Şimdi Ara

2012 kpss lise / önlisans başvurusu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim sınava başvurmayı düşünüyorum ama başvururken görevli lise diploması istiyormu, diplomayı okula bıraktık haliylen , almaklamı uğraşıcaz öğrenci işlerinde ,bilgisi olan var mı ?

• üni öğrenciysen lise diplomasına gerek yokki sen ön lisanstan kayıt yaptırcaksan tabiki
  • Üniversitede 4 senelik okuyorum hocam 3. sınıfa geçtim bu sene , lise mezunu olarak giricem haliylen ssınava
  • lise mezunu olarak gireceksen evet diploma gerek fotokobisi olsa da olur yani yoksada öğrenci işlerinden al kardeşim verirler umarım
  • fotokopisi var ama onaylatmamıştım hocam sorun çıkarırlarmı
  • onların onayıda mı var kardeşim bak bilmiyodum normal diplomanı götür yani bir sorun çıkacağını sanmıyorum

bi arkadaş daha bu kouyu açmış onaylatma onusunda buraya bir bak kardeşim
    http://forum.donanimhaber.com/m_62797303/tm.htm
  • sağolasın hocam , olmadı okuldan aslını alıp noterden tasdik ettirmem lazım başta yapıp kurtulacaktık en iyisi
  • rica ederim kardeşim her daim yardım ederiz
  • İyi de ben bugün ortaöğretim için başvurdum diploma istemediler? Üni öğrencisiyim ben de.
  • hadi yha ilginçmiş benden istediler ama ben hazırlıklı gitmiştim yani kadın baktı çünkü diplomama
  • quote:

Orijinalden alıntı: newmayin

hadi yha ilginçmiş benden istediler ama ben hazırlıklı gitmiştim yani kadın baktı çünkü diplomama

Ne için baktı mezuniyet tarihi için mi? Benim başvurduğum yerde mezuniyet tarihlerini not almışlardı. Mesela ben 2008 mezunuyum liseden, 13.06.2008 mi ne yazdılar.
  • mezuniyet tarihine baktılar birde bitirdiğim alanın koduna baktı
  • diploma istemeleri saçma hele de son sınıfsan kardeşim kayıt yaptırdı ondan diploma felan istemediler bende önlisans olarak başvurdum benden de istemediler sadece bilgilerini söylüyorsun onlar giriyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.