir alman malı ve çoğu araçtanda kaliteli.
  • Evet arkadaşım bu devirde para kolay kazanılmıyor. Araç alırken bir kucak dolusu parayı vermek tabi ki kolay değil. O yüzden en makul olanı seçmek için uğraşıyorsun. Yerli malı çıksa da vergisiz, ucuz ve nitelikli araçlara binebilsek...
  • quote:

Evet arkadaşım bu devirde para kolay kazanılmıyor. Araç alırken bir kucak dolusu parayı vermek tabi ki kolay değil. O yüzden en makul olanı seçmek için uğraşıyorsun. Yerli malı çıksa da vergisiz, ucuz ve nitelikli araçlara binebilsek...

çok doğru inş. kardeş.
  • Golf, astra olayı benimde çok aklımı çeldi yaklaşık iki ay önce, golf 1.6 metalik gümüş 40 bine anlaştık lpg atma durumu olsa araç 41.500 oldu iste..Sonra opele bakalım dedik astra classic manueli 42.650 ye aldık..Aradaki 1.150 lirayla astradaki donanımların ikisini ancak ekleyebilirsiniz golfe, hadi donanım farkını geçtim arada dizel farkı var..

Şu aralar yine bir hb araç bakıyoruz aynı ikileme yine düşüyoruz..Golf 38 bin, astra 40 bin otomatigi 42.500..easytronic hakkında bilgi fikir sahibi arkadaslar kullanımı nasıl paylaşırlarsa sevinirim
  • quote:

mişşş muşşşş deneyimin varmı opel ve vw kaç sene kullandın, nasıl deneyime sahip oldunda bu yorumu yapıyosun

ayrıca vw dw tıkırtı yokmu türkiyede kullanıyosan her araçta var istersen 0 km al.....
  • gerçekten harika olup , herkeze önerdigm araç. Bir akrabam 43000 tlye satın aldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssd23062306

quote:

mişşş muşşşş deneyimin varmı opel ve vw kaç sene kullandın, nasıl deneyime sahip oldunda bu yorumu yapıyosun

ayrıca vw dw tıkırtı yokmu türkiyede kullanıyosan her araçta var istersen 0 km al.....

ses konusunu yine forumdaki konudan okudum opel kullananlar söylüyordu.vw ise golf v i 2005 te sıfır aldım elbette sesler oluyor ama çok değil km si ve yaşına göre.bazı araçlarda ciddi çok ses oluyor.
  • esim icin astra classic hb benzinli easytronic arac baktim aralik basinda. dizeli test ettik, dusuk km olacagi icin (yilda max 10bin km) benzinli tercih ettik. Iki arac arasindaki fiyat farki yaklasik 40000 km'de subvanse ediliyor (sadece arac anahtar teslim fiyat arti sehirici tuketim bedeli hesaplandiginda) 2012 modeli icin 38600, 2011 icin 37000 dip fiyat aldim Gedizlerden. Araclar arasinda yil disinda ozellik farki yok, 2011'i tercih ettim. Karter koruma, arac icin gerekli paspas gibi malzemeler ve trafik sig dahil.
    Bu ozellikler ve motor performans rakip araclarda min 40-45binTL dip fiyatlarla geliyor. Bizim icin onemli kriterler ESP ve hillholder, hanimlarin kullanimi icin istenen ozelliklerden, bes yildiz guvenlik vs. Bu doluluk ve ozelliklerde piyasada bu fiyat/performansta arac yok, bu sebeple bu araclar (sadece Macaristan ve TR'de satar) 2015'e kadar devam edebilir, ozellikle benzinli versiyonlar. Dizeller 2012 ilk alti ayinda piyasadan kalkacakmis... bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Golf, astra olayı benimde çok aklımı çeldi yaklaşık iki ay önce, golf 1.6 metalik gümüş 40 bine anlaştık lpg atma durumu olsa araç 41.500 oldu iste..Sonra opele bakalım dedik astra classic manueli 42.650 ye aldık..Aradaki 1.150 lirayla astradaki donanımların ikisini ancak ekleyebilirsiniz golfe, hadi donanım farkını geçtim arada dizel farkı var..

Şu aralar yine bir hb araç bakıyoruz aynı ikileme yine düşüyoruz..Golf 38 bin, astra 40 bin otomatigi 42.500..easytronic hakkında bilgi fikir sahibi arkadaslar kullanımı nasıl paylaşırlarsa sevinirim

Şahsen bahse konu opel aracı aldım. Lakin ocak ayında bayiden çıkaracağım için kullanım ve ilk izlenimleri buradan paylaşıp, alacak veya hakkında soru işareti kalmış arkadaşlara yardımcı olmaya çalışabilirim. Ama bu modelin benzinli düz vitesini kullandım ve çok memnun kaldım. Asfalt yolda genelde her araç sessiz sakin fakat ben stabilize yolda kullanmama rağmen sadece şu kusuru gözlemledim. Tavan ışıklandırmasının arkasında anlamsızca konulmuş bir kare plastik aksam var. Mantıklı düşünüldüğünde gözlük için dizayn edilmiş sanırım ama açılır kapanır bir durumu yok yani sadece kare plastik. Bu aksam araçta stabilize yolda çok az da olsa tıkırtı yapıyordu. Onu servise de aktardım almadan önce ve yalıtımını yaparız dediler. Onun haricinde yol tutuşu, tepkimeler, hız sabitleme, süspansiyon ve iç dizayn-kullanılan malzemeler konusunda memnun olduğumu belirtmek isterim.

İkisi de aynı segment araç ancak donanım işin içine girdimi vw fiyat konusunda segment atlayıp, fiyat uçuruyor yukarıda ki jetta örneği misali...
  • Hayırlı olsun hocam kazasız belasız binersiniz inşallah..

Bu ayın 25 inden sonra gitmeyi düşünüyorum bende araç bakmaya..Malum ellerinde stokta var hem ay sonu hem yıl sonu hem peşin para derken iyice köşeye sıkıştırayım diye düşünüyorum
  • Teşekkür ederim, sizin içinde şimdiden hayırlısı olsun. Aslında bende sizin gibi düşündüm fakat aklımdan geçen fiyata yakın söyledikleri için aldım beklemeden. Umarım daha uygun ve bütçeniz için karlı bir alışveriş olur. Bu arada aracınızı aldıktan sonra fiyat konusunda bilgilendirirseniz diğer arkadaşlar içinde bir fikir olur diye düşünüyorum. Tekrardan güzel ve iyi günlerde binmek nasip olur inşallah...
  • Diğer konu başlıklarında şöyle bir durum yakaladım: 2012 modeli icin 38600, 2011 icin 37000 dip fiyat aldim Gedizlerden. Arkidooky isimli kullanıcı arkadaş bu fiyat mesajını paylaşmış. Bu benzinli otomatik araçlar için geçerli fiyatlardır. Bu nitelikte araç bakan arkadaşlar için bayi ve fiyat durumu bu durumda. Sanırım Gedizler İstanbul bayisi bahse konu olan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: power003

Opel'i de ben anlamıyorum yeni bir model çıkarınca bir önceki modeli hala üretiyor opel astranın 2.jenerasyonunu 1998'de çıkarıp 2007 2008'e kadar sattı elinden gelse bugünde satacak

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR

arkadasım opelin tek sevdigim kasası bu. 98 yılında 3 ay beklemiştik ne günlerdi ya. ama halen yeni kasasını bile kullansam bu kasayı ve sürüş zevkini arıyorum bence cok başarılı bir arac
  • Burada bir abimiz var aynı bu kasayı sıkıştığı için sattı. Sonra bütçeyi düzenleyince şansa iyi fiyata 2004 model BMW aldı. Sohbet arasında her zaman der bu kasa için: BMW yi satıp bunlardan alıcam tekrar diye. Aynı sınıf değiller ama ilk göz ağrısı işte. Adam onda konforu yakalamış. Gerçekten de meraklısı bitmeyen bir kasa...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.