Şimdi Ara

2012 Mercedes-Benz Cls-Class Günyüzüne çıktı...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  2012 Mercedes-Benz Cls-Class Günyüzüne çıktı...

• Harika olmuş, paylaşım için teşekkürler.
  • MERCEDES CLS
  • Bu araba için ölünür be!
  • şu nadaki bile dehşetti bu artık onuda aşmış...

mercedes in son çizgileri tüm kasalrında çok iyi bi hale geldi müthiş bi patlama yaptı..rakipleri :) bmw ve audi den çok müşteri kaptı..

sırada SUV lar var galiba şöyle görünümde X6 ya Q7 kafa tutcak bi suv tasarımları bekliyorum..

bu arada bu son modelleri çizen tasarımcı yeni mi yoksa eskilerle aynı tasarımı yapan ekip mi bilen var mı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corvınus

şu nadaki bile dehşetti bu artık onuda aşmış...

mercedes in son çizgileri tüm kasalrında çok iyi bi hale geldi müthiş bi patlama yaptı..rakipleri :) bmw ve audi den çok müşteri kaptı..

sırada SUV lar var galiba şöyle görünümde X6 ya Q7 kafa tutcak bi suv tasarımları bekliyorum..

bu arada bu son modelleri çizen tasarımcı yeni mi yoksa eskilerle aynı tasarımı yapan ekip mi bilen var mı..?

http://www.auto-motor-und-sport.de/service/mercedes-designchefs-drei-generationen-mercedes-designchefs-im-gespraech-1880191.html

google çevirme yapın güzel bilgiler var

• MERCEDES.... YILDIZ FARKLIDIR... :D:D CLS YİNE SÜPER OLMUŞ CLS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corvınus
    şu nadaki bile dehşetti bu artık onuda aşmış...

takip edebildiğim kadarıyla tasarımı bi Türk.e ait.benim de 5yıl önce katıldığım tasarım yarışmasımda bu arkadaş birinci gelmiş.ismi lazım olmayan bi markaya.yeteneği keşfedilince mercedes'e transfer edildi.
    Zatenwww.mercedes-benz.de sitesinden cls başlığına girerseniz Turkische gibi bi başlık göreceksiniz.anlatımı orada mevcut

• yeni bir efsane geliyor
  • kelimler kifayetsiz gerçektende ....
  • iç donanım müthiş.
  • Önde shelby havası yaratılmış. Enfes
  • herşey güzelde aynalar sırıtıyor. galiba tasarım yapan arkadaşta fiat filan var aynalar fiat aynası gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali-baba83 -- 31 Ocak 2011; 7:19:33 >
  • Kokpit süper..
  • Araç gerçekten çok güzel umarım dileyen herkese allah nasip eder yalnız fiyatıyla yanına yaklaştırmayacak derecede uzak vergi sistemimiz sebebiyle 136.000 euro giriş fiyatıyla, tam dolulukta bi cls istendiğinde insan S serisini yönelebiliyor yalnız onunda tam dolusuna nail olamıyor insan.
  • +1
  • Arabaya bak bee. İşte Mercedes - Benz farkı ve kalitesi
  • Mükemmel ötesi olmuş bu nedir böyle
  • araba ya gercekden ınceledım 350cdi motor okadar sessızkı 1.4 benzınlı bir araba kadardır maxımum
    yalnız benım sormak ıstedgım bu aracın sınıfı nedır
    muadili audide a7 galiba bmw de nedir?
  • Resimden anladigim kadariyla 2012 modelde degisiklikler var.mercedesin begendigim iki arabasindan birisi.birde s serisi guzel.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.